Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

C?neyt ?ak?r

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

C?neyt ?ak?r

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CPShRMgW8AESU4Q.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  13.3 KB
    c?neyt ?ak?r? bu topicte tart??al?m istedim

Eyyamcinin neyini konusacagiz. Benim
    anlamadigim bunun hic mi besiktasli felan arkadasi yok. Benim arkadasim olsa rahat birakmam onu net

Yorum Yap

Puh senin s?fat?na ...

Sota ?ok g?zel demec vermi? C?neyt ?ak?r i?inden kimi desteklerde ma?? o kazan?yor diye..

Yorum Yap

Bu nas?l hakem oldu bi t?rl? anlam?yorum 10 sene oldu.buna verilen ba?ka bir hakeme verilse de aradaki fark? g?rsek,tamamen bir futbol soytar?s?.toppicli pigme!

Yorum Yap

Iddia ediyorum T?rk hakem camias?n?n en b?y?k balonudur. Net.

Yorum Yap

Bariz gs nin kartlar?n? vermedi,faullerini es gecmedi..Bwnce ayarlanm?? bir ?eydi aksi taktirde olur ya gs lige erken havlu filan atard?..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

acemi hakemler kirmizi kart - ofsayt - penalti - verilip/verilmeyen gollerle takim dograr, isin profesyoneli olmus hakemler avantaj - sertlige musaade - verilip verilmeyen sari kartlar - orta alanda verilip/verilmeyen faullerle takim dograr.

Yorum Yap

almeida'n?n nizami gol?ne ?ald???n faul? hi?bir zaman unutamayaca??m topic kafal? t?rkiye s?per liginin en b?y?k troll hakemi kalitesiz ki?ilikli h?rtosu seni. . arkana ald???n adamlar? da tetik?ili?ini yapt???n o le? insanlar?n a??z kokular?na da eywallah ?ekip kariyerde y?kselme pe?ine girmen aynen senin gibi tiplere yak???yor. helal olsun sana torpil y?rekli vitaminsiz adam.

Yorum Yap

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X