Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nba (2015-2016)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

of of of cok fena olmu? ya. clevland'? g?rd?n m? ka?acaks?n valla. ?ok ayars?z bir tak?m vallahi.

Yorum Yap

o 2 kuponun yan?nda bir de West ham iy 0 vard? Ondan yatt? birde, 3 1 ald?lar ma?? iy 1-0 ma?lubiyetti

Yorum Yap

curry yine co?tu bu gece. ilk ?eyrekte 7 ??l?k buldu . ma?? da 51 say? ile tamamlad? (toplamda 11 ?? say? isabeti).

Yorum Yap

Bu gece nba ma?lar? var anlayan arkada?lar 1-2 ma? s?ylesede oynasak asl?nda

Yorum Yap

nba ma?lar? bug?n s?k?nt?l?. hi? banko ma? yok hepsi ortada .zaten 4 ma? var b?ltende.
            euroleague ma?lar? daha iyi bug?n ona yo?unla?mak laz?m.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              curry yine co?tu bu gece. ilk ?eyrekte 7 ??l?k buldu . ma?? da 51 say? ile tamamlad? (toplamda 11 ?? say? isabeti).
              D?n gece ?zellikle ilk periyotta efsane bir oyun ??kard? ger?ekten. Curry tek ba??na 23 atarken Washington tak?m olarak 22 say?da idi bir ara

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

curry alev alm?? yine

Yorum Yap

Okc ve Cleveland'a 2 kuponda da yer verdim. ?y, Ms ve ?st olarak. ?stler geldi de ?lk yar? ve ma? sonucu gelmedi.
                  Tabi iki yatan ma?? da ayr? kupona koydum
                  Bu da benim ba?ar?m...

Ne diyeyim, k?smetim bu i?te.

Yorum Yap

siz siz olun nba de oklahama ya futbolda da arsenale oynamay?n

Yorum Yap

Golden state maclarina ust basin, adamlar affetmiyor

Yorum Yap

bulun bulu?turun sma? yar??mas?n? izleyin..efsaneydi efsane..

Yorum Yap

Nostalji hastal??? bir kenara b?rak?l?rsa, Carter'?n kazand??? efsane sene dahil heralde en muazzam smac? yapt? Gordon d?n ak?am.
                          Masa ba??nda elenmesi yaz?k oldu

Yorum Yap

Su oylama sistemi hic bir sene adil olmadi. Bu yilda bariz sekilde gordon in hakki yendi. Tamam zach lavine in sma?lari cok iyiydi ama hepsi daha once yapilmisti yeni bisey izletmedi bize. Gordon in tum smaclari birbirinden guzel ve kendine ?zg?yd?.

Yorum Yap

Yar??mac?lar? g?r?nce bu adamlar i?in uykusuz kalmaya de?mez Lavine gene ?ok rahat kazan?r sma? yar??mas?n? demi?tim. Hayat?mda hi? bu kadar yan?lm?? olamam herelde

Lavine yine kazand? ama Gordon beklentilerimin ?ok ?ok ?st?nde bir performans ortaya koymu?. Kazanmay? da sonuna kadar hak etmi?. Hele final serisinde maskotun ?zerinden bast??? sma? t?m zamanlar?n top 5ine girer bence.

Yorum Yap

Bosingwagillerden A.Davis d?n gece ay?p etti biraz. Tamam 59 say? atars?n da yan?nda 20 ribaund nedir. ?ok dominant bir oyun[emoji122] [emoji122] [emoji122]

En son ben daha ilkokul bebesi iken Shaq benzer bir performans ortaya koymu?tu.

#respect

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X