Sonular: Man adam kim?

Katlmc says
379. Anket kapatlmtr
  • Tolga

17 4.49%
  • Beck

0 0%
  • Rhodolfo

15 3.96%
  • Ersan

1 0.26%
  • smail

38 10.03%
  • Atiba

21 5.54%
  • Ouzhan

192 50.66%
  • Sosa

0 0%
  • Quaresma

9 2.37%
  • Gkhan Tre

0 0%
  • Mario Gomez

1 0.26%
  • Necip

44 11.61%
  • Olcay

41 10.82%
  • Cenk Tosun

0 0%
Sayfa 3/4 lklk 1234 SonSon

Konu: Bursaspor-BEKTA man adam?

son dakikada att golle haykrmama neden olan ouzhana verdim oyu ulan ne gzel bir galibiyetti bee

o vuru ok ciddi ustalk isteyen bir vuru. oyunun genelinde ok iyi gzkmese de oyum Ozzie'ye

maa ve pas trafiine hareket kazandrd iin olcay

ismail e oy atacam hi aklma gelmezdi

ayagina gelen butun toplari rakibe veren ersana oy veren arkadas ironi mi yapmis acaba.

Ozzy ve Ismail

Ouzhan, adamsn byle dewam et...

Necip dedim golden nceki mdahale tamamen deitirdi gidiat

Gol Ouzhan att ama, pozisyon ncesi belki de gol yememizi engelleyen Necip bana gre man adam...

Oguzhan'a vursun diye ince bir birakis yapan Atiba'ya harika bir sekilde birakan Gokhan Tore'ye guzel bi pas atan Olcay'in onune yuvarlayan Oguzhan'a veriyorum

Alnt Rahmi Firat Taylan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Oguzhan'a vursun diye ince bir birakis yapan Atiba'ya harika bir sekilde birakan Gokhan Tore'ye guzel bi pas atan Olcay'in onune yuvarlayan Oguzhan'a veriyorum
    Atiba'nn bize geldiinden beri utu yok ki belliydi brakaca

smail u ligde oynayan herhangi bir bekten iyi deil, bir ok mata da bir oundan kt, pozisyon bilgisi sfr ve ok hata yapyor. Ya da bu adama kar bir nyargm var. Bir ok kii man yldz bile demi. Vallahi bence smail ok yeteneksiz bir adam. Bu kendi fikrim beenen arkadalar hangi bakmdan beeniyor ise tekrar o gzle malar izlemek istiyorum. roni falan yapmyorum futbol bilgim zayf diye dnyorum artk

Bursaspor-BEKTA man adam?

Alnt Murat Aysan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    smail u ligde oynayan herhangi bir bekten iyi deil, bir ok mata da bir oundan kt, pozisyon bilgisi sfr ve ok hata yapyor. Ya da bu adama kar bir nyargm var. Bir ok kii man yldz bile demi. Vallahi bence smail ok yeteneksiz bir adam. Bu kendi fikrim beenen arkadalar hangi bakmdan beeniyor ise tekrar o gzle malar izlemek istiyorum. roni falan yapmyorum futbol bilgim zayf diye dnyorum artk
    Degil.
    Konu su ; ismail ile cikarsan , atibada oraya geliyor , ersanda. Kanatlarin tore-q7 olunca ki bunlar zaten kopuk adamlar.
    Bide ustune ozziede bozuk baslayinca atiba oldu oldu dirildi ilk yari. Yetisemedide zaten. Donen her topu adamlar aldi.
    Tosic oldugunda rakip forvet o bolgeye geldiginde tosic bogusabiliyor. Stoperlerin daha uyumlu gozukuyor. Ersanin yaralari bereleri kapaniyor. Atibada rahatliyor.

En az 4-5 tane ismailin ordan gayet rahat orta yaptilar adamlar.

Ikinci yari bek kanadindan gelmedide bence baski ile kirmizi aldirmaya calistilar. Planlari oydu yani bence.

Zaten adamlarin ilk yari taktigi ismailin ordan saldir ve hakeme abluka. Baska bisey degildi.

Ismailin zekasida su ; 0-1 olmus. Takim komple rakibin sagina yikilmis. Topu sikistirmak icin. Bu gitti bombos sola dogru sisirdi topu. Bu kadar yani. Baska lafim yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alnt Seyyit Engin Tfeki Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Rahmi Firat Taylan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Atiba'nn bize geldiinden beri utu yok ki belliydi brakaca
    Atiba'nn pas asist saylyor mu imdi

jeneriklik golyle bence enol Gne.