Anket: Man Adam?

Uyar: Bu bir ak Ankettir, bu Anketi btn yelerimiz grebilir ve oy kullanabilirler.

Sayfa 2/3 lklk 123 SonSon

Konu: BEKTAIMIZ - Eskiehirspor Man Adam

Quaresma. O ktktan sonra performansmz dt. Sonrasnda Gomez, att 2 golle fii ekti.

Atiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Quaresma iyiydi bu akam. Sakatlanmasa belki daha ok attrrd. Belki kendi de atard.

Olcay kazma filan ama ok gerekli adam srekli pozisyonlarn iinde ortal kartryor.. Atar atamaz oras ayr ama Olcay bu takmda oynamal

Her ne kadar sevmesem de, laf sylesem de iyi zamanna denk gelince olcay bu takma gerekten ok faydal oluyor. Ama man adam ingene.

quaresma ismail alexis, ismail bu hale nasl dnt ve dnmese tosi le bu lig nasl gidermi...
    olcay da begendim

sinan engin ouzhann performans ok iyiydi diyip duruyor. bence takmn ak ara en ktsyd bugn farkl malar m izledik

Biraz daha i bitirici olsayd Olcay derdim

ama haftalardr sren etkili oyununu bu matada sergileyen, Ricardo Quaresma man yldzyd

olcay m ?

ben artk cidden kendimi sorgulamaya baladm , ben heralde nyargl bir insanm.

kardklaryla , veremedikleriyle , tutamadklaryla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farkl ma izliyorum. Gomez bi ara olcay a yle orta ama byle a dedi bilmiyor ki aamaz.

Quaresma..... hemde ak ara.. o ktktan sonra Kerim i de grdk, bildigin takmn vitesi kld. kmasa idi 4-5e giderdi ma

Alnt Mucahit Babal Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    olcay m ?

ben artk cidden kendimi sorgulamaya baladm , ben heralde nyargl bir insanm.

kardklaryla , veremedikleriyle , tutamadklaryla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farkl ma izliyorum. Gomez bi ara olcay a yle orta ama byle a dedi bilmiyor ki aamaz.
    aynen mucahit. bi orta yapt sabri yi bile kskandrd. gomez de gitti ; " olm dzgn yapsana orta" der gibi nasihat yapt.. Gomez de alst Quaresma nn muz ortalarna kolay degil tabi

Ben bu mata smail ve Quaresma'y ok beendim .

Oyumu smail'e verdim Quaresma baka malarda yine yldz olur :p

quaresma dedim alexiste bence ok iyiydi