Konu: Nefretimsin Gs

Plaket verirler yosmalara çok güzel kandırdınız bizi diye, kimin neresini yalıyorlarsa ceza işlemiyor resmen konu bu oçları olunca

OÇ başkanları da üstü kapalı tehdit ediyor ceza yersek Türk futbolu ve gese batar diyor. Bi yetkili de çıkıp demiyor ki sen kimsin siz kimsiniz de sizin batmanızla Türk futbolu batıyor.. Geçen sene de derin gese devreye girmeli falan diyordu içine s*çtılar ligin.. Biz azize falan sövdük bol bol ama asıl p*ç bu, hem de sinsi p*ç

türk futbolu batarmış. açın bakın lan şerefsiz adiler son 10 senede kim ne kadar ülke puanı almış. adi şerefsiz beyoğlu yosmaları ğayler

inşallah bilezik gibi geçirirler. mahallede çocukları sevindiricem

Juventus’u 2. lige düşürdüklerinde İtalya futbolu nasıl batmadıysa, sizde ceza aldığınızda Türk futbolu batmaz, işin orasını düşünmeyin siz

Nefretimsin Gs

Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Juventus’u 2. lige düşürdüklerinde İtalya futbolu nasıl batmadıysa, sizde ceza aldığınızda Türk futbolu batmaz, işin orasını düşünmeyin siz
    Bu beyoğlu çocukları kendilerini neredeyse ülke’nin üzerinde görüyorlar(!) ya ; işte buna ayar oluyorum..!! Siz kimsiniz ulan ülke futbolu batsın ?? Size su veren itfayenin .....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

siz sürüm sürüm sürünün de biz zaten bataklıkta olan Türk futbolunun batmasına razıyız

Haklarındaki karar yarın açıklanacakmış.

milanın cezası kalkmasaydı bunlara ceza verilirdi ama milanın cezası kalkınca bunlarada ceza verilmez diye düşünüyorum.göstermelik bir dava olmaktan öteye geçeceğini sanmıyorum.

ama eğer o basında çıkan evrakta sahtecilik olayları doğruysa ancak o zaman ceza gelir.

Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Juventus tekrar lige geldikten sonra yaptıkları malum son 7 senedir. Umarım olurda onlarda ceza olarak aynı akıbete uğrarlarsa sonu aynı olmaz