Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Volkan Babacan...

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Volkan Babacan...

Nedir ederi?

Bu ma?a ?zel de?il zaten ekstra bi adam da neden almayal?m?

Duran toplardan

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

bugun sat?yordu ma?? burdaki bilmi?lere g?re.

Yorum Yap

ben bunu baya ya?l? san?yordum, 28 ya??ndaym?? daha . helal olsun ba?kan

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Alal?m desek alamay?z, sa?lam para isterler. Ama ??yle bir kalecimizin olmas?n? isterdim. Boyko toparlar da in?allah...

Yorum Yap

Sa?malamay?n. ?ampiyon olmu? bir kalecinin de?i?tirildi?i nerede g?r?lm??? Kontrat?n? uzatal?m ya da avrupadan iyi bir teklif gelirse gitsin. ?ok ihtiyac?m?z var tolgaya... diye yaz?lmas? gerekir ama maalesef ofansif g?c?m?z o kadar etkiliydi ki bu sene, tolgan?n ve savunman?n yapt??? anormal hatalar? sineye ?ektik.
            gs ma??n?n ilk yar?s? allah korudu bizi. ?kinci yar?da zaten 1 tane top geldi kalemize, zahmet edip ??kard? sa?olsun.
            Verdi?i ya da veremedi?i katk?lardan dolay? te?ekk?r edip, s?zle?mesini yenilemeden g?ndermeliyiz. Yoksa buruk bir ?ampiyonluk olur benim i?in.

Yorum Yap

Adam ba?ka tak?mdayken ?ampiyonlu?umuza katk? sa?lad?. Hakederek milli tak?m?n kalecisi oldu . 28 ya??nda en az 5 sene ama as ama yedek Be?ikta?'?n kalesine als?nlar. Tolga ya trip ats?n diye 2 vereceklerine Bonservisiyle Volkan a 4-5 versinler

Yorum Yap

d?n ma??
                izlerken inanamad?m kurtard??? ??kard??? toplara
                m?thi? ma? ??kard?.
                penalt? tuttu ??karmad? tuttu resmen
                volkan babacan kalecimiz olsayd? emin olun 2 hafta ?nce ?ampiyon olurduk.
                tolga yla s?zle?me yenilemezler umar?m.
                bilmiyorum neler konu?uluyor y?netim i?inde ama
                n?allah tolga ya te?ekk?r edilip g?nderilir.
                ?ampiyonlar liginde bu tip kaleci hatalar?yla oynarsa tak?m s?f?r puanla g?ndeririler

Yorum Yap

Yabanc? s?n?r? yok
                  Dilimiz yanmad? mi daha Turk kalecilerden
                  Git Almanyadan alabileceginin en iyisini al ya
                  Ne i?in var tolgaymis volkanmis ahmetmis mehmetmis

Yorum Yap

Aslı Bedri A?baba tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yabanc? s?n?r? yok
                    Dilimiz yanmad? mi daha Turk kalecilerden
                    Git Almanyadan alabileceginin en iyisini al ya
                    Ne i?in var tolgaymis volkanmis ahmetmis mehmetmis

Yabanci siniri var, en az 14 yerlin varsa 14 yabanci alabiliyorsun ve ilk 18 de yerli kaleci bulundurma zorunlulugun var. yani ya kalede yada kulubede yerli kaleci olmali

Yorum Yap

Kural? biliyorum gerekirse olimpiyattaki gs ma??ndaki gibi yedek kaleye huseyin yilmazi koysunlar hem de alt yap?dan yeti?me oyuncu kural?n? da sa?lam?? oluruz.
                      Ama 14 yabanc? hakk?n varken as kaleye ?ok sa?lam alman altyap?s? alm?? bi kaleci ?art
                      Turk kaleciler ancak g?nl?k performanslar verir

Yorum Yap

tolga i?in de buna benzer yorumlar yapm??t?k, bende dahil. al?n gelin i?te daha iyisini mi bulaca??z sanki diye. birde s?re? uzad? diye y?netime giydirmi?tik bence gerek yok ta? yerinde a??rd?r babacan da orada iyi...

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          tolga i?in de buna benzer yorumlar yapm??t?k, bende dahil. al?n gelin i?te daha iyisini mi bulaca??z sanki diye. birde s?re? uzad? diye y?netime giydirmi?tik bence gerek yok ta? yerinde a??rd?r babacan da orada iyi...
                          Abi zaten tolga y? ald???m?z s?re?te volkan manisada oynuyordu ve ad? bizim ile an?ld???nda k?yamet kopmu?tu.

Sezon ba??nda ise baz? gazetelerde ?enol G?ne? volkan? istiyor haberleri ??k?nca yine ele?tirilmi?ti.

D?nk? performans? ile g?z doldurdu ayn? performans? avrupa ?ampiyonas?nda da g?sterir ise zaten T?rkiye de kalmayabilir.

??in ilgin? yan? ise kalecilik b?yle bir i? i?te bir ma? ile kral olabiliyorsun sonras?nda yedi?in bir ka? hatal? gol ise seni rezil edebiliyor.

D?n bile o kadar kurtar?? yapt? ama ma? 0-0 olsa idi ve mehmet topal dan o g?l? yese idi yine k?yamet kopar ve rezil kaleci ma?? satt? diye burada ba?l?k a??l?rd?.

Yorum Yap

Buna gerek yok.

Visca yi alin abi viscayi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Buna gerek yok.

Visca yi alin abi viscayi

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Sevilla ile s?zle?me imzalad? diye biliyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X