Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bi ara bi geyik vard? tellegolle ilgili ek?ide televizyon olmas? gerekir diye bulan paslas?n bana l?tfen

Yorum Yap

Sinan Engin Liverpool ma?lar?n? anlat?yor.

Yorum Yap

Ulan Diatta g?z?n k?r olsun emi!

- Ahmet ?akar ne dedi ?yle ya, Vodafone GSM operat?re dedi, her kurada ?ngiliz tak?m? dedi, reklam dedi
        En son düzenleyen Mehmet Kele?; 16-12-2014, 03:22.

Yorum Yap

ingiliz tak?mlar?yla e?le?memizin sebebi vodafone mu? beyler [emoji2]

Yorum Yap

Olimpiakos sadece elemelerde e?le?mi? ge?en sene ?ngiliz tak?mlar?yla

Yorum Yap

Aslı G?khan Direl tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ingiliz tak?mlar?yla e?le?memizin sebebi vodafone mu? beyler [emoji2]
              Valla kuradan 1 saat sonra forumda ben yazm??t?m bu olay?, ama ihtimal vermiyordum.
              Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ulan Diatta g?z?n k?r olsun emi!

- Ahmet ?akar ne dedi ?yle ya, Vodafone GSM operat?re dedi, her kurada ?ngiliz tak?m? dedi, reklam dedi

Yorum Yap

Ge?ti?imiz 3 sene boyunca sponsoru Vodafone'mu? o 3 senede de mutlaka 1 ?ngiliz tak?m?yla e?le?mi? dedi bakt?m ger?ekten ?yle. Bu sene sponsoru de?i?mi? daha hi? ?ngiliz tak?m?yla oynamam??. O da do?ru

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ge?ti?imiz 3 sene boyunca sponsoru Vodafone'mu? o 3 senede de mutlaka 1 ?ngiliz tak?m?yla e?le?mi? dedi bakt?m ger?ekten ?yle. Bu sene sponsoru de?i?mi? daha hi? ?ngiliz tak?m?yla oynamam??. O da do?ru
                  Deli paralar?n d?nd??? bir alanda tesad?f kelimesine inanmamak laz?m.

Yorum Yap

Ma?kolikten bakt?m. Ciddi ciddi ger?ek bu olay.

Yorum Yap

Her sene 1 kez ?ngiliz tak?m? gelmesi ihtimal? vard?r ama bizdeki gibi her kurada olsa do?rudur derdim Olimpiakos i?in pek inand?r?c? gelmedi bana

Yorum Yap

Galatasaray'a bakt?m ?imdi o da 3 senedir mutlaka bir ?ngiliz tak?m?yla e?le?mi? ?ampiyonlar Ligi'nde Manu Chelsea Arsenal 3 sene ?st ?ste ?ngilizlerle mutlaka oynam??lar. Olympiakos i?in de ihtimal dahilinde bu olay demek ki

Yorum Yap

Biz de her sene Rus-Ukrayna tak?mlar?ndan en az?nndan birini ?ekiyoruz ya, acaba diyorum [emoji28]

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Galatasaray'a bakt?m ?imdi o da 3 senedir mutlaka bir ?ngiliz tak?m?yla e?le?mi? ?ampiyonlar Ligi'nde Manu Chelsea Arsenal 3 sene ?st ?ste ?ngilizlerle mutlaka oynam??lar. Olympiakos i?in de ihtimal dahilinde bu olay demek ki
                            Olympiakos'un ma?lar?na bakt?m o ma?larda enteresan Haz?rl?k ma?lar? bile tuhaf. Bu sene ingilizler ile haz?rl?k ma?? bile yapmam??lar ( turnuva hari? )

?lk sene arsenal'e 2-1 yenilip / 3-1 yenmi?. ( grup ma?? )

?kinci senese arsenal'e 3-1 yenilip / 2-1 yenmi?. ( grup ma?? )

???nc? senesinde manchester'? 2-0 yenip / 3-0 yenilmi? eleme ma??.

Yorum Yap

Bir 10 dakika kadar a?t?m Beyaz TV'yi. Bunlar, futbol konusundan Candan Er?etin'e, pelikana, sincapa kadar falan nas?l geldiler ya?!

Yorum Yap

Bu kadar dengesizin ayn? yerde toplanabilmesi m?thi? bir ba?ar? Hepsi ruh hastas? izleyenlerin de ruh sa?l???n? bozuyorlar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X