Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu: Psv taraftari!

Psv taraftari!

PSV taraftarının mültecilere karşı sergilemiş olduğu tavır:

En azından bir pankartla cevap verilmesi gerektiğini düşünüyorum!

Bunu ispanyada değilde bi yunanistanda sırbistanda falan yapsalar gerçe oralarda romanlar yok ama bi dilencilere falan yaptıklarını düşünemiyorum. Ölü çıkardı ordan... Türkiyede olsa aynı şekilde döve döve öldürürlerdi onları... Dua etsinler holigan bi ülkede değiller.

İnsan mısınız lan siz? Chelsea metro olayından, bu y.vşaklar da bugünden sonra bitmiştir benim için.

Kartal
    Yer
    Forza ilk üyelik tarihi; ''Temmuz 2003''
    Dün maçı izlerken seyir zevki olsun diye bi tarafı tutim dedim psv mi madrid mi derken psv nin hollanda takımı olduğu için ki bunlar sömürgenin ırkçılığın top 5 inde 2. yada 3. dür. madridi tuttum derken sabah bu haberi gördüm.

Türk,Kürt,Arab,Persli...Bu coğrafyada yaşayan hangi ırk olursa olsun bunu yapanların doğduğuna pişman ederlerdi.

Kara Kartal
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya

Psv taraftari!

Bir baslık vardı yine açmışsınız

Quaresma7Amokachi14Nouma21

off tüylerim diken diken oldu bu nasıl bir dünya böyle düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum

İnsanlıktan nasiplerini almamışlar. Ben izlerken gözlerim doldu . Vicdanın v si bile yok bu kansızlarda.

Alıntı Ozcan Fevzioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün maçı izlerken seyir zevki olsun diye bi tarafı tutim dedim psv mi madrid mi derken psv nin hollanda takımı olduğu için ki bunlar sömürgenin ırkçılığın top 5 inde 2. yada 3. dür. madridi tuttum derken sabah bu haberi gördüm.
    Hocam İspanya da Hollanda'dan beterdir. Tüm Güney ve Kuzey Amerika'yı yıllarca sömürmüşler, resmen Aztek, Maya, İnka kültürlerinin kökünü kazımışlardır. Milyonlarca kızılderiliyi acımadan öldürmüşlerdir.

Al İspanya'yı, vur Hollanda'ya!

Kartal
    Yer
    Forza ilk üyelik tarihi; ''Temmuz 2003''
    Alıntı Feyyaz Kurtuldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ozcan Fevzioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam İspanya da Hollanda'dan beterdir. Tüm Güney ve Kuzey Amerika'yı yıllarca sömürmüşler, resmen Aztek, Maya, İnka kültürlerinin kökünü kazımışlardır. Milyonlarca kızılderiliyi acımadan öldürmüşlerdir.

Al İspanya'yı, vur Hollanda'ya!
    Haklisiniz en azindan su devirde bunlar kadar irkci yaklasimlari yok o bakimdan

Hatta düşündümde dediğin gibi ispanyollarda şu devirde maçlarda siyahi sporculara muz atma olayını başlattılar yani al birini vur ötekine gerçekten.

Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Ozcan Fevzioglu tarafından (16 Mart 2016 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.

antalya maçında bu olay için bir pankart şart!!!

yere attığınız para değil insanlığınız...

gibi birşeyler yazılabilir...duyarsız kalmak bize yakışmaz.

Alıntı Barış Aşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antalya maçında bu olay için bir pankart şart!!!

yere attığınız para değil insanlığınız...

gibi birşeyler yazılabilir...duyarsız kalmak bize yakışmaz.
    Kesinlikle bir pankart şart. keşke bizim yanımızda yapsalardı o hareketi de bak neler oluyordu o zaman.

Diger baslikta bir arkadas baska bir linki atmis.

Orada da sinav cektiriyorlar.

Hayvan bunlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duyarsız olmayan çarşı dan Antalya maçında pankart şart.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk