Sonular: Sizce man adam kim?

Katlmc says
248. Anket kapatlmtr
  • Tolga

15 6.05%
  • Beck

0 0%
  • Rhodolfo

35 14.11%
  • Ersan

0 0%
  • smail

24 9.68%
  • Tosi

2 0.81%
  • Atiba

6 2.42%
  • Necip

4 1.61%
  • Kerim

2 0.81%
  • Ouzhan

23 9.27%
  • Gkhan

1 0.40%
  • Cenk

107 43.15%
  • Quaresma

27 10.89%
  • Olcay

2 0.81%
Sayfa 2/2 lklk 12

Konu: BEKTA - Skenderbeu Man Adam

yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    ilkemiz Beikta JK ilkeden taviz intihar demektir
    Ya
    27
    O deil de smail'e son anketler de iyi oy kmaya balad

Ben Ouzhan dedim.

smail Rhodolfo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ozzie - rhodo.

Yahu ismail naptida macin adami oluyor. Sdamin kalitesi 10 ustunden 2 ; 5 lik iynuyor- yildiz yapiyorsunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ismail iyiydi dn.

Tosun beni hayal krklna uratt, bu mata 4 tane atamamas baarszlktr o pozisyonlara gre.

Kesinlikle Tolga..1-0 iken kard top gol olsa biz bu ma bu kadar rahat mmkn deil alamazdk...Cenk 2 gol att ama durum 0-0 iken kar karya kalaca srada sama sapan bir vurula kard pozisyon birde ayan altndan kard pozisyon Beikta santraforuna yakmad..

Rhodolfo 1 -0 galip iken bir mdahelesi vard, man krlma anlarndan biri idi. o mdaheleyi yapmasan berabere olabilirdik. dn de ok iyiydi.
    atiba bilgidiimiz gibi, ama sosann yannda olmamasnn etkisini yaad.
    cenk 2 gol atp 2 gol karsa da,

q17 ye verdim oyumu.. oyuna girdikten sonra oyuna renk geldi..

cenk dedim ama kardklarn da unutmamak lazm... benim merak ettiim gomez bu kadar pozisyona girse 4 tane atard ama gomez sanki cenk kadar pozisyona giremiyor, pozisyon yaratma bakmndan cenkin hrs sanki biraz daha ileride....

Alnt Adnan Mumini Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Rhodolfo

Bu arada Tolga'nin da hakkini vermek lazim, gol yediginde hemen yerden yere vuruluyor ama iyi maclar cikardiktan sonra hic kendisinden soz edilmiyor.
    Bugun net iki gol cikardi, umarim bu sekilde maclari gol yemeden tamamlamayi basarir bir sonra ki maclarda da.
    Tm cmlelere katlyorum ama zellikle buraya.
    Standart Trk mantmzlayz, ktyken kt deriz ama iaretlediimiz kiilere iyiyken iyi demeyiz pek.

Saolsun Tolga en azndan elinden gelenin hepsini yapyor kalitesi orannda. ahsen ben Tolga dedim bu ankete de

ma boyu 4 pozisyona girip 4'n de atarsan messi oluyorsun zaten. 4 pozisyona girip 2 tanesini atmak gayet iyidir. mesela almeida 4'te 1 atyordu

Cenk bence. Daha fazla atabilirdi ama saglik olsun. Kacirdigi gollere bakacak olursak 2.dakikadaki pozisyonda biraz agir kalip pozisyonunu kaybetti. Ozzy'nin 2 tane asistini yedi ama her ikisinde de iyi vuruslar yapti. 2 pozisyonda da kendine cok iyi sut pozisyonu yaratti. Tosic'in asistini cok fena yedi yalniz o konuda bir sey diyemem

Onun disinda Rhodolfo iyiydi. Ozzy de ikinci yari cok etkiliydi. Quaresma'yi da begendim. Son zamanlarda daha basit oynuyor ve daha etkili oluyor. Yaptigi asist bu degisikligin gostergesi bana gore.