Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?eref Bey'de ilk gol? kim ats?n

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tolga kaleden at?yormu? kjdbgfd

Quaresma atacak.

Yorum Yap

Sol i?ten Sosa duran topu kessin ?n direkte Atiba t?klas?n

Yorum Yap

Tart??mas?z Atiba Hutchinson...

Yorum Yap

GS'de Servet atm??t? :d

Yorum Yap

Ozi dedim ama Cenk ats?n be. Can?m karde?im, Kartal?m benim.

Yorum Yap

Be?ikta?'?m?za En Faydal? olan Oyuncumuz Ats?n..

Yorum Yap

Tartismasiz olcay atacak

Yorum Yap

oturdum dusundum, bence isi garantiye almak lazim ! quaresma santrayla beraber alsin topu kendi kalemize atsin . isi garantiye alalim !

Yorum Yap

O?uzhan.

Yorum Yap

kl?be taraftar?n yo?un iste?i ile gelmesi
                      buray? benimsemesi
                      gidi? ?eklinin ?ok yaln?? bir ?ekilde geli?mesi
                      bunlara ra?men tekrar Be?iktA?K diyerek gelmesi
                      verdi?i net goll?k paslar?n asiste d?n??memesi baz? Q7yi sevmeyenlerin ne kadar asist yapt? ne gol att? sanki diyerek yerden yere vurmas? sebebi ile

az gol atan bir oyuncu olmas?na istinaden de bu gol? ilk onun atmas?n? isterim
                      di?er adaylar?m ?ncelik s?ras?na g?re

atiba(y?re?i ile oynamas? a??s?ndan)
                      cenk(bence t?rkiyedeki en iyi golc? olmas?na ra?men hak etti?i de?eri g?rmez mario gomez gibi bi y?ld?z?n arkas?nda kalmas? ?as?zl??? ve Be?ikta?tan ba?ka di?er kl?plerinde istemesine ra?men Be?ikta?? se?mesi y?z?nden)
                      gomez(daha ilk sezonunda en fazla gol atan yabanc? oyuncu ?nvan?n? almas? ve ger?ek bir lider gibi davranmas?)
                      o?uzhan(ge?en seneki k?t? performans?na ra?men bu sezon y?lmay?p canla ba?la ?al???p tak?m?n creative oyuncusu h?vviyetini almas? a??s?ndan)
                      sosa(tak?m?n sahadaki y?neticisi ve bu sezonki kritik goller at?p ?ok puan getirmesi y?z?nden)
                      necip(alt yap?dan gelen tek oyuncu yan?lm?yorsam y?llarca iyi k?t? ne g?rev verilse kalbini koyarak oynmas?ndan ?t?r?)
                      ismail(iki tane a??r sakatl?k ge?irmesine ra?men bu sene iyi bir perfomans sergilemesi ve y?llard?r tak?ma hizmet etmesinden dolay?)

not: in?allah ilk gol penalt? ile gelmez b?y?k s?k?nt? olur e?er ?le bir durum olursa ?nceden ?enol hocan?n belirlemesi ve ya kura ile belirlenmesi gerekir
                      En son düzenleyen Ozan Omrak; 25-03-2016, 13:25.

Yorum Yap

Gomez ats?n

Yorum Yap

ya allah r?zas? i?in Quaresmaya oy verecek birisi Marcelloya oy versin herkes i?in oy kullan?lm?? bi marcelloda yok
                          ben Q7 ye verdim bilseydim marcello ya oy verirdim ay?p olmu? adama
                          alexise bile oy verilmi? fakat defanstan gol atacak biri olsa kornerden fln bu ki?i en ba?ta marcello olur

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ya allah r?zas? i?in Quaresmaya oy verecek birisi Marcelloya oy versin herkes i?in oy kullan?lm?? bi marcelloda yok
                            ben Q7 ye verdim bilseydim marcello ya oy verirdim ay?p olmu? adama
                            alexise bile oy verilmi? fakat defanstan gol atacak biri olsa kornerden fln bu ki?i en ba?ta marcello olur
                            Cigano'ya oy vermeyi d???n?rken yorumunu okudum...

Ve senaryoyu ?u ?ekilde d???n?yorum...

Sosa'n?n 17.dakikada soldan kornerine deniz taraf?ndaki kaleye Marcelo iyi y?kselip Bursa kalecisinin bak??lar? aras?nda kafayla topu a?lara g?nderecek...

Yorum Yap

Cenk Tosun Pasamiz atsin.

Yorum Yap

Kale direkleri ve fileler tak?l?nca ak?ll?n?n biri ??kacak videoya kaydedecek ilk ben att?m diye.
                                Ama resmi gol? gomez yazacak ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X