Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ziraat T?rkiye Kupas? T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ben genel g?r???n aksine gs kazans?n istiyorum, ?ok dibe vurmas?nlar radikal kararlar al?rlar ortalarda s?r?ns?nler. hem fb nin sezonu kupas?z kapatmas? daha mant?kl?. birde s?per kupa da fb mi gs mi deseler ?u anki halleriyle gs derim. fb ye bir ?ekilde ?ans?m?z tutmuyor son zamanlarda...
    Galatasaray bu y?netimle nas?l bir radikal karar alabilir ki. Fener yensin GS 2 y?l gidemesin avrupaya. daha k?t?ye gitsinler. S?per Kupa'da Fenerle oynayal?m onlar? ?yle bi yenelim ki son y?llardaki Fenerbah?e ma?lar?ndaki fobimizi atal?m ?zerimizden.

Yorum Yap

ne kupas? bu ?

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ben genel g?r???n aksine gs kazans?n istiyorum, ?ok dibe vurmas?nlar radikal kararlar al?rlar ortalarda s?r?ns?nler. hem fb nin sezonu kupas?z kapatmas? daha mant?kl?. birde s?per kupa da fb mi gs mi deseler ?u anki halleriyle gs derim. fb ye bir ?ekilde ?ans?m?z tutmuyor son zamanlarda...
        Galatasaray bu y?netimle nas?l bir radikal karar alabilir ki. Fener yensin GS 2 y?l gidemesin avrupaya. daha k?t?ye gitsinler. S?per Kupa'da Fenerle oynayal?m onlar? ?yle bi yenelim ki son y?llardaki Fenerbah?e ma?lar?ndaki fobimizi atal?m ?zerimizden.
        Ramazan gs avrupaya gitse ne olacak, transfer yapam?yorlar ??k??teler birde 3 kulvarda yine 15. haftadan lige havlu atarlar. ama bu fb bi?eyler kazand?k?a bir ?ekilde gaza geliyor. ya ba?kanlar? s?per alg? yarat?yor ya taraftar? salak bilmiyorum. yoksa evet fb den al?nacak bir r?van??m?z var ve bunu da s?per kupada almak ?ok e?lenceli olacakt?r. ama ya kaybedersek i?te? medya falan bir ton u?ra??r s?per kupay? ?L kupas? gibi ilan ederler onu istemiyorum.

Yorum Yap

?ampiyonlar ligi gelirlerine ra?men o kadar k?t? y?netildiler ki ?u duruma d??t?ler. Vallahi ba?ar?d?r bu kadar d??mek

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CjX1fsBUUAEVrr7.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  34.0 KB

Yorum Yap

?ns fener kazanir
            Sahsi fikrim fener kazansa hic bir getirisi yok onlar icin ama g.saraya az da olsa ilac olur. O ilacta olmasin iyice dibe vursunlar

Yorum Yap

Fener'in de ??k??? yak?nd?r merak etmeyin.
              O y?zden fb kazans?n. gs 2 y?l gitmesin avrupa'ya

Yorum Yap

Kavga ??ksa da ?ekirde?i a?sak. Onun d???nda bi ...'a benzemiyor bu "d?nya derbisi"

Yorum Yap

Ne Fenerlilerin sevinmesini istiyorum, beter olsun k?pekler. Ne de Gs'lilerin kupay? almas?n?.

Fener'liler ger?ekten i?ren? bir topluluk, bunu bu sene onlarla yar???nca anlad?m. Hepsi bir havalarda, bize ezik deyip duruyorlar.
                  Gs'liler desen Beyo?lu Yosmas? zaten.. Tamam kupay? almas?n ceza 2 seneye ??ks?n ama, seneye de ??kabilirler mi ki? Bunlar bu finansal durumu d?zeltemezler, Sneijder, Muslera o bu ?u g?zel paralar al?yorlar. + lar? da yok. Taraftarlar? zaten almaz kombine falan filan. Seneyede bu ceza tekrarlan?r bence

Ama yine de bilmiyorum hangisi mant?kl?.

Yorum Yap

Ligde ki gs-fb ma??ndan ?nce alg? yaratmak i?in ?ekilen dostluk videolu reklamlar? bu ma?tan ?nce hi? g?remedim nedense

Yorum Yap

Aslı Tolga Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ligde ki gs-fb ma??ndan ?nce alg? yaratmak i?in ?ekilen dostluk videolu reklamlar? bu ma?tan ?nce hi? g?remedim nedense
                      Abi, ma? var m? yok mu o bile yok televizyonlarda. Bence ?nemsiz bir ma?, Gs de Fb de art?k pek sallanm?yor

Medya daha Kadlec'in gitti?ini bile bilmiyor, o derece.

Yorum Yap

G?le oynaya al?r fener. M?hendis oktay'?n katillerine kupa falan vermesinler.

Yorum Yap

Beter olun lan ?erefsizler ete para vermeyin

Yorum Yap

fb kazanamas?n daha ?ok istiyorum sanki secondbah?e mizah? iyi gider DDDDDDDD

Yorum Yap

Bence de ?aibenin kazanmas? i?imize gelir. Zaten bitik vaziyette yosmalar, fb kazanamazsa kaos olur [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Tabiki Fener kazans?n. Bu pislik ligde, tek rakip kals?n bize bika? sene

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X