Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nba (2015-2016)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tebrik ederiz

Yorum Yap

Yeeaaahhh ! Lebron ! Cavs ?ampiyon S?per bir seri oldu, Tarihte bir ilk 3-1 den gelip 4-3 ald?lar, bunu ba?aran ilk ve tek tak?m.

Vay beee Lebron A?l?yor Bu adam a?l?yorsa, herkes a?lar

Yorum Yap

Gelmi? ge?mi? en b?y?k basketbolcusun bu dk itibariyle. Her y?n?nle en b?y?ks?n KRAL. Helal olsun be valla helal olsun m?kemmel bi hikaye oldu.

Yorum Yap

Hahahahha canin cehenneme gsw

Yorum Yap

Triple double yapti bide bu adam insan degil ya

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Kotu oldu be, GSW kazanmasini istiyordum ama parayi Cavse basmistim. Curry 3lukten 4/14, Klay ise 2/10.. Fena sictiniz oglum

Yorum Yap

Lebronun seri boyunca yaptigi bloklar ders kitaplarinda ders diye okutulur

Yorum Yap

Lebron dan hem nefret ediyorum hem de bir o kadar hayran?y?m nas?l oluyor bende bilmiyorum.

Yorum Yap

Nba (2015-2016)

https://youtu.be/Hgade7_mjHc

Kral'in sampiyonlugu clevelanda getirdigi an....

Yorum Yap

Seri 3-1 e geldikten sonraki kral performans? :

?ok ?ok ba?ka bi oyuncu. B?ylesine bi lider b?ylesine bi kaliteyi bi daha ?mr?m boyunca g?rece?imi sanm?yorum.

Yorum Yap

Curry nas?l MVP oluyor o kadar ?vg?y? al?yor anlam?yordum.
                        ?ber bir oyuncu olsan dahi lider de?ilsen her zaman eksik kal?rs?n.
                        Curry' de her zaman bu eksik olacak.

Ger?i Jordan' ?n ma?lar?n? izleme f?rsat? bulan ?ansl? bir nesil olarak ?unu diyebilirim ki, Bulls' un o d?nemki rakipleri ?u ligde g?le oynaya ?ampiyon olurdu.
                        Bulls' u hesaba katm?yorum bile.

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ger?i Jordan' ?n ma?lar?n? izleme f?rsat? bulan ?ansl? bir nesil olarak ?unu diyebilirim ki, Bulls' un o d?nemki rakipleri ?u ligde g?le oynaya ?ampiyon olurdu.

+1903 Aynen ?yle abi.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Ozgur Gultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

+1903 Aynen ?yle abi.
                            ??te ben de bunu diyorum evet rakipler g??l?yd? ama Bulls ?ok ?ok g??l?yd? MJ bunun ekme?ini yemesi diyemez kimse ama LeBron bizzat kendi yaratt? ?ampiyonluklar? fark da tam olarak bu. Adam resmen Irving +yar?m yamalak Tristan ile ?ampiyon oldu.

Yorum Yap

Yaln?z Bulls ?ok ?ok g??l?yd? diyorsunuz ama bu sene de rakipler ?ok ?ok g??s?zd?...Resmen ge?i? sezonu gibi bir ?eydi...Finaldeki iki tak?m d???nda biraz Spurs vard? onlar?n ya?larda malum...

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Lebron James ilk yar? bitmeden triple-double istatistiklerine yakla?sa da yersiz top kay?plar? ?ok zarar verdi. Ma??n bitimine 5 dk. kala tak?m? 4 say? geriye d??t??? s?rada 3 serbest at?? ve bir ??l?kle tak?m?n? ayakta tuttu. 1 dk varken de o u?arak gelip yapt??? blok efsaneydi. ?l?m? g?ze alm?? gibi z?plad? resmen. Kevin Love'?n h?cum ribaundlar?, tak?m halinde 13/1 ??l?k y?zdesine sahipken J.R Smith'in ard arda iki ??l???, Iman Shumpert'?n Klay Thompson'? kitlemesi, Tristan Thompson'?n iyi yer al?p rakibe faul ald?rmas?... Kyrie Irving'in en zor toplar? bile basket faule ?evirmesi eklenince ?ampiyonluk ka??n?lmaz oldu.

Curry beklenenin ?ok alt?nda kald?. Draymond Green'in efsane performans?na bir oyuncu e?lik edebilse Cleveland'?n bu gayreti yine bo?a gidebilirdi.

Hepsinden ziyade efsane ma? oldu. Her an?n keyfini ??kard?m. Ma??n tekrar?n? defalarca izleyebilirim. Ba?tan beri Cleveland'?n ?ampiyonlu?unu istiyordum. Curry ve arkada?lar?n?n ?n? a??k ileride fazlas?yla ?ampiyon olacaklard?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X