Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

D Grubu: T?rkiye - H?rvatistan | ( 0-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kazanamiyorsaniz da kaybetmeyin hadi ?ocuklar.

Yorum Yap

Corluka'y? da ?ok be?eniyorum ben.

?ok sa?lam adam.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Terim yapmas? gerekeni yapm??.
        Sald?r T?RK?YE...
        Bir tane akan kanat koysayd? iyi olurdu. ?ngiltere ma?? tek gol?m?z bu tarz bir adam?n varl???ndan geldi. Bana sanki orta sahay? kalabal?k tutup durdurmaya y?nelik oynayaca??z gibi geliyor. Ozan yerine Ozzie,koyup,Hakan'? Amc,Volkan veya Emre'yi kanat oynatabilirmi?. Biraz cesur bir hamle olurdu ama daha fazla pozisyon bulurduk. Zaten bu defansla gol yeriz biz.

O zaman 10 numara olurdu abi. Bu haliyle de defansif oldu?umuzu d???nm?yorum; ama hem Ozan le?, hem Ozzy 8 numarada ?ok daha iyi hem de Hakan 10 numarada ?ok daha iyi.
        Ama i?te terim illa egosunu konu?turacak, belli seviyelerde de olsa.
        Umar?m Caner ve G?khan iyi oynarlar kanatlardaki ak?c?l??? onlar sa?layacak. S?rekli bindirmeleri laz?m.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ok sa?lam adam.
          Pisligide var cok. Sertte.

Yorum Yap

Bu neydi simdi niye bu kadar hizli okuttular marsimizi. Hirvatlar gayet normal okudu

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ok sa?lam adam.
              Pisligide var cok. Sertte.
              Aynen tam bizim lige g?re.

Cenk Tosun iyi karambole getirmi?ti onu. G?zel att?rd?.

Yorum Yap

Milli Mar? niye h?zl? ?al?nd?

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bu neydi simdi niye bu kadar hizli okuttular marsimizi. Hirvatlar gayet normal okudu
                  Daha iyiydi bence ya. Muzikal olarak yani. Kulaga daha guzel geldi.

Yorum Yap

Umarim Hakan serbest vuruslar disinda da maca agirligini koyabilir! Cok ihtiyacimiz var ona cok

Yorum Yap

Terim yapmas? gerekeni yapm??.
                      Sald?r T?RK?YE...
                      Bir tane akan kanat koysayd? iyi olurdu. ?ngiltere ma?? tek gol?m?z bu tarz bir adam?n varl???ndan geldi. Bana sanki orta sahay? kalabal?k tutup durdurmaya y?nelik oynayaca??z gibi geliyor. Ozan yerine Ozzie,koyup,Hakan'? Amc,Volkan veya Emre'yi kanat oynatabilirmi?. Biraz cesur bir hamle olurdu ama daha fazla pozisyon bulurduk. Zaten bu defansla gol yeriz biz.

O zaman 10 numara olurdu abi. Bu haliyle de defansif oldu?umuzu d???nm?yorum; ama hem Ozan le?, hem Ozzy 8 numarada ?ok daha iyi hem de Hakan 10 numarada ?ok daha iyi.
                      Ama i?te terim illa egosunu konu?turacak, belli seviyelerde de olsa.
                      Umar?m Caner ve G?khan iyi oynarlar kanatlardaki ak?c?l??? onlar sa?layacak. S?rekli bindirmeleri laz?m.
                      Srna'n?n kanad?ndan bindirmemiz laz?m s?rekli. Adam ya?l? epey. Erkenden yormam?z laz?m sa? kanatlar?n?.

Yorum Yap

Aynen ben de bunu yazacakt?m. Bunlar kafalar?na g?re mi ?al?yorlar mar?lar? yoksa bizim federasyon mu veriyor?

Yorum Yap

Bu arada sahaya bir Turk atlar mi arkadaslar

Yorum Yap

Aslı Cuneyt Baysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aynen ben de bunu yazacakt?m. Bunlar kafalar?na g?re mi ?al?yorlar mar?lar? yoksa bizim federasyon mu veriyor?
                            Bilmiyorum ama cok sacma oldu hic alisik olmadigimiz bir durum

Yorum Yap

Ben manzukic ve modric ten korkuyorum valla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ozan kalasi eksik birakma bizi yeter

SM-G935F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X