Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

D?n Bayern M?nih - Atletico Madrid ma?? ba?lamadan ?nce F?rat G?nayer "iyi izleyin, sahadaki 22 ki?iden biri seneye s?per ligde olabilir" gibisinden bir ?ey yazm??t?. Sizce kimi kastetti. Benim akl?ma Torres geldi.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      D?n Bayern M?nih - Atletico Madrid ma?? ba?lamadan ?nce F?rat G?nayer "iyi izleyin, sahadaki 22 ki?iden biri seneye s?per ligde olabilir" gibisinden bir ?ey yazm??t?. Sizce kimi kastetti. Benim akl?ma Torres geldi.
      Torres Gomez kadar etki yaratamaz bence o tarz bir santrafor degil. Senol hocanin takimlarinda genelde uzun boylu fizikli ama ayagida iyi santraforlar is yapiyor. Gerci burak yilmaz bu ozelliklere pek uymuyor fernandoununda ayagi iyi degil kendi tezimi curuttum suan

Yorum Yap

Torres h?z? ile oynayan bir forvetti art?k 31 ya??nda. Eskisi kadar h?zl? olmayabilir. Bir de ?spanyol'lar nedense T?rkiye'de tutmuyor. O tak?mdan griezmann I filan zaten alamay?z ama mesela sezon ba??nda Kranevitter i kapsak yeterdi. Vietto yu belki kiralayabiliriz. Bayernden hi?bir oyuncunun gelece?ini sanmam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bayernli keltos olabilir.

Yorum Yap

atleticoda defans ve orta saha 2011 den beri neredeyse hi? de?i?medi (filipe luiz, gabi,godin,juanfran,koke,raul garcia,tiago).
            de?i?en sadece kaleciler ve h?cum elemanlar? .courtois , de gea , falcao ,aguero,forlan, diego costa,arda ,mandzukic vs. gitti ama kemik kadro hi? bozulmad?.
            hal b?yle olunca ba?ar?da do?ru orant?l? olarak geliyor.

dar?s? bizim ba??m?za.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              atleticoda defans ve orta saha 2011 den beri neredeyse hi? de?i?medi (filipe luiz, gabi,godin,juanfran,koke,raul garcia,tiago).
              de?i?en sadece kaleciler ve h?cum elemanlar? .courtois , de gea , falcao ,aguero,forlan, diego costa,arda ,mandzukic vs. gitti ama kemik kadro hi? bozulmad?.

dar?s? bizim ba??m?za.
              bizde asl?nda buna benzer bir yolda gidiyoruz. bir s?redir beraber oynamaya iyice al??m?? bir ekibimiz var ama s?k?nt?m?z defans hatt?n?n s?rekli de?i?iyor olmas?. zaten ?u anda formalite ma?lar? oynam?yorsak tek nedeni bu maalesef.

Yorum Yap

Bu ma?? izleyince akl?ma bir ?nceki kaleci Courtois geldi. 2013 kral kupas?nda kupay? Athletico'ya getirmi? ve inan?lmaz kurtar??lar yapm??t?. ?imdi de Oblac... Bunlar?n scout ekibi kimse harika kaleciler buluyorlar. ?ahane oynuyorlar.

Yorum Yap

aman diyim torres sak?n olmas?n ?yle aptalca bi i? yap?lmas?n
                  bundan 3-4 sene ?nce art?k athleticodan ayr?ld?ktan sonra bu adam i?in yorumum holoskodan 1-2 g?mlek ?st?n ?eklindeydi
                  art?k ya?? da 32 olmu? tam holoskonun bizde oynad??? k?vama gelmi?
                  ?ok gol ka??r?r set oyunu bu adama g?re de?il milleti ??ld?rt?r

ben gomezin gitmeyece?ini d???n?yorum heleki ?ampiyon olursak
                  giderse 2 adam var b?y?k tak?m havas?n? oynayacak
                  biri falcao di?eri balotelli
                  falcao ?ok daha iyi bir golc? ama adam?n m?thi? bir sakatl?k sorunu var bu sene 4 ay kas?k problemi ya?ad? hala ya??yor
                  ama balotelli buraya gelirse bence u?ar onuda h?r??nl?k problemi var ya?ant?s? ?ok ?alkant?l?

Yorum Yap

Allah korusun !

Yorum Yap

barcelonay? ele, bayern m?nihi ele, ?ok b?y?k ba?ar? ger?ekten ki psg final g?rebilmek i?in bile milyon eurolar yat?r?rken m?tavazi atletico neler yap?yor ya helal olsun resmen..

Yorum Yap

Balotelli yapt??? i?e sayg?s? olmayan soytar?n?n teki. Kesinlikle al?nmamal?. Cenk'e sayg?s?zl?k bir kere. Gelecekse falcao, cavani hatta rodallega ile Cenk ?ift forvet bile olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

dar?s? bizim ba??m?za.
                          bizde asl?nda buna benzer bir yolda gidiyoruz. bir s?redir beraber oynamaya iyice al??m?? bir ekibimiz var ama s?k?nt?m?z defans hatt?n?n s?rekli de?i?iyor olmas?. zaten ?u anda formalite ma?lar? oynam?yorsak tek nedeni bu maalesef.
                          Besiktas'in kulup kulturunde kaliteli defans ve kaleciyle calisma yok... Cogu zaman svasat alti defans ve kaleciyle oynadik. Evet hakemlere cok kiziyoruz ama basarisizligimizin teml sebeplerinden biri de bu vasat oyuncu yapimiz...

Yorum Yap

Gomez giderse(hi? sanm?yorum) bizi ancak Dzeko kurtar?r.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              %100 den daha fazla kat?lma ?ans?m olsa kat?l?rd?m. ancak %100 diyebiliyorum

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                %100 den daha fazla kat?lma ?ans?m olsa kat?l?rd?m. ancak %100 diyebiliyorum
                                Sabah uyand???mda Wolfsburg'un ?ampiyonlar Liginde bize ??kmas?n? d???nd?m. Vay be dedim Dzeko bize gelse ne olur diye d???nd?m sonra. Herkesin i?inde gizli bir Dzeko a?k? var san?r?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X