Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yal??n'?n ligdeki 6. gol? oldu bu y?l ya yemin ederim ?u adma kadar yerin dibine sokulan ama hem defansta hem duran top h?cuma ??k??lar?nda bu kadar katk? sa?layan bi tane yelri stoper yok. ?u Yal??n'?n ne eksi?i var milli tak?m stoperi Hakan Balta 'dan, Semih'ten?
    GS de oynam?yor.

Yorum Yap

Aslı Murathan Ocak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Erdal Toruno?ullar?'n?n instagram payla??m? https://twitter.com/arkadirekcom/sta...73076048576512
      ?mzalad???m?z oyuncu olabilir diyor ya, bana kal?rsa bunlardan birine imza att?rm?? olabilirler.

Yorum Yap

Caner iyi belki ama karaktersiz o y?zden topal g?n?l hemen Evet Caner d???n?r?m

M.Mans?z

Yorum Yap

Aslı Hasan Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Murathan Ocak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Erdal Toruno?ullar?'n?n instagram payla??m? https://twitter.com/arkadirekcom/sta...73076048576512
          ?mzalad???m?z oyuncu olabilir diyor ya, bana kal?rsa bunlardan birine imza att?rm?? olabilirler.
          bence g?khan gelir topal? da alsak atibaya yedek

Yorum Yap

Insallah Hugo Rodallega sari gorur de bizim macta cezali olur

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Insallah Hugo Rodallega saori gorur de bizim macta cezali olur
              Mehmet Rodallega'n?n kart s?n?r?nda oldu?unu nereden g?rd?n ? Bakt???m sitelerde onun ismini g?remedim.

Yorum Yap

Aslı Ozgun Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Insallah Hugo Rodallega saori gorur de bizim macta cezali olur
                Mehmet Rodallega'n?n kart s?n?r?nda oldu?unu nereden g?rd?n ? Bakt???m sitelerde onun ismini g?remedim.
                Evet hi?bir site yazm?yor ama ben ma?kolikten bakt?m bug?n 3 sar?s? var ligde k?rm?z?s? yok. Yani s?n?rda ama santrafor tabi bir daha Allah bilir ne zaman kart g?r?r. Gomez aylard?r 3 sar?yla oynuyor

Yorum Yap

Rodellaga d?d?kten sonra topa vurdu taraftar da yuhlad? ama hakem kart ??karmad? , ulan varya kary g?rebilmesi i?in neredeyse 2-3 alternatifden biriydi bu pozisyon bi santrafor i?in.

Yorum Yap

D?d?kten sonra topa vurdu ner sar? kart vermedi hakem

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Rodellaga d?d?kten sonra topa vurdu taraftar da yuhlad? ama hakem kart ??karmad? , ulan varya kary g?rebilmesi i?in neredeyse 2-3 alternatifden biriydi bu pozisyon bi santrafor i?in.
                      Aynen yemedi.

Yorum Yap

Bence GS cezasini sampiyonlar ligine katilmaya hak kazandigi sezon ?eksin. Ben kupayi Konyanin alacagini tahmin ediyorum, Gs bu haliyle Rizeyi eleyemez.

Yorum Yap

Rodallega kesin kart s?n?r?nda. Ayr?ca sahada olanlardan ?smail Konuk kart s?n?r?nda.

Yorum Yap

Bursa ya hem yener hem de handikap yapar dedim kuponda Ama i?te.. Bizle ma? yapan haftaya yat?yor, motivasyonlar? yok, yem s?z? verilmedi?i i?in..

Yorum Yap

Akhisar iyi alan kapat?yor,top rakipteyken adam adama markaja al?yorlar..Bizim ma?ta 70 e 30 topla oynar?z..ya bireysel yeteneklerimiz ?ne ??kmal?,ya duran toptan atmal?y?z ya da hata yapmalar?n? bekleyece?iz gibi..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bursa ya hem yener hem de handikap yapar dedim kuponda Ama i?te.. Bizle ma? yapan haftaya yat?yor, motivasyonlar? yok, yem s?z? verilmedi?i i?in..
                                Leicester da yenildi zaten, yenilsin bunlarda.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X