Anket: Man Adam?

Uyar: Bu bir ak Ankettir, bu Anketi btn yelerimiz grebilir ve oy kullanabilirler.

Sayfa 4/5 lklk 12345 SonSon

Konu: BEKTAIMIZ - Gaziantepspor Man Adam

Tolga o toplar karmasa gol ierideydi..sonrasn demiyorum bile..Man adam deil kahramandr Tolga..stelik Boyko oynamalyd diyen biri olarak..evet smail iyi oynad ama Tolga sperdi ve takm ipten ald..

Alnt Emir Sever Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Murat Erdi Salik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Emir Sever Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    90 dakika pozitiv tek bir hareket yapmayan Olcay diyorum

Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk
    Bende merak ediyordum Olcay'a oy veren iki kii kim diye
    Birini renmi olduk
    90 dakika hucm anlamnda hi birey yapmamak,byk bir baardr [emoji1]
    Kesinlikle. Tahamml snrlarm at artk Olcay ama takm iyi gittii iin batmyor kimseye

smail'e oy vermemizi salayan enol Hoca'ya teekkrler...

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Mabed (23448)
    Ya
    50
    Marcelo ilk manda tam not alarak bana gre man adam oldu.

Sosa ya attim.

ama macin adami tolga.

bek ve tore cok bozuklardi bence.

atiba bi standart yakaladi. ozzie biraz durgundu. ama gene faydali adam.

ismail gayet iyiydi. cizgide bir hatasindan sonra kaleye sut geldi. 2 ve 4 golde guzeldi.

olcay ; fena degildi ama bal yapamadi.

gomez 2ser 2ser devamini bekliyoruz.

ismail - sosa - tolga

oyum isoya.

smail ok alt bu mata. Tolga'nn da hakkn yememek lazm. gzel kurtarlar yapt, hatta bir iki pozisyonda ma evirdi.

Oyun smailindir. Hocann dakika 80 de tepkisi bana unu hatrlatt ;

smail Bey ne yapyorsunuz?

Tolga ve smail arasnda kaldm. Sonra aklma Tolga'nn yaptklar geldi. Oyumu smail'e verdim.

goller asistler havada uumasna ramen iki isim n plana kt, tolga ve smail. hemen hemen ok yakn performans gsterdiler bana gre. ancak tolgann sakatland pozisyonun balangcnda smail'in yapt hata bana tolgaya oy kullandrd. bu tip pozisyonlarda genelde hep kaybeden smail oluyor. belki de sakatlk korkusu var hala atamad zerinden ok ekinerek giriyor

Sosa'dan yana tercih kullandm

so ve Tolga ok iyiydi ama Sosa 2.yar ok acayip eyler yapt

Hakkn yiyemem oyum Tolga'ya.
    smail ne kadar asist yaparsa da yapsn, iyi oynam olsun bu ma ama gzden karmamamz gereken eyler var. Man 14. saniyesindeki pozisyon hari, kalemizde grdmz dier tehlikeli pozisyonlar ya smail'in kaptrd toptan olutu ya da onun kanadndan hep. Onlar yemi olsaydk, smail'e sallyor olurdu u an herkes.

Gomez Gomez Gomez..
    iki tane gol atti, sahada durmasi bile rakiplere korku sariyor. rakip defansin eli ayaga birbirine giriyor..cok zeki sekilde, rakip defansin topu ileriye dogru cikarmasini engelliyor...
    orta sahaya kadar gelip takima top kazandirip "kontra" ataga cikartiyor, atak aninda geride olmasina ragmen, hizlica pozisyon aliyor...
    + Rakip takimin gergin olmasini sagliyor + bizim oyunculari yle bir sakinlestiriyorki, ismail bile topun basindayken serinkanli olmayi basariyor...

cok byk bir futbolcu COOOK!

Nerde o ismail e sallayan arkadalar kn ortaya!!!!

aka bir yana ismail ok iyi oynad.

Ama Gomez inanlmaz bizim lige ok fazla bir forvet. Hele o iki kii arasndan gemesi falan efsaneydi. Fenomen ronaldo yapard bunlar.

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi