Sayfa 21/21 İlkİlk ... 1118192021

Konu: PTT 1. Lig - 15/16 sezonu

Alıntı Mehmet Ali Tuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Uluer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Nadir Eşme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan yeter be her sene yeni umutlar, çekilen çileler, binlerce kişiyle gidilen deplasmanlar. Sonuç hüsran.
    Nadir insallah seneye Adanademirspor cikar.
    Adana ile Adanademirspor taraftari karsit mi nedir orda durum ?
    Miy ile arasi yoktur simseklerin. Gecmisten beri.
    Adanaspor nadirin dedigi gibi. Adanasporlularin cogu eminim demirspor ciksin istemistir.
    Iyi iste Mehmet Ali abi iki kere gorecektiniz diye uzuldunuz heralde ama olsun adanayi desteklersiniz olsun. Birde cidden adanademirspor su haliyle gelseydi averaj olurdu super ligde biraz daha yatirimla seneye cikar insallah

Alıntı Mehmet Ali Tuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan yeter be her sene yeni umutlar, çekilen çileler, binlerce kişiyle gidilen deplasmanlar. Sonuç hüsran.
    Miy ile arasi yoktur simseklerin. Gecmisten beri.
    Adanaspor nadirin dedigi gibi. Adanasporlularin cogu eminim demirspor ciksin istemistir.
    Iyi iste Mehmet Ali abi iki kere gorecektiniz diye uzuldunuz heralde ama olsun adanayi desteklersiniz olsun. Birde cidden adanademirspor su haliyle gelseydi averaj olurdu super ligde biraz daha yatirimla seneye cikar insallah
    Sen pek ads seyircisinin cektiklerinden haberin yok sanirim. Onu diim de once.

Biz bu adamlarin yasadigini yasasak , el bombasi falan atariz sahaya.
    Bi kere son iki macta verdiler birinci ligi misal. Iddasiz mersine kaybettilerdi galiba.
    Adanasporu ben desteklemem. Kotu olmasinlar derim. Ole takilmasina laf ederim.
    Pederden dolayi artik nasil beynime islediyse mersin elek olsun isterim. Hicte sevmem acikcasi.

Neyse. Bu son mac ozelinde alanya hak etti diyemem ama sezon anlaminda alanya daha derli toplu takim gorunumu verdi. Oyuncu kalitesi olarakta daha iyiler zaten.

Kismet.

Son 48 saatte 1 saatlik uyku uyudum sadece bu takim nerde final oynarsa gittim cocuklugumdan beri olmuyor da olmuyor.

ADS'yi maç boyunca destekledim, Beşiktaş oynuyormuşçasına. Ne zaman ki penaltılara geçildi ve olaylar oldu, inşallah çıkamazsınız dedim. Çok sinirlendim o anda. Ne gerek var ki yani o tarz şeylere, takımını destekleyip motive etsene penaltılar için! Gelecek sene de ADS taraftarı Süper Lig hayali kurmasın bence. Sivas ve Eskişehir varken, arkadan gelen Elazığ, Samsun, Balıkesir gibi takımları da düşününce o iş çok zorlaştı.

istanbul taraftarlarından beter durumdalar benim gibi hem adnasporu hem demirsporu detekleyen adnaanın kazanmasınıı isteyen sagduyulu insan çok az