Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu webo osmanl? da ka? mac 11 de ba?lad? acaba merak ettim.

Yorum Yap

Ma??n ba??nda dedi?imiz gibi Webo ilk yar? boyunca el freni oldu. Tak?r tak?r pasla?an h?cum hatt?n? bir hamle ile bozmu? hoca. ?imdi h?cumcular yorulacak ve oyuna Rusescu girecek.Hocalar?n yapt??? sa?ma sapan taktikler bunlar.Diri adamlarla en iyi h?cum hatt?n? ma?a s?rmek farkl? gebermi? heriflere adam eklemek farkl?. Hakem ise yine klasik,Osmanl?'n?n iki pozisyonunda k???ndan uydurdu?u faul ile ata??n? kesti ki bu fauller niyetini belli ediyor.

Yorum Yap

Aslı ?brahim G??l?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Varsada. Cok cok azdir.

Yorum Yap

Alper Potuk ve Webo..

Yorum Yap

Osmanl?n?n bize oynad?g? oyun d?n gibi hala g?z?m?n ?n?nde bug?nki oyunla arada daglar kadar fark var bizi bi?iyolard? sahada

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Biz degilde bunlar sampiyon olursa cok yazik olacak.gram top oynamiyorlar.webo acik bir sekilde nasihat almis.mehmet guvende soru isareti.Kaleye sut atmadilar belki gol olur diye.ozetle puan kaybettirmezler fbye umutlanmayin.

Yorum Yap

Dostlar ilk yar?y? izleyemedim. Nas?l ma? ? Tahminimce monoton ge?iyor

Yorum Yap

45 dakika kaleye gidemediler. Tamamen agresif oyunlara suursuz baski kuruyorlar. Webo-Lawal cikarsa alir maci osmanli.

GT-I9060 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fener taraftar?da susuyor bi anlam veremedim. Bask? yapm?yolar felan

Yorum Yap

Josef oyundan ??kt? diego oyunda

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

weboyu hala oynat?yor ab? nas?l i? bu

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Dostlar ilk yar?y? izleyemedim. Nas?l ma? ? Tahminimce monoton ge?iyor
                          Ma? monoton abi.Fner'in yalandan bir golle galip gelece?i havada.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı ?brahim G??l?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Varsada. Cok cok azdir.
                            By dorduncu ilk onbiri. En son 26.09.2015 trabzon maci var.. 6 aydir yedek

Yorum Yap

Osmanlinin 45 dak?kada 1 ?utu var

Yorum Yap

Aslı Isak Dolak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Osmanlinin 45 dak?kada 1 ?utu var
                                Buraya yaziyorum webo oynadigi sure osmanli isabetli sut atamayacak

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X