Sayfa 1/21 123411 ... SonSon

Konu: STSL 30. Hafta Gs - Kasımpaşa

STSL 30. Hafta Gs - Kasımpaşa

19 Nisan 2014 Cumartesi
    Galatasaray - Kasımpaşa

gs'nin toki arena'da seyircisiz oynayacağı kasımpaşa maçının haftasında bizde fenerle derbi maçına çıkacağız. gs'nin iyi bir oyun ortaya koyacağını sanmıyorum ama kupa yarı final maçı rövanşında da gördük ki hakemler bu rezalet gs'yi üstlere taşımak için her türlü şeyi yapmakta.
    Konu Nadir Eşme tarafından (21 Nisan 2014 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.

Beraberlik diyorum.

normal şartlarda paşanın alması lazım

tekrar edilen maçtan beri k.paşa camia olarak fena halde bize bileniyor.o maçtan sonra çok büyük bir düşüşe geçtiler bunu geçtiğimiz günlerde şota'da söyledi.şimdi o maçın intikamını almak için ellerine geçen en büyük şans bu maç.bizim 2.lik yolunda önümüze taş koymak için ellerine fırsat geçti

gs rahat kazanır (k.paşa rahat kaybeder)

bu maçda gs nin puan kaybetmesi bizim oyuncuların daha rahat oynaması anlamına gelir . mancini kendini kovdurmak için kaybeder bursa maçındaki hatasını telafi eder .

Dün akşam hırsız kırmızı kart gördüğü için cezalı bu maçta. Drogba da oynamazsa Umut Bulut ile çıkacaklar maça. Bu gs için handikap. Bir puan kaybı yaşanabilir o yüzden.

maç bayan ve çocuklara açık olucak rakibi baskı altına alamıyacaklar fakat kasımpaşa çok formsuz geçen hafta bursa maçlarını izledim cidden eski havaları kalmamış, adem büyük sadece çırpınıyor pek ümidim yok, fakat forvette sadece umut var alternatifleri yok ayrıca defanslarında semih olsun hakan balta olsun buna muslera da dahil aşırı formsuzlar paşa belki bu zaafları değerlendirip puanla dönebilir

Ceyhun Gülselam ile Quiz yapmışlar gıcık gıcık cevaplar verdi sinir oldum.
    En iyi oynadığın maç hatırlamıyorum,
    En kötü oynadığın maç hatırlamıyorum,
    En etkilendiğin stat telekom arena,
    En iyi teknik direktör hiçbirini ayırt edemem,
    En kötü teknik direktör hiç kötü hocayla çalışmadım,
    En iyi golcü Hakan Şükür-Hırsız Burak,
    En iyi kaleci Muslera,
    En yetenekli oyuncu Arda,
    En yeteneksiz oyuncu isim vermek yanlış olur.

Mal mal hep klasik cevaplar ne diye çağırmışlarsa anlamadım.
    Kasımpaşa puan alacak çok net. Forvetleri yok Sneijder 3 kişilik oynarsa GS o zaman yener anca.

Şerefsiz Kasımpaşa bi işe yara

Adem Büyük, bu ligde beğendiğim tek tük topçulardan biri. Tek eksiği istikrar. Beşiktaş'ımıza gelmesini çok isterim..
    Bu akşam da cinconu zorlayacak yegane futbolcu olur

Telles ve Yekta'yı kesmiş Mancini.Sabri sol bekte orta sahada Ceyhun forvette de Berk İsmail oynuyor Kovulmak için yol yapıyor galiba

Kara Kartal
    Yer
    Beşiktaşlılar Kardeştir
    Sabri'nin sol bek oynadığı maç izlenir

Alıntı Gökhan Özbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabri'nin sol bek oynadığı maç izlenir
    Reyiz yaa.. Uzay

babel bomboş atamadı ya