Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Savunmadan mitrovic cezal?, nakulma sakatm??. K?saca zaten k?t? olan mersinin %70 i oynamayacak. Fener yar?n yener(in?allah aksi olur) ama protestolar olursa de?i?ik ma? olur

Yorum Yap

ke?ke fener ??yle eli aya?? tutan bi tak?mla oynasayd? da tak?r tak?r ge?irselerdi ?unlara.
      i?te o zaman ?ampiyonluk garanti olurdu ve fb'deki kaosu izlerdik keyifle
      ben ?imdiden hesap yaparken puan fark?n? 5 olarak hesapl?yorum

Yorum Yap

Sanki 1-1 bitecek bence .

Ma? sonu al?nt?m? yapar?m.

Yorum Yap

Mersinin ?st?ndeki iki tak?m da yenildi. Bi tek kayseri var o da ??len kas?mpa?a deplasman?nda ve puan kaybetme ihtimali y?ksek. Bizim ma?taki sivas kadar s?ksalar zaten puan al?rlar fenerden ama zor a??k?as?.

Yorum Yap

Puan kaybi demek onlar kalan maclarinin hepsini kazansa bile 5 macta 2 maglubiyet hakkimiz oluyo demek. Insallah puan kaybederler ama zor. Haftaya acilacak insallah o puan farki

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

derbinin ?yk?s?n? izliyordum arkada? antalya ma??n?n sinyalini vermi?

Yorum Yap

Rodallega s?n?rda bug?n Bursa ma??nda kart g?r?rse bizim ma?ts yok. Ayr?ca bizim ma?ta Ramos kesilip Gd ma?lar?nda e??epe d?nen Douglao da uzun bi s?redir sakat bizim ma?a da yeti?meyecek galiba.

Yorum Yap

Nakoulma yok diyorlar sakatm?? mersinin puan almas? mucize

Yorum Yap

Fener macindaki totemim haydi yuru atarsin fb hadi lann gibi destek vermek. Suana kadar galibiyet yuzu gormediler benim destekledigim maclarda.😀😂

Yorum Yap

Nkoulma olaydi iyiydi

Yorum Yap

Fener konya farkini dile getirelim. Algilarini algilarin 10 kati karsilik verelim. Haydi konya sampiyonlar ligi icin puan farki 5! Bu arada son hafta konya ile macimizda var. 2.ciyi biz belirleyecegiz

Yorum Yap

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          derbinin ?yk?s?n? izliyordum arkada? antalya ma??n?n sinyalini vermi?

Alttaki skorlara dikkat..

Yorum Yap

Bugun biz bursa basak kazansin mi diyecegiz simdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Akhisar? iyi izlemek laz?m..oyun taktik anlay?? bak?m?ndan..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Nakoulma'nin 11'de olmadigi nerede yaziyor, butun kanallarda 11'de gozukuyor...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X