Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2015-2016 En Be?enilen Forma Hangisi?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2015-2016 En Be?enilen Forma Hangisi?

Arkada?lar,

Yeni formalar?m?zdan bu sen i?in almad?m. Almay? da d???n?yorum. yanl?z alan arkada?lar?n almay? d???nen arkada?lara fikir a??s?ndan, bu sene ki en be?endi?iniz forma hangisi.

Renk, Model, Kal?p, Kuma? Kalitesi gibi ?zellikleri g?z ?n?n de bulundurarak bilgi verirseniz sevinirim.

Ben Beyaz formay? ?ok sevdim ama ?zerime giydi?im zaman biraz basit durdu..

Sizden de tecr?be ve yorumlar?n?z? bekliyorum.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2015-2016%20FORMA.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  21.1 KB
    120
    Beyaz Forma
    14.17%
    17
    ?ubuklu Forma
    40.00%
    48
    Siyah Forma
    45.83%
    55

Anketin süresi doldu.

Sadece ?ubuklu..

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ben siyah ald?m ama ?ubukluyu da ?ok denedim karars?z kald?m. Yakas? biraz daha a??k olsayd? kesinlikle ?ubuklu al?rd?m

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Be?ikta? Kartal Yuvalar?nda, Ricardo Quaresma ve Mario Gomez transferlerinden sonra yakla??k 50-60 bin civar?nda formasat??? yap?ld?.

Yorum Yap

8-9 A?ustos Kartal Yuvas? organizasyonunda o say?y? ?ok yukar?ya ta??yaca??z in?allah.Bu arada ?ubuklu forma her zamanki gibi en g?zeli bence

Yorum Yap

Tasar?m olarak en g?zeli ?ubuklu ama kuma? kalitesine bakt?m, hepsi ?ok k?t?yd?.

Yorum Yap

"Hi?biri"

Aralar?nda tasar?m olarak en d?zg?n? siyah forma.

?ubuklu forma, ?ubuklar kollarda devam etmedi?i i?in eksik. Ayr?ca arkadaki ?ubuklar yama gibi duruyor ve ?ok ?irkin. Bu ?irkinlik Adidas'?n forma kal?b?ndan dolay? olabilir, o zaman ?ubukluyu ona g?re bir kal?ba yapmalar? gerekiyordu.

Beyaz forma, hi? beyaz formam olmad??? i?in beyaz forma almak istiyordum fakat Vodafone'un k?rm?z? yaz?m? y?z?nden almad?m. Evet s?rf bu y?zden almad?m.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                "Hi?biri"

Aralar?nda tasar?m olarak en d?zg?n? siyah forma.

?ubuklu forma, ?ubuklar kollarda devam etmedi?i i?in eksik. Ayr?ca arkadaki ?ubuklar yama gibi duruyor ve ?ok ?irkin. Bu ?irkinlik Adidas'?n forma kal?b?ndan dolay? olabilir, o zaman ?ubukluyu ona g?re bir kal?ba yapmalar? gerekiyordu.

Beyaz forma, hi? beyaz formam olmad??? i?in beyaz forma almak istiyordum fakat Vodafone'un k?rm?z? yaz?m? y?z?nden almad?m. Evet s?rf bu y?zden almad?m.
                Hi? beyaz formam olmad??? i?in beyaz forma ald?m, v?cuduma da tam oturdu. Ben be?endim ?ahsen ve 3 formay? da deneyip ?yle karar k?ld?m beyaz formada.

Yorum Yap

Forma biriktiriyorum 7-8 senedir , sadece ?ubuklu formam yok.O y?zden bu sene ?ubuklu olaca??m fakat her sene oldu?u gibi yine siyah formay? daha ?ok sevdim.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Hi? beyaz formam olmad??? i?in beyaz forma ald?m, v?cuduma da tam oturdu. Ben be?endim ?ahsen ve 3 formay? da deneyip ?yle karar k?ld?m beyaz formada.
                    Konu Be?ikta? olunca fazla detayc? oluyorum ve i?ime sinmeyen bir ?ey olunca alas?m gelmiyor. Daha ?nceki senelerde de i?ime sinmeyen ufak tefek ?eyler oldu?u halde forma ald???m oldu fakat bu senekiler bariz i?ime sinmedi. Yine de ?zerindeki arma yeter tabiki, g?le g?le giyin.

Yorum Yap

Ben kul?b?m? desteklemek i?in 3 formay? da ald?m ancak s?ylemek zorunday?m bu sene ki formalar ?ok kalitesiz. ?zellikle arman?n materyali ?ok k?t?. Ne yaz?k ki fenerin formalar?nda kullan?lan malzemeler daha iyi ki bu iyice garip iki tak?m?n formalar?n? da Adidas yap?yor...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X