Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

BE??KTA? - Skenderbeu Ma??n Adam?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

O de?il de ?smail'e son anketler de iyi oy ??kmaya ba?lad?

Ben O?uzhan dedim.

Yorum Yap

?smail Rhodolfo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ozzie - rhodo.

Yahu ismail naptida macin adami oluyor. Sdamin kalitesi 10 ustunden 2 ; 5 lik iynuyor- yildiz yapiyorsunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ismail iyiydi d?n.

Yorum Yap

Tosun beni hayal k?r?kl???na u?ratt?, bu ma?ta 4 tane atamamas? ba?ar?s?zl?kt?r o pozisyonlara g?re.

Yorum Yap

Kesinlikle Tolga..1-0 iken ??kard??? top gol olsa biz bu ma?? bu kadar rahat m?mk?n de?il alamazd?k...Cenk 2 gol att? ama durum 0-0 iken kar?? kar??ya kalaca?? s?rada sa?ma sapan bir vuru?la ka??rd??? pozisyon birde aya??n alt?ndan ka??rd??? pozisyon Be?ikta? santraforuna yak??mad?..

Yorum Yap

Rhodolfo 1 -0 galip iken bir m?dahelesi vard?, ma??n k?r?lma anlar?ndan biri idi. o m?daheleyi yapmasan berabere olabilirdik. d?n de ?ok iyiydi.
                atiba bilgidi?imiz gibi, ama sosan?n yan?nda olmamas?n?n etkisini ya?ad?.
                cenk 2 gol at?p 2 gol ka??rsa da,

q17 ye verdim oyumu.. oyuna girdikten sonra oyuna renk geldi..

Yorum Yap

cenk dedim ama ka??rd?klar?n? da unutmamak laz?m... benim merak etti?im gomez bu kadar pozisyona girse 4 tane atard? ama gomez sanki cenk kadar pozisyona giremiyor, pozisyon yaratma bak?m?ndan cenkin h?rs? sanki biraz daha ileride....

Yorum Yap

Rhodolfo.

Yorum Yap

tolga

Yorum Yap

Aslı Adnan Mumini tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Rhodolfo

Bu arada Tolga'nin da hakkini vermek lazim, gol yediginde hemen yerden yere vuruluyor ama iyi maclar cikardiktan sonra hic kendisinden soz edilmiyor.
                        Bugun net iki gol cikardi, umarim bu sekilde maclari gol yemeden tamamlamayi basarir bir sonra ki maclarda da.
                        T?m c?mlelere kat?l?yorum ama ?zellikle buraya.
                        Standart T?rk mant???m?zlay?z, k?t?yken k?t? deriz ama i?aretledi?imiz ki?ilere iyiyken iyi demeyiz pek.

Sa?olsun Tolga en az?ndan elinden gelenin hepsini yap?yor kalitesi oran?nda. ?ahsen ben Tolga dedim bu ankete de

Yorum Yap

ma? boyu 4 pozisyona girip 4'?n? de atarsan messi oluyorsun zaten. 4 pozisyona girip 2 tanesini atmak gayet iyidir. mesela almeida 4'te 1 at?yordu

Yorum Yap

Cenk bence. Daha fazla atabilirdi ama saglik olsun. Kacirdigi gollere bakacak olursak 2.dakikadaki pozisyonda biraz agir kalip pozisyonunu kaybetti. Ozzy'nin 2 tane asistini yedi ama her ikisinde de iyi vuruslar yapti. 2 pozisyonda da kendine cok iyi sut pozisyonu yaratti. Tosic'in asistini cok fena yedi yalniz o konuda bir sey diyemem

Onun disinda Rhodolfo iyiydi. Ozzy de ikinci yari cok etkiliydi. Quaresma'yi da begendim. Son zamanlarda daha basit oynuyor ve daha etkili oluyor. Yaptigi asist bu degisikligin gostergesi bana gore.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X