Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Su mart?n l?nnes? nas?l alamad?k hayretler ?cer?s?dey?m hala. Allah?n molde s?nde alamad?k b? topcu. B? seney? sag beks?z ,bu seney? de beck le z?yan ed?cez.

Gelel?m maca; fener ?lk dak?kalar hucum pres yapay?m h?zl? basay?m ded? b?raz basar? oldu faka shaktar fena poz?syonlar buldu bu surede, sonra fener rolant?ye ald? oyunu. Mac dengelend? yavaslad? luce non ?sted?g? duruma geld?.

fenerde d?kkat?m? su cekt? .ceza sahasu cevres?nde ?y? yay?l?olar b? anda bogucu pas traf?g? ve tehl?kel? bolgeye top gonder?olar. Bu gun saktar ?y? savunma yapt?. Baska tak?m olsayd? fener golu bukurdu.
    Fener?n b? kotu yan? top rak?pteyken kotulr. Yapt?klar? pres? asarsan kes?nl?kle poz?syon bulursun fenere kars?.

ozetle topla ?y? oynuolar. Topsuz kotuler

Yorum Yap

bu ma?l?k volkan ,diego , kjaer , fernandao iyiydi nani , rvp ,orta sahadaki o yeni adamlar? pek iyi de?ildi . shaktar? deplasmanda ge?emezler ama fener ligde kad?k?yde puan kaybetmez gibi geliyor bana

Yorum Yap

linnes meselesi yine g?ndeme gelmi? de onu biz hem bonservis sebebiyle alamad?k hem de bence linnes t?rkiyeye gelmek konusunda pek istekli olmad? , ge?en haftalarda bundesligadan tak?mlarla g?r???yormu? diye transfer haberleri ??km??t?

Yorum Yap

Bi kere hoca topculardan daha hirsli.aykut ersun aragones ve son hocasi tabiri caizse olu gibiydiler.fener onde sow ve fernandao pres yapiyo.arkadan hic kimse bu prese ayak uyduramiyo.diego ve nani zaten pres yaparsa top ayaklarindayken yorgunlultan hic birsey yapamazlar.kayer hizli oyuncu varsa arti bruno alves icinde ge?erli faul bile zor yaparlar.karsi rakip havadan oynarsa hava topu zor verir bu ikili.mario gomez varken havadan oynarsak her top geri doner.lucenin takimi tas gibi birde 4 tane direk oynayan adami satmasa neler neler olurdu.olimpiyatta bize ilk yarida4/5 tane gol atmislardi.yuksek tempo feneri yordu.0-0 fener icin alinacak en iyi skordu.topal bence satilir.biz alalim fenerde oynayan ender karakterlilerden biri.tyson seneye iyi bir takima gider.luce ingiliz futbolu oynatti
          Kanatlara tam ayaga ortalar vepaslar
          Canerin orasi madendi ilk yari.oradada boyle olur.cok uzatmiyim luce 1-0 a baglar turu

Yorum Yap

fenev elenirse uefaya gidecekmi

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Kale arkas?ndaki koreografilerinde Dev bir "G?c?ne g?? katmaya geldik" yaz?s? varm?? y?zs?zl?kte galatasarayl?larla ?l?m?ne kap??malar? s?r?yor.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ozcelik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                fenev elenirse uefaya gidecekmi

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                shaktar a elenirse ?n eleme oynayacak.

shaktar? ge?ip elenirse direct gruplara kalacak.

Yorum Yap

Fenerin kadrosu ?ok yeni hen?z. Tek ma?a bak?p aldanmamak laz?m. Ligde a??r bask?n olurlar.

Yaln?z d?n ak?am ?ok ball?yd?lar. Bu ?ansla turu bile ge?ebilirler orada.

Ay? ?ok iyi toplar ??kard?.

Yorum Yap

​Hat?rlatmay?n abilerim ?u eski kasa BMW'si olan ?ocu?u bana.

Yorum Yap

D?n asist yapm?? adam

Yorum Yap

Bugunku maci TVden izleyebilir miyiz hirsiz lig tv disinda tabiki?

Yorum Yap

Aslı Sergen Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          T?rksatta da ??kan bir rus kanal? varm?? san?r?m o verecek diyolar da ad?n? unuttum

Edit: rustavi 2 kanal?n ad?

Yorum Yap

Aslı Harun Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Sergen Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            T?rksatta da ??kan bir rus kanal? varm?? san?r?m o verecek diyolar da ad?n? unuttum

Edit: rustavi 2 kanal?n ad?
                            Tesekkurler ekledim kanali, biss falan girmeye gerek olmaz umarim dahili uydu alicisi var.

Yorum Yap

Rustavi gurcu kanali olmasi lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kanal bumu arkada?lar ben TV de Frakans? girdim ama olmad?

http://www.hdtvler.net/rustavi-2/#.VcJLqFSiNt0.twitter

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X