Konu: Ar Berlin

Ar Berlin

Gnl isterdi ki Ar Berlin ile size bilgiler verebileyim ama maalesef bende bilgi yok
    Hafta sonu ilk defa Berlin'e gideceim ve Akhisar man Berlin'de izlemek zorundaym. Aramzda Ar Berlin'den biraderler varsa mekan tavsiye ederlerse ok sevinirim.

Alnt Yasin Akarsu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gnl isterdi ki Ar Berlin ile size bilgiler verebileyim ama maalesef bende bilgi yok
    Hafta sonu ilk defa Berlin'e gideceim ve Akhisar man Berlin'de izlemek zorundaym. Aramzda Ar Berlin'den biraderler varsa mekan tavsiye ederlerse ok sevinirim.
    @Fatih Caliskan ;

Abi sen buray aalalm bi zahmet

Ayrca @Yasin Akarsu ; Stuttgart'a geersen Chaos Kartal kafe var orada Burak abiler var Ar Berlin'den onlarla beraber izlersin malar. Fatih abi'de ynlendirir zaten seni Ar Berlin olarak

Bilgilendirme iin teekkrler @Kamil Takn.

Almanya'da kullanacaginiz telefon numarasini yazarsaniz, her trl misafir ederiz sizi

Alnt Fatih Caliskan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Almanya'da kullanacaginiz telefon numarasini yazarsaniz, her trl misafir ederiz sizi
    ,

Eyvallah stad, Berlin'e gelince hat alacam, o numaray sana Cumartesi gn mesaj atarm 5 kii olacaz. Buluabilirsek beraber izlersek bizler iinde ok gzel bir an olur.
    Grmek zere.

,

Eyvallah stad, Berlin'e gelince hat alacam, o numaray sana Cumartesi gn mesaj atarm 5 kii olacaz. Buluabilirsek beraber izlersek bizler iinde ok gzel bir an olur.
    Grmek zere.
    zelden numarayi yazdim. Siz yeterki gelin en iyi sekilde agirlanirsiniz cnk biz kocaman bir aileyiz.. ✌

Gesendet von Oracle Mobile

,

Grmek zere.
    zelden numarayi yazdim. Siz yeterki gelin en iyi sekilde agirlanirsiniz cnk biz kocaman bir aileyiz..

Gesendet von Oracle Mobile
    Bo yere armadm ben @Fatih Caliskan ' bu bala

Eyvallah abi Burak abilere de selam et geri geen grtk, tatile gelecekmi Berlin'den arkadalar, misafir ediver dedi

Bi olay mi oldu arkadalar

Alnt Baha Durmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bi olay mi oldu arkadalar
    Ultraslan Avrupa ile olay olmu bende internette videodan izledim.

Biraz kark ve skntl bi durum galiba.Elbet Ar Berlin bu olay ile ilgili aklama yapacaktr diye dnyorum.