Sayfa 4/30 İlkİlk 123456714 ... SonSon

Konu: TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

Beyaz futbol costu
    Ahmet cakar selcuk ve buraki sabotaj ile sucladi

zekeriya alp mason dedi ona giydirdi istersem koltuguna otururum falan dedi

Ardindan sinan vahap beyaz ahmet cakar marsini caldirdi son ses zekeriya alpin konusmalarindan dolayi sonra ahmet cakar bunaldi musade isteyip kalkti

Sonra ertem sener sinan engin icin ozel godfather marsini caldirdi sinan yok ananin a. dedi ertem seni futbolun babasi olarak goruyorlar diyince sinan yok cocuklarimin babasiyim diyip konuyu degistirdi

Kara Kartal
    Yer
    Beşiktaşlılar Kardeştir
    Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz futbol costu

Ardindan sinan vahap beyaz ahmet cakar marsini caldirdi son ses zekeriya alpin konusmalarindan dolayi sonra ahmet cakar bunaldi musade isteyip kalkti

Sonra ertem sener sinan engin icin ozel godfather marsini caldirdi sinan yok ananin a. dedi ertem seni futbolun babasi olarak goruyorlar diyince sinan yok cocuklarimin babasiyim diyip konuyu degistirdi
    İmreniyorum şu adamlara ya. Şu kafaya ulaşmak için neler vermezdim

Alıntı Gökhan Özbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz futbol costu

İmreniyorum şu adamlara ya. Şu kafaya ulaşmak için neler vermezdim
    abi programin sonuda osmanlisporun hocasi osman ozkoylu'nun basin mensuplariyla tartismasini konustular
    ahmet cakar da kamuoyuna malolmus insanlar sinirlerine hakim olmalilar tahriklere kapilmamalilar dedi ertem sener falan karsi cikinca
    ahmet cakar mesela ben universiteteye gittigimde ogrencinin biri ahmet bey 4 sene once bikini sozu vermistiniz nezaman giyeceksiniz diye sordugunda ne diyim? (kameraya el kol yaparak) bende ''ulan p.. sen ne diyorsun mu diyim'' diyince bende kayis koptu

not: P ile baslayan kufuru sansürsüz kullandi

Kara Kartal
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Vay anasını her hafta bakıyorum dün sıkıldım kapattım meğerse küfürler havada uçuşmuş haha.. Bugün youtube dan izlerim. .

Yanlız sinan bir böyle bir böyle. .Bazen Beşiktaşı koruyor bazen azizin Uşak'ın yapıyor

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Godfather muzigi ve sinanin kufurden son harfta donmesi

Kendi adima konusayim eger sinan engini tanimasam sempatik bulabilirdim ama 2004un hesabini versin once

Godfather muzigi ve sinanin kufurden son harfta donmesi

Kendi adima konusayim eger sinan engini tanimasam sempatik bulabilirdim ama 2004un hesabini versin once
    Rasimin tepkisine bak ooallllaa ooallllaa.

Bunlar da spor programı yapıyor ya, futbolun fsi konuşulmuyor. Sinan Engine gelince 2004teki fener mucizesini! gerçekleştirenlerden bir tanesi.

Beyaz futbol akşam ki bombaların derlemesi

http://inciswf.com/634632356.swf

Beyaz futbolda Rasim Beşiktaş'a operasyon yapardım dedi mi gerçekten..
    Şayet böyle bir şey dediyse o zaman savcılar neden duruyor bu ülkede..Adam açık açık suç işliyor..Operasyon yapacak gücü varsa nerden alıyor bu gücü..Serdal Adalı tek bir tape yokken 5 ay yattı içerde..adam operasyondan bahsediyor yav..

Alıntı Abdulmenaf Karabulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz futbolda Rasim Beşiktaş'a operasyon yapardım dedi mi gerçekten..
    Şayet böyle bir şey dediyse o zaman savcılar neden duruyor bu ülkede..Adam açık açık suç işliyor..Operasyon yapacak gücü varsa nerden alıyor bu gücü..Serdal Adalı tek bir tape yokken 5 ay yattı içerde..adam operasyondan bahsediyor yav..

Yok abi nereye yapıyor operasyonu.

Bahsettiği şey programda ortalığı karıştırıyor ya o.Yani doğrar karıştırırdım Beşiktaş'ı diyor.

Kartal
    Yer
    T.Z. nin olmadığı yerlerden..
    Rok : oooouuuuuuvvvvvv https://t.co/zM7ibCPVXg
    Komedi ya şu adam

Skickat från min GT-N7105 via Tapatalk

Alıntı Sergen Pervance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rok : oooouuuuuuvvvvvv https://t.co/zM7ibCPVXg
    Komedi ya şu adam

Skickat från min GT-N7105 via Tapatalk

Adam sarhoş çünkü.Rasim her programa içip çıkıyor.Ayrıca üst taraf gömlek kravat altta da eşofman terlik var.

Kara Kartal
    Yer
    Beyaz futbol başladı. .Gökhana ve Beşiktaşa yine taş atacaklardır. .bakalım

Sinan Engin Besiktas'i savunuyor.

Kara Kartal
    Yer
    Ne şerefsiz bunlar lan.. yok Demba eliyle kontrol etmiş yok Karabük le yan hakem sayesinde bugunde hakem sayesinde. .ulan bir telefonla baglanabilsem. .yazıklar olsun ... kendi pisliklerini görmüyorlar. . Penaltilar filan.. Abdülkadir iti ondan bahsetsin! !