Sonular: Man adam kim?

Katlmc says
354. Anket kapatlmtr
  • Tolga

115 32.49%
  • Beck

1 0.28%
  • Marcelo

1 0.28%
  • Alexis

2 0.56%
  • smail

0 0%
  • Atiba

1 0.28%
  • Ouzhan

1 0.28%
  • Sosa

200 56.50%
  • Olcay

2 0.56%
  • Kerim

30 8.47%
  • Gomez

0 0%
  • Necip

1 0.28%
  • Tolgay

0 0%
  • Cenk

0 0%
Sayfa 5/5 lklk ... 2345

Konu: aykur Rizespor - BEKTA Man Adam

Olcay'n forumda hesab var + Multisi mi var?

Ben Sosa'ya verdim oyumu. Tolga'y da beendim akas. 2 Yl bizi mahvetti, imdi zirveye Ta Tolga.

Tolga

Sent from my iPhone using Tapatalk

tribne dnen taraftar unutmayn. Harika bir deplasman tribn vard bugn..

Tolga' da acayip bir hrs vard. nallah kt gnleri geri de brakr da u ampiyonluu bize getirenlerin banda olur. Seneye bakarz duruma gre.

Sosa ve garip ama gercek Tolga

LG-D802 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Kerim dedim ben. Uzun zaman yedekte bekleyip, ligin 25. haftasnda daha ilk defa ilk 11 de kmasna ramen her hafta 90 dk oynayan oyuncu gibi profesyonelce ve harika bir futbol oynad.

Ak ara olmasa da Sosa man yldzyd.. "Srklase etti" derler ya, o kvamda top oynad..

Kerim ise ilk yar performansyla "Hocam Allah akna Olcay' oynatma artk" der gibiydi

Tolga da harika iler yapt.. Kurtard penalty "kyamet alameti" olarak yorumluyorum..

Sosa tek bana ald ma resmen olcay ve gomez e kar. Hemen arkasnda kerim ve sylemesi zor olsa da tolga

Sent from my iPad using Tapatalk

yelik tarihi
    Haziran 2010
    Yer
    mecnuna gider yaparcasina erosu tarihe gomercesine ...
    Ya
    29
    Net sosa.

Sosa'ya verdik oyumuzu.

Olcay kendi hesab ve kuzeninkinden atm 2 tane kendine.

Gomez 1-2 ma oyuna sonradan girmeli.

Sosa, Atiba, Tolga...

Sosa ma alan adam gibi adam, baz malarda dse bile gerekden harika bi oyuncu.

Atiba benim bu takmda en beendim oyuncu, takm toparlayan adam, dn ma izlerken farkettim, herkesi de ynlendiyor, orta saha izgisinin gerisinde lider Atiba.

Tolga son zamanlar da baya toparland, penalty kurtarmas, ve hemen yerden kalkp topa almas, refleksleri her eyi ile imdiye kadar ki en iyi Tolga. Uzun zamandr ilk defa ma aldran kaleci oldu, umarm devam gelir. Lig tvde Tmerin dedii gibi Sambade ile 1000 civar alma antreman yaptysa sonularn alm tebrik etmek lazm. Boyko ayn almay yaparsa ok daha iyi bir kaleci olur, u an daha ok alanda forma.

Kerim diyen ok olduu iin slyorum, Kerim de bir kuma var evet, ama oyunu kafas yukar da oynamas lazm, ben dn yine de ok beenmedim Kerimi, ama biraz oynamas lazm, ma oynatrsa enol hoca, iyi bir kanat oyuncusu daha kazanm oluruz.

yelik tarihi
    Aralk 2008
    Yer
    Tekirda & Rusya Federasyonu
    Ya
    33
    1)J.E.Sosa
    2)Tolga