Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Mersin ?dmanyurdu - BE??KTA? Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

D???n?n ki hat-trick yapan bir oyuncumuz var ama ma??n y?ld?z? olam?yor. G?zel ?eyler lan bunlar

Yorum Yap

Kimler parlad? deseler O?uzhan, Cenk ve Olcay derim ama ma??n y?ld?z? tart??mas?z O?uzhan oldu Cevherlerimizden sadece biri

Yorum Yap

Tolga diyen 1 ki?i kim ?

Yorum Yap

Tolga'ya oy atan ??ks?n ortaya

Yorum Yap

Cenk Tosun 3 gol atm?? olabilir, ama bu golleri tek ba??na atmad?. O?uzhan kesinlikle ma??n adam?d?r. Sahada basmad?k yer b?rakmad? tak?m?n patronu oldu?unu g?sterdi. Ona g?venilirse neler yapabilece?ini kan?tlad?.

Yorum Yap

A??k ara O?UZHAN. Daha sonra CENK TOSUN, OLCAY ?AHAN VE AT?BA. Tosic'i de be?endim ben, yedi?imiz 2. golde hata yapmas?na ra?men.

Yorum Yap

Ma?? doksan dakika boyunca izledim ve ?unu kesinlikle s?ylemeliyim ileri u?ta ?ok iyiyiz tamam ama o defans nedir beni ?ok endi?elendiriyor ilk 25 dk da defans?n arkas?na at?lan iki top vard?ki bizim defans yeti?ene kadar adamlar?n forveti fark att? iyiki o toplar ?ok h?zl?yd? zaten ???nc? ayn? topta gol? yedik. K?sacas? h?zl? araya at?lan ve kaliteli oyuncularla her topta kalemizde g?r?r?z ?ok ?ok yava? bi defansa sahibiz.

Yorum Yap

Ozzie cenk atiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

O?uzhan hayat?n?n ma??n? oynad?

Yorum Yap

bu ma?ta 5 dakikal?k o?uzhan videosu ??kar koy youtube a d?nya hayran olur

Yorum Yap

tolga ya kim oy verdi lan

Yorum Yap

ma??n y?ld?z?

O?uzhan ?zyakup

Yorum Yap

Tolga'ya oy veren arkada? ??yle d???nm?? olabilir; e?er iyi oynasayd? kaleci almazd?k ama bu ma?ta biri amat?r liglerde bile yap?lmayacak korkun? hatalar yapt?, bu sayede kaleci al?caz ve ?ampiyon olucaz. Belki de tolgan?n bu performans? b?rak?n ma?? ?ampiyonlu?u getirdi bize.

Yorum Yap

en ?okta olcay diyenler ironi yap?yorlar san?r?m

Yorum Yap

O?uzhan resmen resital yapt?. Ge?en senelerde baz? ma?lar?n baz? b?l?mlerinde yapt???n? oynad??? b?t?n dakikaya yayd? bu sefer... Tek be?enmedi?im ?zelli?i ?ok kolay kart g?rmesi..

Nazar de?mesin!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X