Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Gecmis olsun Ridvan Dilmen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gecmis olsun Ridvan Dilmen

T?rkiye'yi ?zen haber...

R?dvan Dilmen kanser mi oldu? R?dvan Dilmen'in hastal???n? SuperHaber a??kl?yor

T?rk futbolunun efsane ismi, Sabah yazar? R?dvan Dilmen bug?n k??e yaz?s?nda okurlar?na seslendi. R?dvan D?lmen hasta oldu?unu belirterek okurlar?ndan dua istedi. Superhaber futbol efsanesinin Lenf kanseri oldu?u bilgisine ula?t?

Sabah yazar? R?dvan Dilmen bug?n k??esinden sevenlerini korkutan ifadeler kulland?.
    Birka? g?n sonra kamuoyu taraf?ndan duyulacak bir rahats?zl??? oldu?unu belirten ve sa?l?k sorununu ilk kez Sabah okurlar? ile payla?an R?dvan Dilmen, sevenlerinden dua istedi.
    ??te Dilmen'in bug?nk? yaz?s?n?n sonuna ekledi?i o not;
    ?nce okurlar?m...

Siz de?erli okuyucular?m?n bilmesini istedi?im bir durum var. Muhtemelen birka? g?n i?erisinde duyurulacak bir rahats?zl???m mevcut. Boynumda bir rahats?zl?k tespit edildi. ?nce siz bilin istedim. G??l? kal?p dualar?n?zla 3 ay s?recek iyi bir tedavi d?nemiyle bu yaz yaz?lar?mla sizlerle birlikte olaca??m. Tekrar mutlu ve sa?l?kl? bir ?ekilde sizlerle olmak tek dile?im. Biz de doktorlar?m?z sayesinde ?al??aca??z, in?allah toparlayaca??z. Dualar?n?zla iyi olaca??m? biliyorum. Her ?ey Allah'tan? Sizlerin deste?iyle biz de ?al??aca??z, g??l? olaca??z. Herkese sevgiler, sa?l?kl? g?nler.

Kaynak: http://superhaber.tv/spor/ridvan-dil...aber-acikliyor
    Gecmis olsun diyorum severek dinlerim kendisini.

Yorum Yap

Ge?mi? olsun . Allah ?ifa versin .

Yorum Yap

Bazen uyuz olurum ama benim ya??mdakilerde neredeyse onun ve G?ntekin abinin %100 futboluyla b?y?d?. B?y?k ge?mi? olsun in?allah bi an evvel sa?l???na kavu?ur.

Yorum Yap

Allah ?ifa versin.

E6603 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?ok ge?mi? olsun... Ben yorumlar?n? de?erli buluyorum. Evet zaman zaman hi? ho?uma gitmeyen gereksiz yersiz s?ylemleri de oluyor ama sonu?ta Fenerbah?enin ve t?rk futbolunun gelmi? ge?mi? en iyi futbolcular?ndan birisi kendisi

Yorum Yap

valla ?z?ld?m...?eytan meytan ama severim kendisini...

Yorum Yap

Ge?mi? olsun. Seveni var sevmeyeni var ama ?eytan R?dvan gibileri ger?ek futbol de?erleridir. kendilerine iyi baks?nlar. Allah tez zamanda ?ifa versin in?allah

Yorum Yap

Ge?mi? olsun. Allah ?ifa versin. Hodgkin diye anlad?m eldeki az veriden. ?yleyse ve diren?li tip (%10-20 ihtimal) de?ilse fazla rahats?z eden, sarsan bir tedavi de?il. Tv program? dahi yapabilir o s?re?te.

Yorum Yap

Ge?mi? olsun . Allah ?ifa versin .

Yorum Yap

Ge?mi? olsun, acil ?ifalar. Ma? sonunda ve ?zellikle devre aras?nda olmazsa olmaz?m.

Yorum Yap

Ge?mi? olsun Allah ?ifa versin

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

ge?mi? olsun acil ?ifalar diliyorum.

Yorum Yap

acil ?ifalar diliyorum.

SM-G7105 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bazen yorumlarinda o seytanligi daha dogrusu fenerbahceli kimligi ortaya cikiyor ve bu y?zden kiziyoruz elbet arada sirada... ama nedense yine de hep severek izlemisimdir, yorumculugunu begeniyorum genelde acikcasi.

Allah sifa versin bir an ?nce sagligina kavusur umarim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X