Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?u ana kadar izlediklerimden , ispanyada nolito iniesta morata fabregas alba davidsilva ve pique oynamazsa belki berabere kalabiliriz.

Yorum Yap

H?rvatistan'a oynad???m?z gibi oynarsak min. 3 yeriz ne yaz?k ki.

Yorum Yap

Ladislav Krejc?'nin ortalar? fena.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ruslar boks ve dovus antremanlari yapip gelmisler. Sirf ingilizleri dovmek icin gelmisler iclerinden biri oyle diyor

Hepsi surekli yapiyor. Her takimin belirli takildigi salonlar var. sehir icinde ve disindaki ormanlik alAnlarda idman vs de yapiyorlar. Ole 3-5 kiside degiller. Her takimdan yuzlercs var. ozellikle spartak ve zenit cok bildigim. Dinamo da pislik ama onlarda elstradan normal bildigimoz tipleme adamda cok.

Bunlar zaten inet ustunden randevulasip, bulusup. Olumune birbirlerine giriyorlar.

Ingilizlere burdaki cl finalinden beri laf cakarlar. Siz artik oldunuz. Gobekli sisko aptallar vs diye. Yeni moda biziz.

Bunlar kesin 150 kisi bulusup gitmislerdir. O dogrudur. De sadexe ingilizler icin egitim vs degildir .

Zaten bunlar fakir fikara adamlar. Yoksa sayilari binlercedir. O 150 tanesi parali olanlardir. netten , videolardan tespit edilmislerdir.

Hukumet tarafindan da destekleniyorlsr. Bide isin o yonu var.
          Aynen abi hukumet tarafindan desteklendikleride yaziyor
          Konudan biraz bagimsiz ve topicle az alakali ama belki igrenmek isteten olabilir dusuncesi ile yazayim.

Hukumet destegide duma da 3-4 burokrat var. bunlar nasyonalist derler. Bizdeki nazi oluyor. Bu adamlarin kontrolundeler.
          O yuzden yabanci takim geldiginde falan. Bunlara cok abartmsyin derler. Bunlarda bisry yapmaz. Metroda ufak tefek olaylar olur.

Ama rusya icinde ozellikle orta asyalilara, kafkas ve zencilere sistematik saldiri duzenlerler. Kafkas , ozbek, tacikler genelde tezgah acarlar ( meyva sebze vs) onlari duman ederler. Hicbirseyde olmaz. Videolarunida aleni yayinlarlar. Sira sende kara cocuk derler.

Misal hitlerin dogum gunumu ne. Ogun tum yabanci firma calisanlarina uyari gider. Sehirde gezmetin vs.

Zenci ogrencilerin durumu dahada kotu. Onlara heryerfe saldiriyorlar. Genc muhendisken metroda onumde bir cocugu linc ediyorlardi. cocuk dusmedi yere ve efsane bi sprintle kacti. Yok bole bi kosu.

Isin diger politik kismida rusyada yukselen escinsel vs haklarina yonelik konularda. Oralarda da aktifler. Onlarada saldirilar var.

Bide bunlarin ole dovmeside normal dovme degil. Kulturleri cok farkli. Ben 10-12 olaya sahit oldum. Bi dunyada sonradan ; dayak yiyeni gordum. Kalici hasar bi yana 3-4 ay surer yani kendisine gelmesi adamin. Kafasi buyumus yuzu bildigin zift siyahi olmus adam gordum. Neyse.

Su siralar biraz azaldi. 2005-2008 arasi cok cok daha kotutdu. Bununda sebebleri var tabi.

Neyse.

Yorum Yap

?spanya eski formundan ?ok uzak

Yorum Yap

ne yaz?k ki bu grubun avaraj tak?m? olmaya aday?z. 3 puan yaz?lan ?ek ma??ndan 1 puan mucize olur bizim i?in. adamlar fizik olarak oyun olarak bizden bariz ?st?nler

General Mobile 4G cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Suana kadar 2 favori var almanya ve ispanya benim izledigim futbola gore. Birde supriz favorim var o da polonya

Yorum Yap

Suana kadar 2 favori var almanya ve ispanya benim izledigim futbola gore. Birde supriz favorim var o da polonya

Polonya'n?n rakibi turnuvan?n en zay?f tak?m?yd? b?y?k ihtimal. Ben de ?ok be?endim oyunlar?n?; ama net bir ?ey s?ylemek i?in Ukrayna-Almanya ma?lar?na da bakmak laz?m bence.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Polonya'n?n rakibi turnuvan?n en zay?f tak?m?yd? b?y?k ihtimal. Ben de ?ok be?endim oyunlar?n?; ama net bir ?ey s?ylemek i?in Ukrayna-Almanya ma?lar?na da bakmak laz?m bence.
                    Supriz favorim zaten abi kadrolari ve oyunlari iyi. Ama bizim ispanyayi yenme sansimiz yok. Adamlar 77 dakikadir tek kale oynuyor

Yorum Yap

?spanya topla s?rekli oynuyor ama net pozisyonlar? az. H?rvatlar kadar zorlamaz bence ikisi de bizi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?spanya topla s?rekli oynuyor ama net pozisyonlar? az. H?rvatlar kadar zorlamaz bence ikisi de bizi

?ekler inan?lmaz alan savunmas? yap?yor
                        Ek olarak aralara ka?anlar? da vurmadan kesiyorlar hep.
                        Bizi elek eder ?spanya, yorulmaz bile.

Yorum Yap

Dayan be cek cumh. Az kaldi !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bu ispanya terimin milli takimina en az 4 atar

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ekler inan?lmaz alan savunmas? yap?yor
                              Ek olarak aralara ka?anlar? da vurmadan kesiyorlar hep.
                              Bizi elek eder ?spanya, yorulmaz bile.
                              Bizde savunma yapacak adamlar selcuk ozan ayakta durabileceklermi bakalim. Oyunu geride kabullenirsek hic sansimiz yok

Yorum Yap

?ekler puan al?rsa biz yalan oluruz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X