Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Turgay Demir son d?nemlerdi yapt??? ??k??lar yorumlar muazzam..

D?n Melih ?endile giydirdi..
    Spikersen spikerli?ini yap tak?m?n? belli etme... Fenerli oldu?unu belli etme diyor [emoji1319]

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Sabah denk geldi?im trtspor program?nda :

Spiker- taraftarlar ?ok ?srar ediyor penalt? pozisyonu i?in

Cem dizdar- trabzonlular hamiden Be?ikta? l?lar Olcay ve necipten ?ikayet?i. Herkesin her?eyden ?ikayet?i oldu?u ortamda (!) hakem konu?may? sa?ma buluyorum. Pozisyon penalt? ba?ka ne diyelim yani.

(:

Yorum Yap

Erman Toro?lu: Erdal Toruno?ullar? Be?ikta? ta 5 sene daha kalirsa ne Fenerbah?e ne gassay kal?r..

?ok be?enmi? kendisini ama ceketini be?enmemi? doberman

Her hafta bir Harf -> ?AM

Yorum Yap

Herkes azize ye sald?r?yor TV de bas?n toplant?s? y?z?nden..[emoji23]

Her hafta bir Harf -> ?AM

Yorum Yap

Aziz bo?azda bal?k yiyormu?. Haberler kendisine gidiyormu?. Kahkahalar ile g?l?yormu?..

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aziz bo?azda bal?k yiyormu?. Haberler kendisine gidiyormu?. Kahkahalar ile g?l?yormu?..
              Gecenin 1'inde ne bal??? bu

Yorum Yap

Yahu adam?n amac? g?ndem de?i?tirmek. Sivas'a puan verseydik camias?na umut a??layacakt? as?l ama? buydu. 1 g?nde haz?rlan?nca konu?ma bunlar? bulabilmi?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ne bileyim abi Ertem s?yledi ?imdi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?u anki duruma g?re kalkan yiyordur.

Yorum Yap

T?rkiye'de ?nl?ler tak?m?ndaki en narsist 2 yar??mac?dan biri tart??mas?z bu aziz

Yorum Yap

Aziz T?mer'e giydirmi? ki tespit bence hakl? ama T?mer'de a?z?n?n pay?n? alm??t?r daha fb ye gitti?i zaman bunlar?n hesab?n? yapmal?yd?, onu vitrin yapan tak?ma o tak?m derken.

T?mer Metin'den Aziz Y?ld?r?m'a 'akrepli' cevap!

Fenerbah?e'nin 100. y?l ?ampiyonlu?unda kadroda bulunan, ?u an Lig TV'deki Maraton program?nda yorumculuk yapan T?mer Metin, Aziz Y?ld?r?m'?n a??r ele?tirileri sonras? kendisine ait sosyal medya hesab?ndan yan?t verdi.

T?mer Metin, instagram hesab?ndan bir 'k?ssadan hisse' payla?t?: "Dervi?: Suya d??en akrebi kurtarmak ister, elini uzat?nca akrep sokar. Dervi? tekrar dener, akrep yine sokar. Bunu g?renler dayanamaz dervi?e: "?yilik yapmak istedi?in halde sana verene daha ne diye yard?m edersin" der. Dervi?in cevab? manidard?r: "Akrebin f?trat?nda sokmak var, benim f?trat?mda ise yarat?lan? sevmek, merhametetmek; o f?trat?n?n gere?ini yap?yor diye ben niye f?trat?m? de?i?tireyim"
                        T?mer Metin, payla?t??? resmin alt?na, "?u da dursun burda.." yorumunu yapt?.

AZ?Z YILDIRIM NE DEM??T??
                        "T?mer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te k?rm?z? kart g?r?yor. A??klama yap?yor kendisine g?re. Yorumcu oluyorsan?z e?itim alacaks?n?z. Her topa vuran e?itimci olamaz, antren?r olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kurallar? uygulamazsan?z kaos ??kar. T?mer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te k?rm?z? kart g?r?yor. A??klama yap?yor kendisine g?re. Yorumcu oluyorsan?z e?itim alacaks?n?z. Her topa vuran e?itimci olamaz, antren?r olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kurallar? uygulamazsan?z kaos ??kar." (sporx)

Yorum Yap

"Gomez Ocak'ta d?n?yor."

Beyaz Tv

Yorum Yap

Dick gidecek To?ak gelecek dedi Rasim HAHAHAHA

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

sinan engin denen ve ?zerinde Be?ikta? etiketi olan bir adam ama asl?nda ne oldugu belli olmayan bir ki?iden bir tek ben mi tiksiniyorum acaba d?n aksam tv de fb ve gs nin yar??ta olas? laz?m dedi,Be?ikta??n kopmas?n? istemem diyor beyefendi,ayr?ca ?n?m?zdeki hafta gs mac? ile ilgili Be?ikta?a k?yak ge?ilmi?tir dedi,bu adam g?r?nt?de Be?ikta?l? ve yorum yap?yor para kazan?yor,yaz?k

https://twitter.com/besiktasbizimdi/...47975719710721
                              En son düzenleyen Ali Bodak; 19-02-2017, 14:06.

Yorum Yap

Ben en ?ok bu Sinan Engin ve Aziz Y?ld?r?m'?n yak?nl?klar?n? merak ediyorum. Aziz bey laf?n? pek a?z?ndan d???rmez, ?ok sever Fenerbah?e ba?kan?n?.
                                Ciddiye alm?yorum o a??dan, kusura bakmas?n. "??eride misin?" durumu olabilir, o?lu da "Galatasaray'da oynamak istiyorum" gibi ?eyler diyordu k???kken. Ekme?ine bak?yorlar herhalde, ne diyeyim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X