Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Letonya ( 1-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cenk volkan?n ka??rd?klar?ndan en az iki tanesini atard?...

aknylnz

Yorum Yap

Sen 17-20 tane net posiysyon harca..Volkan Sen ve Burak yilmaz in beceriksizligini hakeme yikmayalim l?tfeen..

Konyanin sahasini ve stadyumu ve ortami begenim... Seyretmek bile g?zeldi...
      Insallah bizim de artik en az b?yle olur...

Yorum Yap

Lafa bak hele : Volkan Demirel beni bir daha ?a??rma, dedi diyor Sinyor Terimmm. Ne demek ?imdi bu ? Volkan bu ?lkenin ekme?ini yemiyor mu ki milli bir g?reve ?a??rma diyebiliyor. Yani ?imdi askerlik ?ubesi beni seferberlik var diye ?a??rsa -?zg?n?m, komutanla aram iyi de?il, beni bir daha ?a??rmay?n m? diyece?im ? Nas?l bir ?lke buras? ?

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı M?cahid Anbarkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Vah ?lkemin haline tekbir sadece cihada giderken s?ylenir san?yoruz. ??in asl? s?yleni? tarz? ve heyecanla s?ylenmesi nedeniyle hem y?ksek seslere ula??labiliyor. Hemde ne dendi?ini anlayamasa bile bir futbolcu i?in itekleyici g?c? olabilecek bir ?ey. Ma? boyunca trib?nlerin en ?ok sesinin ??kt??? d?nemdi tekbir getirilen d?nem. Bizim trib?nde yapt???m?z goygoylar?n ?o?undan ?ok daha iyidir ate?leme a??s?ndan. Zaten milli ma?larda hep birlikte g??l? s?ylenebilen bir bu var bir de 10. y?l mar??. M?sl?man bir ?lkede tekbiride tart??acaksak vay halimize.
          Tekbirin yeri futbol sahalar? mi? Nas?l bir ate?leme yap?yormu? anlayamad?m?
          Ilk cumlenize kat?l?yorum ama; Vah ?lkemin haline.

Yer siyah,g?k beyaz!
          Taraftarlar sahadaki futbolcular? nas?l ate?lerler bana bi anlatabilirmisiniz.

Yorum Yap

Vah ?lkemin haline tekbir sadece cihada giderken s?ylenir san?yoruz. ??in asl? s?yleni? tarz? ve heyecanla s?ylenmesi nedeniyle hem y?ksek seslere ula??labiliyor. Hemde ne dendi?ini anlayamasa bile bir futbolcu i?in itekleyici g?c? olabilecek bir ?ey. Ma? boyunca trib?nlerin en ?ok sesinin ??kt??? d?nemdi tekbir getirilen d?nem. Bizim trib?nde yapt???m?z goygoylar?n ?o?undan ?ok daha iyidir ate?leme a??s?ndan. Zaten milli ma?larda hep birlikte g??l? s?ylenebilen bir bu var bir de 10. y?l mar??. M?sl?man bir ?lkede tekbiride tart??acaksak vay halimize.

Yer siyah,g?k beyaz!
            Konuyu uzatmak i?in s?ylemiyorum lakin stadlarda tekbir getirmenin manas?z oldu?unu d???n?yorum. Ge?en y?l Demba Ba gol att???nda yap?l?yordu ben kat?lm?yordum, zira oraya gelenlerin en az %50 si alkoll? geliyor... Ve bence sporun i?in dini s?ylemlerin i?i yok. B?rakal?m herkes kendi dinin i?inde ya?as?n. Kald? ki ?uan fener ma?lar?nda s?ylense mesela sahada 2-3 ki?i anlar sadece...

Not: Konuyu uzatmayal?m bence, din konusu olunca herkes kendi bildi?inin do?ru oldu?unu zanneder. Ne ben birisini nede birisi beni ikna edebilir.

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yer siyah,g?k beyaz!
              Konuyu uzatmak i?in s?ylemiyorum lakin stadlarda tekbir getirmenin manas?z oldu?unu d???n?yorum. Ge?en y?l Demba Ba gol att???nda yap?l?yordu ben kat?lm?yordum, zira oraya gelenlerin en az %50 si alkoll? geliyor... Ve bence sporun i?in dini s?ylemlerin i?i yok. B?rakal?m herkes kendi dinin i?inde ya?as?n. Kald? ki ?uan fener ma?lar?nda s?ylense mesela sahada 2-3 ki?i anlar sadece...

Not: Konuyu uzatmayal?m bence, din konusu olunca herkes kendi bildi?inin do?ru oldu?unu zanneder. Ne ben birisini nede birisi beni ikna edebilir.
              Medet abiye kat?lmakla birlikte bende konunun ?ok uzamamasi taraftariyim. G?rm??ken fikrimi belirtmek istedim. Trib?nlerde hepimiz siyah beyaziz sonu?ta. 😊

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Aslı Ak?n Yalan?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Cenk volkan?n ka??rd?klar?ndan en az iki tanesini atard?...

aknylnz
                Olcay ?ahan'l?k pozisyonlard? tam. Ka??rmazd? o

Yorum Yap

Aslı S. Cenk Sancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ya Allah bismillah Allahuekber diye bizim ma?larda da s?ylendi ge?en sene bir ?ok ma?ta.Bunun zarar? ne ki ?
                  Bir zarar? yok Ramo, gereklili?i ne peki? Neden s?yleniyor yani? Cihad'a m? gidiyoruz
                  Gaza getirici bir etkisi var, ondan s?yleniyor. Bizim trib?nlerde de defalarca s?ylendi. Bunda bile ayr?mc?l?k yapacak bir ?ey buluyorlar, provakat?rlerin gaz?na gelmemek laz?m.
                  Bizim tribunlerde soylenmedi birseyin dogru oldugu Anlamina gelmiyor.
                  Partizan deplasmaninda solersin. Demba icin solersin. 1 kere 2 kere olur oda.
                  Oyuncunun o kisiligi ondedir. Sanada uyar. Sirplarla durumumuz belli , tribun atesinden solemir.
                  De milli macta. Ikinci yari surekli solersen bole bi garip oluyo. Beste degil bu cunku.
                  Hos karsilanmamasi cok mantikli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Medet abiye kat?lmakla birlikte bende konunun ?ok uzamamasi taraftariyim. G?rm??ken fikrimi belirtmek istedim. Trib?nlerde hepimiz siyah beyaziz sonu?ta. 😊

Yer siyah,g?k beyaz!
                    Konuyu uzatmak tartismak hatta din iman vs cephesine cekmek gibi bir amacim yok zaten. Sadece sunu soylemeye calisiyorum. Sahadaki futbolcularin cogu bizim yaptigimiz tezahuratlari anlamiyor zaten. Heleki macin icinde. Ama tribunlerden yuksek sesle hep bir agizdan soylenen (destek icin soylenen) herhangi birsey futbolcular icin itici guc olur. Bunu ha tekbirle yapmissiniz ha baska birseyle. ?nemli olan amacin hasil olmasidir kanimca. Bunu belirtmeye calistim. Ilk yazdigim vah memleketimin haline diye baslayan mesajimda onceki yazilanlara gulerek yazdigim birseydi. Yoksa boyle birsey icin koca memleketin haline aglayacak bir surum yok. Oradaki tekbirin soylenme amaci acisindan bence gucune guc katmaya geldik le bir farki yoktur. Icerik ve anlam bakimindan degerlendirmiyorum. Orasi cok farkli bir konu. Umarim derdimi anlatabilmisimdir.

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Medet abiye kat?lmakla birlikte bende konunun ?ok uzamamasi taraftariyim. G?rm??ken fikrimi belirtmek istedim. Trib?nlerde hepimiz siyah beyaziz sonu?ta. ????

Yer siyah,g?k beyaz!
                      Konuyu uzatmak tartismak hatta din iman vs cephesine cekmek gibi bir amacim yok zaten. Sadece sunu soylemeye calisiyorum. Sahadaki futbolcularin cogu bizim yaptigimiz tezahuratlari anlamiyor zaten. Heleki macin icinde. Ama tribunlerden yuksek sesle hep bir agizdan soylenen (destek icin soylenen) herhangi birsey futbolcular icin itici guc olur. Bunu ha tekbirle yapmissiniz ha baska birseyle. ?nemli olan amacin hasil olmasidir kanimca. Bunu belirtmeye calistim. Ilk yazdigim vah memleketimin haline diye baslayan mesajimda onceki yazilanlara gulerek yazdigim birseydi. Yoksa boyle birsey icin koca memleketin haline aglayacak bir surum yok. Oradaki tekbirin soylenme amaci acisindan bence gucune guc katmaya geldik le bir farki yoktur. Icerik ve anlam bakimindan degerlendirmiyorum. Orasi cok farkli bir konu. Umarim derdimi anlatabilmisimdir.

Gayet iyi anlatm??s?n derdini.

Neyse bu tip ?eyler spontene geli?ir genelde, zaten Ba gelene kadar da tekbir falan hi? hat?rlam?yorum trib?nde ben.

Bu arada "Sald?r Be?ikta?'?m Oley" bence en iyi itici tezaruhat ?zellikle 2 tane falan ?st ?ste korner falan kazan?nca

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı S. Cenk Sancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ya Allah bismillah Allahuekber diye bizim ma?larda da s?ylendi ge?en sene bir ?ok ma?ta.Bunun zarar? ne ki ?
                        Bir zarar? yok Ramo, gereklili?i ne peki? Neden s?yleniyor yani? Cihad'a m? gidiyoruz
                        Gaza getirici bir etkisi var, ondan s?yleniyor. Bizim trib?nlerde de defalarca s?ylendi. Bunda bile ayr?mc?l?k yapacak bir ?ey buluyorlar, provakat?rlerin gaz?na gelmemek laz?m.
                        Bizim tribunlerde soylenmedi birseyin dogru oldugu Anlamina gelmiyor.
                        Partizan deplasmaninda solersin. Demba icin solersin. 1 kere 2 kere olur oda.
                        Oyuncunun o kisiligi ondedir. Sanada uyar. Sirplarla durumumuz belli , tribun atesinden solemir.
                        De milli macta. Ikinci yari surekli solersen bole bi garip oluyo. Beste degil bu cunku.
                        Hos karsilanmamasi cok mantikli.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        11 T?rk oyuncunun oldu?u milli ma?ta s?ylenmesinde hi? bir tuhafl?k yok bana g?re. S?rekli s?ylenmesi konusunda hakl?s?n ona bende kar??y?m, anl?k bask?lar?n kuruldu?u zamanlarda etkili olur bence. ?zellikle de Avrupa kupas? ma?lar? ve milli ma?larda.

Yorum Yap

Aslı R?dvan K?ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Online Spor@onlinespor 1 dk.1 dakika ?nce
                          Levent T?zemen: "UEFA'n?n ?sve?li hakem g?ndermesi manidar. Letonya'n?n geli?mesinde en b?y?k destek ?sve?'ten"

yaz?k...
                          ahahahahaha.
                          yahu letonya bizden daha iyi top oynuyor.
                          iyiden kast?m da sistemli olu?lar?.
                          adamlar en az?ndan planlay?p gelmi?ler.
                          terim'in sisteme bak?yorsun.
                          4-1-5
                          topu kap?nca herkes ?ne y???l?yor.
                          bi pozisyonda sa? kanatta 4-5 oyuncu vard?.
                          o arada top sol kanada d?nd?r?l?yor.
                          1-2 ki?i mi ne vard?.
                          zaten ilk 20 dakikadan sonra letonya a?latt?.
                          ?ok rahat ileri ??kt?lar.

66%

Topa Sahip Olma
                          34%
                          27

Gol Denemeleri
                          10
                          11

Kaleyi Bulan ?ut
                          3
                          5

Kaleyi Bulmayan ?ut
                          6
                          11

Engellenen ?utlar
                          1
                          15

Serbest Vuru?lar
                          16
                          8

Kornerler
                          4
                          6

Ofsaytlar
                          2
                          15

Ta?lar
                          10
                          2

Kaleci Kurtar??lar?
                          10
                          10

Fauller
                          13
                          1

Sar? Kartlar
                          4

Yorum Yap

macin sadece ?zetlerini izledim, macta bir gariplik mi vardi yoksa gercekten iki takimda s?rekli birbirinin ceza sahasinin icine elini kolunu sallaya sallaya girip sut mu atti? ne bileyim yani 5 metre sahasi ile penalti noktasi arasinda d?nm?s izlenimine kapildim

Yorum Yap

Medet abiye kat?lmakla birlikte bende konunun ?ok uzamamasi taraftariyim. G?rm??ken fikrimi belirtmek istedim. Trib?nlerde hepimiz siyah beyaziz sonu?ta. ????

Yer siyah,g?k beyaz!

Gayet iyi anlatm??s?n derdini.

Neyse bu tip ?eyler spontene geli?ir genelde, zaten Ba gelene kadar da tekbir falan hi? hat?rlam?yorum trib?nde ben.

Bu arada "Sald?r Be?ikta?'?m Oley" bence en iyi itici tezaruhat ?zellikle 2 tane falan ?st ?ste korner falan kazan?nca
                              "Sald?r Be?ikta?'?m Oley" ger?ekten iyidir. Asl?nda Ba'dan ?ncede zaman zaman olurdu. Ama Ba'dan sonra daha s?k oldu?u i?in daha ?ok g?ze batmaya ba?lad?. Mesela gs yle yapt???m?z olayl? s?per final ma??nda ilk sahaya ini?ten sonrada s?ylenmi?ti diye hat?rl?yorum. Dk 86 civar?nda hatta. Ama dedi?in gibi spontanedir bu olay. ?ok ta tak?lmamak laz?m.

Yorum Yap

Volkana k?zmamak laz?m adam?n bitiricili?i s?f?r ve ge?en sene ?o?u bursa ma??n? izledim ayn?lar?n? ka??r?yordu en iyi volkan bu zaten,onlar? atabilse t?rkiyede kalmazd? bu adam.Benim anlamad???m ardan?n neden hep milli tak?mda 10 numara oynad???d?r birde ?u s?ralarda adam haz?rl?k ma?? bile oynamad?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X