Anket: Man Adam?

Uyar: Bu bir ak Ankettir, bu Anketi btn yelerimiz grebilir ve oy kullanabilirler.

Sayfa 6/6 lklk ... 3456

Konu: BEKTAIMIZ - Genlerbirlii Man Adam

tolga: formunu deerlendirecek bi durum yoktu.
    beck: grdm en kt hcumcu en iyi savunmac bek bi adam hi mi hcumda etkili olmaz hi mi orta kesmez ok garip
    ismail: formunun zirvesinde byle oynasn bu sene nmzdeki sene sonraki sene ilk 11 garanti ama yinede transfer art olu art eren albayrak kamamal
    alexis: kimse farketmedi galiba ama bence man en kritik mdahalesini yapt bir pozisyonda adam sandan atp solundan geecekti ayan soktu topun gemesini nledi gayet iyidi bu mata hatasz oynad geri rakipte pek gelemedi ama genel olarak iyidi
    marcelo: duraca yeri ok iyi biliyor hava toplarnda etkili gayet iyi bir stoper
    atiba: u ana kadar 30 ma yaptysa heralde 27 sinde ok ok iyi oynad nazar demesin messi, neymar, suarez nasl her ma maa damga vuracak performans gsteriyorsa atibada ayn ekilde performans gsteriyor.
    ouzhan: bazen fazla ince i yapacam diye samalyor. bugn hi yoktu ama kalitesi tartlmaz bide u frikikleri kimin kullanaca belli olsa da bizde rahatlasak
    sosa: bu takmn bence lideridir kendisi heralde atlan son 10 golde direk katks var sanki hi etkili deil gibi grnsede gerekten ok etkili oynuyor.
    olcay: ya adam abalyor ama yok olmuyor. yetenek yok... iyi niyetli, sirinlik muskas olmasa ekilecek dert deil
    quaresma: hcumundan bahsetmeye gerek yok yine asistleri gme gitti ama quaresma savunma yapmyor yeaaa diyen arkadalara unu diyorum ben trkiyedeki hi bir kanat oyuncusundan byle savunma performans grmedim bu ma iin art dier malarda da ok iyi savunma yapyor. bencil oynamyor yapmas gerekenleri yapyor helal olsun diyorum.
    gomez: atmak iin ok rpnd neredeyse banyo yapmadn dnecektim topla birlikte pek yetenekli olmasada dnya da grdm en iyi 10 golc arasna koyabilirim. bu att gol fenere girecek olanlarn balangc olur inallah.
    cenk: ne zaman oyuna girse oynasa, hep iyi oynad hep katt stne koydu hep byle devam et cenk, gomez 2-3 sene sonra giderse belkide 1. santraforumuz sen olacaksn

Atiba . . . nsan Evlad Deilsin Sen

Her ne kadar Quaresma hcum anlamnda ok ey katsa de Cenk oyuna girmesiyle vites bytt takm, Sol ak bile oynar bu adam.
    Necip takmn en ktysyd, tehlikeli blgelerde ok gereksiz yapt 2 faul ile skntya soktu bizi.

Quaresma man adamyd ama onunla eit sayabileceim bir Marcelo vard ki maallah...