Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?eref Bey'de ilk gol? kim ats?n

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

gomez

Yorum Yap

Aslı Bekta? K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      3 bininci gol sa?mal??? gibi umar?m her topu alan da?lara ta?lara vurmaz ma?? kazanmak ?ok ?nemli onun bilincinde olsun yeter futbolcular 1-0 olsun bizim olsun gerekirse uzatmalarda tolga ats?n ama ma?? kazanal?m.

En ?okta bundan ?ekiniyorum.Stad?n ilk gol?n? ben at?cam, 3000. gol? ben at?cam stresi gibi h?rs k?p? oyuncular?m?z her aya??na ald?klar?n? kaleye deneyip posizyonlar? mundar edip ma? sonunda bizi s?k?nt?ya sokmas?nlarda, kim atarsa ats?n ?nemli de?il.

Yorum Yap

Gomez atar ?ok ?eetmeyin.

Yorum Yap

Bizim sansimiza kendi kalesine atarlar, veya arenada ilk gol? kendi kalemizde g?rebiliriz..

Yorum Yap

Bana kalsa ben atar?m.
            Ama kalmaz san?r?m.

Yorum Yap

Ruyamda olcayi gordum cezasahasi icinde sekip onunde topa vuruyodu yarim vole ile

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?n?n?de son derbide gol? atan Olcay siftah yap?yor az ?nce g?rd?m :S

Yorum Yap

Quaresma'y? ?ok severim.
                  Ama oyumu Sosa'ya verdim valla.

Yorum Yap

?lk gol? Be?ikta? altyap?s?ndan yeti?en Necip atar in?allah. ?eref Bey > Baba Hakk? > S?leyman Seba > R?za ?al?mbay in?allah bayra?? Necip al?r ve efsane olur. Bu zincir kopmas?n isterim. Ke?ke R?za Hoca da altyap?da y?netimde bi yerde bulunsa da o ruh ya?asa.

Yorum Yap

en b?y?k korkum ilk ma?ta penalt? olmas? penalt?y? atmak i?in herkes birbirine girer diye d???n?yorum.

Yorum Yap

R?yamda g?rd?m Gomez at?yor

Yorum Yap

Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bizim sansimiza kendi kalesine atarlar, veya arenada ilk gol? kendi kalemizde g?rebiliriz..
                          gs nin 3000. gol?n rajnoch kendi kalesine atm??t? ankarag?c? ma??nda.

?ok g?lm??t?m o zaman umar?m ba??m?za gelmez

Yorum Yap

Aslı Utku Say tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?lk gol? Be?ikta? altyap?s?ndan yeti?en Necip atar in?allah. ?eref Bey > Baba Hakk? > S?leyman Seba > R?za ?al?mbay in?allah bayra?? Necip al?r ve efsane olur. Bu zincir kopmas?n isterim. Ke?ke R?za Hoca da altyap?da y?netimde bi yerde bulunsa da o ruh ya?asa.
                            Ben de Necip diyorum, yukar?daki mant?kla....

Yorum Yap

?ilingir atar in?allah. Ozi

Yorum Yap

?lk gol? ?eref Beyde Be?ikta?'?n ?ocu?u Seba att?ysa ikinci ?eref Beyde yine Be?ikta?'?n ?ocu?u Necip ats?n....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X