Sayfa 29/30 lklk ... 192627282930 SonSon

Konu: TV'de Spor Programlar ( Tm Haber ve Yorumlar )

yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    30
    Turgay Demir son dnemlerdi yapt klar yorumlar muazzam..

Dn Melih endile giydirdi..
    Spikersen spikerliini yap takmn belli etme... Fenerli olduunu belli etme diyor

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Sabah denk geldiim trtspor programnda :

Spiker- taraftarlar ok srar ediyor penalt pozisyonu iin

Cem dizdar- trabzonlular hamiden Beikta llar Olcay ve necipten ikayeti. Herkesin hereyden ikayeti olduu ortamda (!) hakem konumay sama buluyorum. Pozisyon penalt baka ne diyelim yani.

(:

yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Ya
    30
    Erman Torolu: Erdal Torunoullar Beikta ta 5 sene daha kalirsa ne Fenerbahe ne gassay kalr..

ok beenmi kendisini ama ceketini beenmemi doberman

Her hafta bir Harf -> AM

yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Ya
    30
    Herkes azize ye saldryor TV de basn toplants yznden..

Her hafta bir Harf -> AM

Aziz boazda balk yiyormu. Haberler kendisine gidiyormu. Kahkahalar ile glyormu..

Alnt Arda elikmaden Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aziz boazda balk yiyormu. Haberler kendisine gidiyormu. Kahkahalar ile glyormu..
    Gecenin 1'inde ne bal bu

Yahu adamn amac gndem deitirmek. Sivas'a puan verseydik camiasna umut alayacakt asl ama buydu. 1 gnde hazrlannca konuma bunlar bulabilmi.

Alnt Mehmet Yasar Goynuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gecenin 1'inde ne bal bu
    Ne bileyim abi Ertem syledi imdi

Alnt Mehmet Yasar Goynuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gecenin 1'inde ne bal bu
    u anki duruma gre kalkan yiyordur.

Trkiye'de nller takmndaki en narsist 2 yarmacdan biri tartmasz bu aziz

yelik tarihi
    Ekim 2008
    Yer
    Forza ilk yelik tarihi; ''Temmuz 2003''
    Ya
    33
    Aziz Tmer'e giydirmi ki tespit bence hakl ama Tmer'de aznn payn almtr daha fb ye gittii zaman bunlarn hesabn yapmalyd, onu vitrin yapan takma o takm derken.

Tmer Metin'den Aziz Yldrm'a 'akrepli' cevap!

Fenerbahe'nin 100. yl ampiyonluunda kadroda bulunan, u an Lig TV'deki Maraton programnda yorumculuk yapan Tmer Metin, Aziz Yldrm'n ar eletirileri sonras kendisine ait sosyal medya hesabndan yant verdi.

Tmer Metin, instagram hesabndan bir 'kssadan hisse' paylat: "Dervi: Suya den akrebi kurtarmak ister, elini uzatnca akrep sokar. Dervi tekrar dener, akrep yine sokar. Bunu grenler dayanamaz dervie: "yilik yapmak istediin halde sana verene daha ne diye yardm edersin" der. Derviin cevab manidardr: "Akrebin ftratnda sokmak var, benim ftratmda ise yaratlan sevmek, merhametetmek; o ftratnn gereini yapyor diye ben niye ftratm deitireyim"
    Tmer Metin, paylat resmin altna, "u da dursun burda.." yorumunu yapt.

AZZ YILDIRIM NE DEMT?
    "Tmer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te krmz kart gryor. Aklama yapyor kendisine gre. Yorumcu oluyorsanz eitim alacaksnz. Her topa vuran eitimci olamaz, antrenr olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kurallar uygulamazsanz kaos kar. Tmer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te krmz kart gryor. Aklama yapyor kendisine gre. Yorumcu oluyorsanz eitim alacaksnz. Her topa vuran eitimci olamaz, antrenr olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kurallar uygulamazsanz kaos kar." (sporx)

Dick gidecek Toak gelecek dedi Rasim HAHAHAHA

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

sinan engin denen ve zerinde Beikta etiketi olan bir adam ama aslnda ne oldugu belli olmayan bir kiiden bir tek ben mi tiksiniyorum acaba dn aksam tv de fb ve gs nin yarta olas lazm dedi,Beiktan kopmasn istemem diyor beyefendi,ayrca nmzdeki hafta gs mac ile ilgili Beiktaa kyak geilmitir dedi,bu adam grntde Beiktal ve yorum yapyor para kazanyor,yazk

https://twitter.com/besiktasbizimdi/...47975719710721
    Konu Ali Bodak tarafndan (19 ubat 2017 Saat 12:06 ) deitirilmitir.

Ben en ok bu Sinan Engin ve Aziz Yldrm'n yaknlklarn merak ediyorum. Aziz bey lafn pek azndan drmez, ok sever Fenerbahe bakann.
    Ciddiye almyorum o adan, kusura bakmasn. "eride misin?" durumu olabilir, olu da "Galatasaray'da oynamak istiyorum" gibi eyler diyordu kkken. Ekmeine bakyorlar herhalde, ne diyeyim.