Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - ?zlanda (1-0)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ac?n ac?m?z hollanda [emoji28]

__Be?ikta? kimseyi terk etmez ve sevdas? hi?bir zaman ge?mez,Be?ikta? a?k? ge?se ge?se babadan o?ula ge?er__

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      https://twitter.com/Frippu/status/654037678770548736

Gole bak be gole

Bu da kahraman?m?z ?slambek Kuat
      Adam adam

?ampiyonluk en ?ok sana yak???r ?anl? Be?ikta? !!

Yorum Yap

Aslı Erkan Inan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        9 ya??nda ufac?k bebenin cans?z bedenini ?sl?klayarak protesto eden zihniyeti Allah'a havale ediyorum.
        Valla Allah y?z?m?ze g?ld?. Okadar ac? ya?arken yine kenetlendik. Ama o yuhalayan gerzekleride akl? ba??na gelir in?allah.

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          https://twitter.com/Frippu/status/654037678770548736

Gole bak be gole

Bu da kahraman?m?z ?slambek Kuat
          Adam adam

?ampiyonluk en ?ok sana yak???r ?anl? Be?ikta? !!

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Sevinmedim valla.
            Peki.
            valla zeki sen ?ok kibars?n zorunam? gitti yi?it karde? hollandaya bir sana iki vatan hainleri sizi

Yorum Yap

Hikayesi olan ma?lar? turnuvalar? severim bu ma? ?yle oldu bu turnuvaya ?yle gidiyoruz

Yorum Yap

Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Ihsan Andan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Adem Uyanik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Baz? arkada?lar?n Letonyan?n gol atmas?n?
                beklemesi ?ok ilgin? bir?ey
                bizim 10 ki?i kald?g?m?zdan gol atacag?m?z? d???nm?yordum olay g?khan t?reye patlamas?n diye letonyan?n gol atma ihtimalini ben bile gecirdim i?imden
                Ben eleme oynayalim ve torenin cezadan yesin diye istedim letonysnin atmasini.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                i?te bu kafalar y?z?nden istanbula ma? verilmiyor bir dahada verilmesin ??nk? bu kafalar bitmez istanbul taraftar? tak?m taraftar? olmu? milli tak?m? falanda bitirmi?
                Git bi su ic sen. Nabzin yukselmis.

Yorum Yap

Sayg? duru?una bile sayg?s? olmayan a?a??l?k herifler

Yorum Yap

D?nyan?n en ?ansl? adam?n?n bir geseli olmas?... Bu da m? tesad?f?

Seni sevmiyorum sinyor Terim! Hakkaniyetli de?ilsin. Le? Ozan febe kontenjan?ndan 90 dk sahada tutuluyorsa (ayn? Ozan hasbel kader bize gelse milli ma?lar? en fazla yedek kul?besinden izleyece?ini ?ng?rmek kahinlik olmaz san?r?m), tak?m?n Arda ile beraber futbol zekas?na sahip 2 adam?ndan biri olan O?uzhan cart diye ??k?yorsa... Di?er bir le? ?akma cr7 h?rs?z Burak iyile?ir iyile?mez formay? kapacaksa, Cenk'in formay? kapmas? i?in a?z?yla ku? tutmas? gerekiyorsa kimse bana senin "adil" oldu?una inand?ramaz!

Ama sana ra?men 8 y?l aradan sonra b?y?k bir turnuvaya kat?lacak olmak ?ok g?zel!

Yorum Yap

Bende fatih terimi ?ok sevmiyorum ama gercekten bugun milli takim herkesi cok mutlu etti ..
                      Saygi duru? terbiyesizliginden dolayi , milli takima kusenleri anlamiyorum saygida duymuyorum
                      ?u gunlerde az da olsa boyle seylere milletce sevinmek guzel bir duygu
                      Fransada olmak her acidan guzel ora gitmek icin cok iyi sebeplerde var ; ersan tolga olcay kesin orda olabilmek icin dahada cok takima katki saglayacak
                      Helal olsun milli takima

Yorum Yap

Yorum Yap

Erman Toro?lu nas?l h?rslanm??. ?lkede bu kadar s?k?nt? varken, biraz y?z?m?z g?lm??ken 2 saattir i?i g?c? b?rakt? T?re'ye sayd?r?yor, hemde ne sayd?rma, nefret i?eren, zaman zaman hakarete varan kelimelerle! Devam edin insanlara nefret tohumlar? ekmeye. B?yle adamlarda kabaday?l?kla prim yapmaya ?al???yor bir Allah'?n kulu da dur demiyor!!!

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sevinmedim valla.
                            Peki.
                            valla zeki sen ?ok kibars?n zorunam? gitti yi?it karde? hollandaya bir sana iki vatan hainleri sizi

En az Zeki kadar kibar?md?r; Te?ekk?rler

Yorum Yap

Ben eleme oynayalim ve torenin cezadan yesin diye istedim letonysnin atmasini.

i?te bu kafalar y?z?nden istanbula ma? verilmiyor bir dahada verilmesin ??nk? bu kafalar bitmez istanbul taraftar? tak?m taraftar? olmu? milli tak?m? falanda bitirmi?
                              Git bi su ic sen. Nabzin yukselmis.

bir tane oyuncu i?in belki 10 sene sonra ad?n? bile hat?rlamayaca??m?z aa bizde sol a??kta bi t?re vard? o da ?ok iyi ?ocuktu diye arkada? ortam?nda tart??aca??m?z bir adam i?in koskoca ?lkenin milli tak??m?n?n turnuvaya direk kat?lmas?n? isteme letonyan?n atmas?n? iste nabz? y?kselen su i?ecek ben olay?m.komiksin valla mehmet ali.10 sene ?nce be?ikta?ta ve milli tak?mda oynayan oyuncular? nas?l and???m?z? hat?rla birde g?z?n?n ?n?ne world cup 2002 ve euro 2008 de ya?ad?klar?m?z? ve hala onlarla ilgili an?lar?m?z? nas?l anlatt???m?z? getir. kimin nabz? y?kselmi? anlars?n.senin gibi kul?p tak?m? ayr?mc?l??? yapan istanbul taraftarlar? y?z?nden istanbula ma? verilmiyor be?ikta? taraftar? ma? in?n?deyse tak?m yenilirse be?ikta? tezar?hat? yapar. kad?k?ydeyse fenerbah?e tezah?rat? yapar fenerbah?e taraftar?,galatasaray taraftar? daha beter volkana emreye k?f?r,ana avrat i?te t?m bunlar?n sebebi senin letonyan?n gol atmas?n? istedi?in zihniyetle ayn? zihniyettir.b?rak?n art?k milli ma?ta ahmeti,mehmeti,g?khan?,sel?u?u bu t?m ulusun milli tak?m?.

Yorum Yap

T?rk d??manlar?na gelsin be . Helal olsun size ?ocuklar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X