Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Sevilla

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ulan ?u eziklerdeki bala bak. Neredeyse hi?bir ?ey yapmadan bele?e gruptan ??kacaklar. Es kaza bir gol att?lar, di?er ma? berabere biterse ??k?yorlar.

Yorum Yap

att? fener, iyi oldu iyi.

Yorum Yap

fener fena oynamad? bence molde defans yapiyor hep kontra koval?yor ama ?ok net bir kontra yakalayamad?lar. Bu arada linnes harika bir bek ya

Yorum Yap

Linnes ne orta a?t? ya

Yorum Yap

Adamlara 1 ve 2. Torbadan gelen tak?mlar gruptan ??kam?yor, bu nas?l bald?r ya? Bizde derbi ?ncesi ?ok zor deplasmana ??kaca??z

Yorum Yap

Grupta lideriz ama son maclar oncesi gruptan cikma ihtimalimiz gs ve fb ye gore daha az (bu defans ile lizbon dan puanla donmemiz cok zor). Tam bir Be?ikta? klasi?i ?u durum.

Yorum Yap

linnes ger?ekten ?ok iyi bir bek de?il mi ya?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Fazla iyi bence, Norve?'ten ??kar bu sene bence.

Yorum Yap

Son ma? zor ma? olacak ama bir beraberlik kopar?p gruptan ??kmam?z gerek.

Yorum Yap

ne sa?ma bi gruptay?z ben anlamad?m.

Yorum Yap

Cok begendim ben de 2 macta da. Yazik olmus. Scout ekibi 40 yilda bir ise yaramisti adami alamadik Ben Beck'ten de memnunum gerci ama Linnes daha da iyi olurmus. Insallah devre arasinda gs almaya calismaz.

Yorum Yap

bana 2.tura ??k?p o turda da ne yap?p edip yine liverpool denk getirece?iz gibime geliyor, bakal?m art?k

Yorum Yap

Suan Lokomotiv - Ural maci var Ruslar yedeklerle cikmis Iskenderi dagitmaya gidecekler galiba?

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Suan Lokomotiv - Ural maci var Ruslar yedeklerle cikmis Iskenderi dagitmaya gidecekler galiba?
                              ?skenderbeu onlara i? sahada kaybetmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Fazla iyi bence, Norve?'ten ??kar bu sene bence.
                                g?khan g?n?l?n antep ma??ndaki oyununu g?r?nce k?skan?yorum yeminle.
                                beck almanyan?n kalbur ?st? beklerinden biri ama g?khan ?n kalitesinin yan?na yakla?am?yor.
                                linnes daha dengeli gibi geliyor bana.
                                top kullan?yor ya en az?ndan.
                                linnes i alal?m linnes i

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X