Sonular: Sivasspor - BEKTA Man Adam

Katlmc says
257. Anket kapatlmtr
  • Tolga Zengin

0 0%
  • Beck

0 0%
  • Alexis Delgado

85 33.07%
  • Marcelo

6 2.33%
  • smail Kyba

0 0%
  • Olcay ahan

5 1.95%
  • Atiba Hutchinson

35 13.62%
  • Ouzhan zyakup

11 4.28%
  • Kerim

20 7.78%
  • Sosa

4 1.56%
  • Gomez

89 34.63%
  • Necip Uysal

1 0.39%
  • Gkhan Tre

0 0%
  • Cenk Tosun

1 0.39%
Sayfa 4/4 lklk 1234

Konu: Sivasspor - Beikta Man Adam

Ben Kerim dedim ama Alexis iyiydi. Ancak yeni sezonda Alexis ve Marcelo ile yollar ayrilip ok daha kaliteli ve tecrbeli adam alinmali. Real Bayern ayarinda takimlarda yeterince sre alamayan iyi oyuncular.

Alnt Murat Erdi Salik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alexis iki haftadir macin yildizi bana gore. O hiza sahip olmasa ya da onun yerine baskasi olsa o hiz gerektiren pozisyonlari kesinlikle engelleyemezdi. Ustelik hava toplarina da iyi sicriyor, ayaklari cok duzgun, iyi oyun kuruyor, savunmaya liderlik ediyor, surekli ikaz ediyor yanindakileri, cok konsantre. O yuzden ben iki haftadir onu macin yildizi kabul ediyorum.
    Gomez klasik Gomez
    Pozisyonun birinde smail e cok kzd.Sonra yanna gitti srtn sralad. Daha sonra Marcelo smail e kzarken gitti Marcelo yu ekti ben kzdm yeter dedi gibi sanki

Alnt Alper Esen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben Kerim dedim ama Alexis iyiydi. Ancak yeni sezonda Alexis ve Marcelo ile yollar ayrilip ok daha kaliteli ve tecrbeli adam alinmali. Real Bayern ayarinda takimlarda yeterince sre alamayan iyi oyuncular.
    Marcelo yedek olarak BELK kalabilir. Rhodolfo ayn formunu yakalayacaksa, ki sanmyorum, kalsn. Dier 3' (Beck, Alexis ve smail) kesinlikle gnderilmeli.

Ama bizimkisi hayal. Beck de kalr, smail de. CL'den de rezil olup dneriz.