Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sa?ma sa?ma yorumlar yapmay?n i?inize gelmeyince.

fener ma??nda hakem iki tarafa da ?ok sa?malad?. ?lk gol?n ayn?s?n? biz yesek Ne k?f?rler edilirdi. Ayr?ca topala hadi direk vermedin ama net 2 tane sar?s? var ki bunu yapan ba?ka tak?mdan olsa 2 k?rm?z? da olabilir.

Evet fener ?ok sa?ma ?ekilde, beklenmedik ?ekilde, puan kaybetti. Hi? beklemiyordum a??k?as?. Hatta 90+2 de direk izin verse kazanm??lard?. Art?k bizde en ufak puan kayb?nda ahlar vahlar yapmayal?m. Kimler ne puanlar kaybedecek daha.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Serhat Ulueren de feneri aklama pe?inde...

Yorum Yap

fenerin hocas? bize neden penalt? vermiyorlar demi? bunlar iyice s?y?rm??. Fenerin penalt?l?k bir pozisyonu olmad?ki ne i?iyor bunlar

Yorum Yap

Ligtv akilda kalmasin'a baktim

ortak kararlar:

antep ilk gol elle oynama
          fener ikinci gol elle oynama
          penalti dogru karar
          kirmizi dogru karar
          caner - orkan pozisyonu penalti + canere ikinci saridan kirmizi

bu ezikler niye agliyor?

Yorum Yap

Mehmet topal?n en az 2 sar? ve 1 tanede net k?rm?z?s? var
            son pozisyon canerin yapt??? penalt?
            antebin ilk gol?nde el var gibi ama ?ok flu pozisyon tv de bile 10 kere oynatt?lar bir a??dan net el var gibi bi a??dan alakas? yok gibi

ama a?layan fener pes vallahi

iki tak?mada sa?ma sapan ?ekilde net foul pozisyonlar?nda foul vermedi

garip ma?t? ma??n hakk? beraberlikti

Normal sonu?

Yorum Yap

Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ben feneri gayet iyi buluyorum. Bu kadar k?t? teknik direkt?re ragmen oyuncular?n kalitesi ve h?rs? ile etkili oluyorlar. Ha hakemler ?zellikle kartlar konusunda destekliyormu dogrudur. ama bu lig b?yle ve b?yle oynanmaya devam edecektir.Biz ilk zamanlardaki gibi etkili oynamal?y?z yoksa fener formdan d??mez gibi
              Merak?mdan soruyorum Fener neden formdan d??m?yor ?

Yorum Yap

Cincon azize ?ok sert a??klama yapm?? puhahahahahaaaaa

Yorum Yap

Bu berbat antepe puan kaybettiler sonuc olarak. Super oldu.

Son dk bariz penalt?y? vermedi alperin golde de el var ama k?rm?z?y? penalt?y? falan verdigine s?kredelim belli olmaz bunlara onlar? bile vermeyedebilirler.

Bi de antep golunde el var o gol olmasa belki de farkl? gidecek isin sekli.beraberlik iyi sonuc.

Yorum Yap

Galatasaray zehir zemberek sald?rm?? Azize, Resmi Siteden

Yorum Yap

gs ile fb birbirlerine girsinler biz aradan s?v??al?m...

Yorum Yap

ne yazm??lar azizeye

Yorum Yap

Ya?as?n kaos

Yorum Yap

Komik bir aciklama olmus. Resmen kalite akiyoruz su renkliler arasinda. Adamlarin aciklamalarina bak ya saka gibi...

Yorum Yap

Bu ak?am T?rkiye g?ndemine d??en bir deme?, g?zel bir atas?z?m?z? hat?rlamam?za vesile oldu. ?Ki?i kendinden bilir i?i? derler bu topraklarda?

?ayet biri ??k?p birilerini sahtek?rl?kla su?luyorsa ?Ben bu durumda olsam sahtek?rl?k yapard?m? diyordur asl?nda?

Fenerbah?e?nin ki?ili?i ve icraatlar? kamuoyu taraf?ndan gayet iyi bilinen ba?kan?n?n s?ylediklerini de bu kapsamda de?erlendiriyoruz.

Hat?rlars?n?z, k?sa bir s?re ?nce Fenerbah?e?nin eski oyuncusu Alex de Souza, ?Ba?kan e?er bize g?venseydi, biz zaten kendi eme?imizle ?ampiyon olabilirdik. ?ikeye bula??p, biz futbolcular? ve Fenerbah?e?yi lekelemesine gerek yoktu? demi?ti.

Alex?in bu beyanat?n?n kar??l???n? veremeyen ve asla veremeyecek olan, bir de ??k?p hi? utanmadan Galatasaray?? sahtek?rl?kla itham eden birine ?Sen kimsin? desek hafif kal?r. ?Senin kim oldu?unu herkes biliyor? demek ise gayet yeterli olur.

Yorum Yap

H?rs?zla ars?z birbirine girmi?

A?k?m?z Siyah Beyaz !

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X