Anket: Sizce man adam kim?

Sayfa 2/3 lklk 123 SonSon

Konu: Kayserispor - BEKTA Mann Adam

Sosa ok ak ve net

Anketlerin yz karas olarak tarihe gemesi lazm bugnn.

Kimi ar eletirir kimi iine kapanr ama lanet olsun byle futbola , endstriyel futbolun kraln oynuyorsunuz, bu kadar insann inancna sevgisine yazk. Hi bouna ; ya bir ma yenildik ne olacak canm falan demeye gerek yok , erefli ikincilik szlerimizi bu listedeki yetenek yoksunlar ok farkl anlayp, kendilerine kalkan edindi beyefendiler.

Beikta'n ocuu sfat , ileri ki nesillerde kfr niyetine kullanlacak kendilerine saolsunlar. Sen kkl kulp isen senin bir adabn, bir gemiin, bir hedefin, duruun var bu durua uymayan bu hedefe,yree sahip olmayan insan eletirilmeye mahkumsun ama bizim ismimizi ezemezsin.

Bu takmn efsaneleri yeri geldi cebinden otobs iin mazot paras kard, yeri geldi takm elbisesine,ayakkabsna transfer oldu, eletirilince ban ne eenler ifo mehmet (valerenga ma 3-3) dneminde sona erdi.

Her matan sonra srtp antremanlarda yzsz bir ekilde top kotururken , kollarn ap artis artis yrryen necibe , olcay gibi sakaln uzatmaktan baka bir ie yaramayan oyunculara puan vermek iin sevmedik biz sizi.

Sizin kendinize kalkan yapabileceiniz tek ey banzda ki ynetim olabilir. Kendilerini ben ayet sizin gibi kaale almyorum, alanlara da umutlaryla baarlar diliyorum.

Yazklar olsun.

Sosa'ya verdim..

Tolga da oyun kurarken iyiydi bugn. Eliyle 2 tane kontraataklk oyun kurdu.

ben tolgaya verdim birinci golde katks byk. ayrca iyi oynad bugn...

Bence iyiler skora katks yznden Sosa, Defansta gl ve akll duran Rhodolfo, man ktlerinde ise ok var ama bence Olcay, Necip (Beiktata yllardr hi bir ey yapmadn zaman etliye stlye karmadn zaman iyi oynad derler, sorumluluk alsn hata yapsn sknt yok, Necip ok ama ok kt, sorumluluk almyo, ihtiya oldugu anlarda saklanyo, zamanlama hatalar yznden cok rahat calm yiyo, vb.), smail, Beck, Tosic, Tre

1 gol 1 asist

GT-I9300 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Sosa hari hikimse diyeyim

Sizi gidi Pektemek'iler siziiiii (2 kii)

mr goldemek xo

Akmz Siyah Beyaz !

Sosa'dir.Rhodo ve Necip iyilerdendi.

Discovery cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

yelik tarihi
    Austos 2008
    Yer
    - Hcum Beikta Hcum -Datdiri Dat Dat
    Ya
    29
    Alnt Ozgur Bektas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baktm baktm oy verecek kimseyi bulamadm tepki olarak pektemee oy verdim...
    ahaha benden baka ayn tepkiyi verip ayn oyu kullananda varm tepki oyu