Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Kayseri Trib?n? Amigo Recai

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Kafas?nda beyin yerine saman varsa demek... Dangalak herif, fb falan umrumda de?il. O ?ocu?un ?yle a?lamas? i?ime batt? lan, yaz?klar olsun senin insanl???na!
    babasinin acizligide beni cok rahatsiz etti. adam bisey dese oglunun yaninda dovedr bu seref yoksunlari

Yorum Yap

valla bizim kapal? altta babas? ya??nda adama yan?nda kendisinin ya??t? o?lu ve k?z varken "ba??racaks?n lan" diyerek sald?ranlar? g?rd???m i?in bu olaya pek de ?a??rmad?m.

var b?yleleri.

Yorum Yap

Yani bi?ey demek istemiyorum ama arabayla b?t?n ?ehirde be?ikta?l? arayan, bulunca da d?ven insan yap?s?na sahip biyer kayseri

Yorum Yap

Hayvan desen hayvana sayg?s?zl?k olur ne diyece?imi bilemedim Allah ?slah etsin.

GT-I9301I cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

??te bizi farkl? yapan bu. Di?er renkli !! tak?m?n forumlar?nda -Ne i?i varm?? orada, tarz? yorumlar yap?l?rken biz -Hay?r, karde?im olamaz, k???k bir ?ocu?a bu yap?lamaz, diye hayk?r?yoruz. En hafif tabiri ile bu ?erefsizin bir daha TV'de dahi futbol ma?? izlemesine engel olunmal?d?r.

Yorum Yap

dingiller...

Yorum Yap

?lse ?z?lmem bu tipler. Ortak kulland???m?z hava gazlar?ndan pay al?yor sonu?ta bu idiotlar.

Yorum Yap

Ben h?manizmi b?rakal? ?ok oldu. B?yle yarat?klar? buldu?un yerde a?z?ndan burnundan kan kusana kadar odunla d?veceksin. D?veceksin ki iyi insanlara bu d?nyada daha ?ok yer a??ls?n.

Benim "insanl?k" anlay???m budur. ?yiye melek, k?t?ye zebani olmak laz?m bu hayatta...

Yorum Yap

Tipini e??ek ar?s? soksun Recai.

Yorum Yap

Amigo Recai'nin yapt??? e??eklik, sonras?nda taraftar grubunun twitter'da yapt??? a??klama e??o?le??eklik.

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?yi de ni?in fenerlilerin oldu?u trib?n?nden bilet almam??lar. .ben ?a??rmad?m a??k?as? b?yle bir hadiseye.

Bursada ayn? olay minik Be?ikta?l? taraftar?na da olur veya kad?k?y tt arenada..
                        Minik bir taraftardan ne istenir . ?
                        Kavga ?
                        A??z dala?? ?
                        Kar??l?kl? k?f?rl? beste falan..

B?yle ?eyleri ?a??rmadan kar??lamak daha da vahim bi durumdur bence...
                        Orada ki ?ocuk ya daha ?ocuk ?
                        Buna da tepkisiz kald?ktan sonra insanl?k denen olguyu b?rakal?m gitsin..
                        Benim geseli ye?enim var olimpiyata al?p getirsem bizim ma?a gese atk?s? formas? vs ile ona da m? sald?racaklar..?
                        Yaz?kt?r g?naht?r.
                        ?nce insan olmak gerek..
                        ?yrica o ?nili arkada?lar? da s?verek an?yorum..

Yorum Yap

bu s???r?n yapt???n? desteklemiyorum. tamamen yanl??. hatta trib?nlre bir daha girmesi yasaklans?n.
                          ama o ?ocuk be?ikta? yada galatasaray formal? olsa bu kadar tepki verilmezdi.
                          aziz y?ld?r?m ve ?ike nin yaratt??? antipatidir bu ba?ka a??klamas? olamaz.

Yorum Yap

Aslı Emre Cakmak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            bu s???r?n yapt???n? desteklemiyorum. tamamen yanl??. hatta trib?nlre bir daha girmesi yasaklans?n.
                            ama o ?ocuk be?ikta? yada galatasaray formal? olsa bu kadar tepki verilmezdi.
                            aziz y?ld?r?m ve ?ike nin yaratt??? antipatidir bu ba?ka a??klamas? olamaz.
                            Yapmay?n g?z?n?z? seveyim!! Aziz'in ?ikecili?iyle el kadar ?ocu?a yap?lanlar aras?nda nas?l ba?lant? kuruyorsunuz? Ben sana s?yleyeyim. Bu Recai denen ?k?z yolda Aziz'i g?rse selfie ?ektirip face'de instagram'da payla??r. Ge?tim tepki g?stermeyi... ??nk? bu tip yarat?klar g?ce ve otoriteye taparlar. Kendinden g??l?ye kar?? el pen?e divan dururlar, g??s?z? g?r?nce ezmeye bay?l?rlar...

Yorum Yap

Utanmasa ?ocu?u d?vecek ?erefsiz. A??klama yapanlara ?niversite okutan sistem de bats?n.

Yorum Yap

Kayserisporlu amigo Recai Kahraman, Kayserispor-Fenerbah?e ma??nda a?lamas?na neden oldu?u 5 ya??ndaki Fenerbah?eli Ahmet Berkay ?oban ve ailesinden ?z?r diledi.

Kayseri Valisi Orhan D?zg?n, baba Ramazan, anne Hikmet ve ?ocuklar? Ahmet Berkay ?oban ile amigo Recai Kahraman'? valilikte bir araya getirdi.

D?zg?n, bulu?mada yapt??? konu?mada, Kayserispor-Fenerbah?e ma??nda Berkay ile ilgili ?ok ?z?c? bir olay ya?and???n? s?yledi.

Kayseri Valili?i olarak olayla ilgili iki taraf? bir araya getirme kararlar? ald?klar?n? belirten D?zg?n, ??yle devam etti:

"Biz de konuyla ilgili aile ve Recai ile g?r??t?k. Recai de yapm?? oldu?u davran???n do?ru olmad???n? ve Berkay'dan ?z?r diledi?ini bize iletti. Kayserispor y?netimi de bu olay? tasvip etmedi?ini, k?nad???n? ifade eden bir a??klama yapt?. 6222 say?l? kanun ?er?evesinde bu olay de?erlendirilecek. Bu konuda en etkili metodun karde?lik, dostluk oldu?u d???ncesiyle Recai ile Berkay'? bir araya getirip, ikisinin birlikte g?zel bir poz vermelerinin spor camias? ad?na ?ok ?nemli oldu?unu d???n?yorum. ?nemli olan birle?tirici olmakt?r. Bug?n bunun en g?zel ?rne?ini g?steriyoruz."

Daha sonra Ahmet Berkay'? kuca??na alarak ?z?r dileyen Recai Kahraman, tokala??p sar?ld??? baba Ramazan ?oban'dan da ?z?r diledi.

Bu arada Fenerbah?e Spor Kul?b? y?neticisi ?lhan Ek?io?lu'nun Ramazan ?oban'? arayarak, Ahmet Berkay'? Fenerbah?e-Galatasaray derbisine davet etti?i ??renildi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X