Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ok iyi ))

https://twitter.com/forzasenbenyok/s...83280086966272

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Bedri A?baba tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      @arda?elikmaden

Uzatmak istemiyorum da
      Farkl? dusunuyorum ben
      Manu dortmund chelsea Madrid farketmez bunlar turnuvada gen? kovalar bence. Ekstradan yani

Di?er t?rl? turnuva izleyip gomez parlad? alal?m onu veya kendini g?steremedi ?u 1994l? milik parlad? onu alal?m de?il de
      benim oyunumda gomez tipi santrfora ihtiyac?m var ?u an formda gomez der al?r veya ayn? tarzda gen? oyuncu parlar turnuvada onu alir

T?rkiye ligi performans? yetmez onda hemfikirim

Neyse in?allah bizde kal?r ya

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      Senin bak?? a??na kimse yanl?? diyemez; ama ne gerek var riske. Oynamas?n, %1 bile ihtimal varsa olu?mas?n o ko?ullar.

Yorum Yap

Dk 55-60 gibi girer oyuna. Ma?ta farka gidebilir b?ylelikle

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          @arda?elikmaden

Uzatmak istemiyorum da
          Farkl? dusunuyorum ben
          Manu dortmund chelsea Madrid farketmez bunlar turnuvada gen? kovalar bence. Ekstradan yani

Di?er t?rl? turnuva izleyip gomez parlad? alal?m onu veya kendini g?steremedi ?u 1994l? milik parlad? onu alal?m de?il de
          benim oyunumda gomez tipi santrfora ihtiyac?m var ?u an formda gomez der al?r veya ayn? tarzda gen? oyuncu parlar turnuvada onu alir

T?rkiye ligi performans? yetmez onda hemfikirim

Neyse in?allah bizde kal?r ya

Senin bak?? a??na kimse yanl?? diyemez; ama ne gerek var riske. Oynamas?n, %1 bile ihtimal varsa olu?mas?n o ko?ullar.
          ?zledik ya ben de ondan istiyorum oynamasini )

Yorum Yap

?u Almanya formas?ndaki S?YAH ve BEYAZ bizde hi? olmuyor. Hep soluk oluyor.

Yorum Yap

Herifler yazilim gibi hucum ettiler. Bu 2 oldu ikinci yari.

Yorum Yap

L?w niye gomezi ?a??rd?
                Formunu kondisyonunu geri kazand??? i?in
                L?w gorduyse bunu di?erleri g?rm?yo m?
                G?rmemeleri imkans?z

??te ben de diyorum ki
                Mesela dortmund at.madrid filan
                Gomez stili bi adam istese teknik direkt?rleri
                Turnuvada oynad??? 3 maca bakmaz veya o 3 ma?la akl?na gelmez gomez adam?n

B?yle turnuvalarda gen? oyuncular transfer piyasas? yapar

O dedi?in Dortmund Atletico seviyelerindeki tak?mlar i?in ge?erli de?il i?te.
                Adamlar Gomez'i de takip ederler. Kariyeri sallant?da olan di?er isimleri de. Bu isimler hi?bir ?ey yapamaz da, bug?n Polonya ma??nda Milik gibi performanslar izlerlerse, giderler Milik'i al?rlar.
                Dedi?in ancak bu tak?mlar?n 1 g?mlek alt? tak?mlar i?in ge?erli. West Ham gibi Valencia gibi Wolfsburg gibi tak?mlar yani. Onlar bakmazlar turnuva performans?na.
                O noktada da Be?ikta?'?n b?y?kl??? her sene ?ampiyonlu?a oynama kabiliyeti, verece?i maa?lar devreye girer, Gomez'i elinde tutma ?ans?n bir kat daha artar.
                Ben gomezi 35-36 ya kadar Be?ikta?ta tutma taraftariyim onu soyleyim de

Gomez turnuvada 5 gol att? dortmund ya da at.madrid ald? diyelim

B?yle bi ornek var m?? Gomez kalitesinde, ?ampiyonlar ligi kazanm??, att??? gol say?s? 200 ?st?, 5 b?y?k ligden birinde ?ampiyonluklar kazanm??, pozisyon/gol oran?nda en iyi ilk 5te
                Ve turnuvada izlenip aliniyor turnuvada att??? gollere bak?l?yor

Dortmund falan Gomez'i almaz. Benim korkum Manu kalibresinde bir premier lig tak?m?. Gomez'in akl?nda olan da o zaten.
                O seviyede bir tak?m evet CV falan dinlemez. T?rkiye Ligi performans? bir yere kadar der ve turnuvada da izler. Gomez ekstrem bir ?eyler yaparsa da se?enekler dahilinde de?erlendirir.
                Yani Gomez'in ortaya bir ?eyler koymas? laz?m hala. Salt T?rkiye Ligi performans? yetmez o seviyeler i?in.
                Ben bu pencereden bak?yorum ve oynamas?n diyorum.

Beyler Avrupa futbolunda artik Klassik Santrafor la oynayan takimlar cok az... Hatta B?y?k /Dev takimlar da hic yok gibi... Onun icin Gomez bile Milli takimda bile zor yer buluyor. Klassik Sistem yok artik...
                Onun icin iciniz rahat olsun.. Gomez bize Uyar ... ve devam eder

Yorum Yap

Madem kanatlara inip orta yapacaksin neden Gomez yerine g?tze?

Yorum Yap

Ukrayna iyi tak?m da santraforlar? tam patates

Yorum Yap

?zil top?u ya

Yorum Yap

Ukrayna-Polonya ma?? ?ok g?zel ma? olacak.

Yorum Yap

Rakitsky'e Rakitic deyip duruyor adam futboldan so?utuyor ya

Yorum Yap

Giriyor Gomez.

Yorum Yap

Aslı Alper Artam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Gomez burda piyasa mi yapacak
                              18 ya??nda mi gomez

31 ya??nda. Chelsea Etoo yu 33 ya??nda ald?, Crespo yu Milan 33-34 ya??nda ald?, Barcelona Henrik Larson'u 33 ya??nda ald?. Vardy 30 olacak Arsenal diyorlar

olmaz deme daha neler neler varda akl?ma gelmedi
                              Tamam i?te ayn? ?eyi diyoruz

Chelsea eto'o yu al?rken 30dan sonra oynadigi Afrika kupas?nda mi izledi adam??
                              Veya Milan crespoyu al?rken copa americaya filan g?zlemci g?nderdi de 34 ya??nda mi be?endi
                              Larsson keza ?yle 30dan sonra mi ne oldu?u belli oldu

Ayn? eto'o crespo larsson gibi di?er saydiklarin gibi avrupanin b?y?k takimlari gomez gibi oyuncu stiline ihtiya? duyarsa al?rlar
                              Bu turnuvada oynamas? oynamamas? s?k?nt? de?il bence

Dostum gomez ne kadar ?ok dakika al?p ne kadar ?ok asist/gol katk?s? verirse bu onun halen elit tak?mlarda oynabilece?ini g?sterir. TR ligi sand???n kadar tikinde de?il avrupan?n. ?spat bu gibi enternasyonel turnuvalar. Ayr?ca ?nemli olan onu istemeleri de?il, gomezin avrupay? istemesi. 31 ya??nda alman adam, k?t? 2 sene ge?irmi? ?zg?veni yerine geliyor ve halen elit tak?mlarda oynayabilece?ine inan?yor. Kontrat? kendi se?imini yapabilmesi i?in son derece uygun. Arz olur talep olur.

Yorum Yap

Herifler tuketti ukraynayi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X