Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m ?sve? & Avusturya Ma?lar? Kadrosu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sa?masapan i?ler yap?l?yor stad'da. Bu mar?lar ne ya? Tak?m sahaya mehter mar??yla ??k?yor fln..

Malum partinin mitinglerinden al??t???m?z gibi ma? sonu o da??t?lan bayraklardan birisi bile yere b?rak?l?rsa yaz?klar olsun..
    Mehter mar?? ni?in sa?ma?

Yorum Yap

Basortulu kizlarin esprisi ne simdi?
      Her turlu polemige acik ulke, milli mac degil resmen algi yonetimi, mehter marslari, basortuler...
      Tanzanya Cumhuriyeti, yaziktir...

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sa?masapan i?ler yap?l?yor stad'da. Bu mar?lar ne ya? Tak?m sahaya mehter mar??yla ??k?yor fln..

Malum partinin mitinglerinden al??t???m?z gibi ma? sonu o da??t?lan bayraklardan birisi bile yere b?rak?l?rsa yaz?klar olsun..
        Mehter mar?? ni?in sa?ma?
        Bir spor m?sabakas?nda yeri yok! ?lle de varsa, 15 kez bunu ?alacaklar?na en az?ndan 1 kez 10. y?l mar??n? ?als?nlar da, samimiyetlerine inanal?m. Bunlar?n hepsi s?rf yalakal?ktan!

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

partiyle felan i?imiz yok ceddimizin mar?? o bizim t?ylerim diken diken olur ne zaman dinlesem.

Mesaj?mda partiye ba?lamad?m ama madem ki yazd?n, 100'de 100 partiyle alakal?. Neden 10. y?l mar?? ?almad? mesela ama 10-15 kez mehter mar?? ?ald?. Ben rahats?z oldum!
          mehter mar??ndan da 10.y?l mar??ndanda rahats?z olmam hepsi benim mar??m bu mar?lardan rahats?z olan insandan rahats?z olurum hangi parti ?ald?r?rsa ?ald?rs?n amac? ne olursa olsun t?ylerim diken diken olur gururlan?r?m yeterki dinmesin bu mar?lar....

Yorum Yap

6-7 ya??ndaki t?rbanl? k?z ?ocuklar?m?z da seremonideydi, ?imdi bir ?eyler yazmak isterdim de neyse kals?n.

Yorum Yap

suriyede ki sava?tan gelen ?ocuklar diye biliyorum...

Yorum Yap

Aslı Gokhan.Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                6-7 ya??ndaki t?rbanl? k?z ?ocuklar?m?z da seremonideydi, ?imdi bir ?eyler yazmak isterdim de neyse kals?n.
                Ne olmu?, neyinden rahats?z oldun ?

Yorum Yap

Arkada? bu Ozan hal? saha ma?lar?ndaki dobi? o b?rak bir ?ey yapamaz denilen adamlardan. Allah korumu?.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Arkada? bu Ozan hal? saha ma?lar?ndaki dobi? o b?rak bir ?ey yapamaz denilen adamlardan. Allah korumu?.

Agzimdan aldin, Allah korumus hakikaten de, Bursa'dan geldiginden beri ne sut, ne pas, ne guc, ne mental olarak hicbir ilerleme yok, su mala 8 m euro verdiler.

Yorum Yap

Bekler ofansif oldu?unda ozzie neler yap?yor izliyoruz bu arada) Ada'm bildi?in bekleri oynat?yor

Yorum Yap

Ridvan biraz ortadan paslasmak gerekiyor dedi ama boyle iki hucumcu bek varken cok zor o is, Caner ve Gokhan surekli hucumdalar topu istiyorlar..

Yorum Yap

Milli tak?m formas?n? ?ahsen ben ?ok be?endim ..

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Agzimdan aldin, Allah korumus hakikaten de, Bursa'dan geldiginden beri ne sut, ne pas, ne guc, ne mental olarak hicbir ilerleme yok, su mala 8 m euro verdiler.
                            mehmet topal,sel?uk inan ve o?uzhan varken ozana neden ?srarla yer a?maya ?al???yor terim kuru kalabal?k oluyor resmen orta saha bide arda i?eri geliyor s?rekli top almaya sadece volkan ve cenk kal?yor ko?u yapan.

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Gokhan.Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ne olmu?, neyinden rahats?z oldun ?
                              6 ya??nda ve ba?? kapal? olmas? bence yanl??

Yorum Yap

golllllll CENKKKK ?ok sevindim be izliycez seni fransada cenkimm

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X