Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Sevilla

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?unlar? Kad?k?yde efsane bir skorla yenmek laz?m, 1:0 falan kezmez beni...Da??tmam?z laz?m...
    1-0 one gecelim bu sefer 4 olur yeter ki tetikci olmasin macta!

Yorum Yap

bulundu

Yorum Yap

Edit..
        En son düzenleyen Çağdaş Ulaş; 16-02-2016, 23:55.

Yorum Yap

Burda kimse fener yensin diye bi?ey yazmad?...

Yorum Yap

Fenere cani g?n?lden basarlar diyorum...
            Evet sadece cani gonulden basari dilenmis

Yorum Yap

Benim tek hayalim avrupada bu sikecilerle karsilasmak. Ozaman gorecegiz esit sartlarda ne oluyor

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Iyi okursan BASARLAR yaziyor BASARILAR degil

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Iyi okursan BASARLAR yaziyor BASARILAR degil
                  Pardon ben yanlis okumusum, yukaridaki yazimi editliyorum..

Yorum Yap

Aslı Yasin Teke tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Tehlikenin farkindalar nasil kufur ediyor ezikler.
                    Oynadigimiz futbolun yarisini oynasalar gam yemicem, rakibimiz bunlar mi lan simdi?
                    Bu turu gecsinler zaten, isimize gelecek her turlu.
                    Rakibin bunlar olsa 20 puan fark takar ?ampiyon olursun..

Ama rakibin bunlar de?il, "d?zen".. O y?zden ?ok fazla ekstra i?ler yapmam?z laz?m..

Yorum Yap

Bizim elendigimiz takimi kolayca gecmeleri zoruma gitti. Tabi herzamanki BJK sanssizligi, adamlar aylardir mac yapmadan ciktilar. Neyse bu itler iyi bi rakip cikarsa elenirler, insallah bir kac futbolcu sakatlanir,

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

Yorum Yap

Fb tur atlarsa bi sonraki ma?lar? 10 ve 17 mart tarihlerinde oynanacak. .
                        bu da ilk ma??n Kayseri ma??ndan ?nce ikinci maci ise gs macindan ?nce oynayacak. .
                        Tur atlamalari onlar a??s?ndan moral olasada bayagi yipranacaklar..
                        Biz liverpool u eledik..Gittik Es es Bal?kesir e 5 puan verdik..bruge ma??ndan sonrada fb ye yenildik..

Yorum Yap

2 ayd?r top oynamayan moskovay? 2-0 la ge?ti ezikler, bizim gruptaki moskova olsa delip ge?erdi bunlar?

Yorum Yap

bir sonraki turda kar??lar?na lazio hari? olduk?a di?li tak?mlar ??kacakt?r. ?n?m?zde minimum 3 ma? daha oynayacak fb b?y?k ?l??de y?pranaca?? bir s?reci ya?ayacak.
                            lokomotif i?in haz?rl?k ma?? gibi ge?ti, neticesinde iki ayd?r top oynam?yorlar saha i?i organizasyonlar? kaybolmu? durumda bu kadar bask? yemeleri bu y?zden oldu. ayr?ca niassenin yerini dolduramam??lar.

fbye gelirsek h?cum g??leri gg ?zerine, gg tak?m? hep ?ne itiyor. ?tekiler ise volkan ?en ve alper harici haz?rc? yada bozan tipler, ben hoca olsam kanat oyuncumu g?khana yap??t?r?rd?m o nereye giderse oraya gider topla ??karken kapt???m?z toplarda pozisyon hatas? oldu?u an arkas?na top atard?m. bu ?ekilde t?m organizasyonlar? da kilit yer. stoperler a??laca?? i?in savunma dengeleri bozulur.

Yorum Yap

bizim grup ma?lar?nda da ?ok iyi de?ildi beyler moskova. bence ?ok abart?yorsunuz. biz moskovay? eleyemediysek kendi beceriksizli?imizden elendik. Fener bug?n kadik?y avantaj?n? kulland? ve bask?yla oyunu kazand? . Bu kadar basit.

niye bunu g?rmezden gelmeye ?al???yorsunuz.
                              Adamlar hedef ma?larda iyi top oynuyor. Bizim olimpiyattaki ma?tada sezonun en iyi futbolunu oynad? adamlar. Allahtan o ma?ta beceriksiz de?ildikte girdi?imiz pozisyonlar gol oldu.

kad?k?yde ki ma?ta da bize bask?y? kuracaklar.O bask?dan bizim defans?m?z sa? ??kmaz.

Yorum Yap

Bizim aptal?m?zdan yenemedik g?ze g?re gitti galibiyetler.. Klasik Be?ikta? i?te..

Yorumlar? okumad?m ama normal skor olarak g?r?yorum..

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X