Konu: Nefretimsin Gs

Anlasmayi iyilestirmezlerse bende birsey bilmiyorum.

Uefada iyice çocuk oyuncağına çevirdi olayı..

Verdikleri para cezasını kaldırırlar bunlara hiç bi şey olmaz

Aciklama yapmislar zaten CL yi etkilemiyecek falan diye. UEFA nin ne yaptigi anlasilir degil. Zaten basli basina vermedikleri ceza anlasilir degildi.

Uefa Türkiye ve türk takimlar hakkinda cok negatif düsünüyor...
    onun icin olumlu birsey beklemesinler...

Yanacaklar...

Not: Bizim de bir Kücük acigimizi bulurlarsa FFP veya Tribün olaylari ile ilgili...
    Ipimizi cekerler direk....

Ayrica Biz Sampiyonlar Ligi macindan 1 gün önce men yedik.... Ancak gurup maclari sirasinda degisiklige gitmezler.
    Seneye yaptirim uygularlar

Uefa yeniden gözden geçirme karar almış bu sefer cinconada geçirecekler heralde başkanları casa gidecez diyor ağlıyor

Bu ipnelere bu sefer döşerler
    Öyle gözüküyor m.cengiz tutuşmuş cas diyor vs diyor
    Fransız lobiside biyere kadar
    İnşaallah beter olursunuz kibir abidesi qiçler

~ intikam intikam ~

CAS gidiyorlarsa demek ki UEFA bunları kastı. UEFA dan yakında resmi açıklama gelebilir.

Uefa tekrar yeni bastan inceleme karari almis sanirim. Gs de yeniden inceleme olmamali biz anlastik incelemeyin birdaha diye CAS a gidiyor. Daha verilmis bir ceza fln yok ama demekki gs tekrsr incelenirse bu sefer yirtamayacaklaroni dusunuyor

Sent from my SM-G960W using Tapatalk

Yaa gs cezaalsin o ayri da bu uefa’nin Turk kuluplerine karsi olan bu tutumu cidden artik asiriya kacti.
    Kendi icimizde surekli bogusmakdan hakkimizi savunamaz olduk.
    Simdi aynisi bizim basimiza geldigini dusunun ?
    Ki benzeri geldi.
    Durup durup adamlari tekrar cagiriyolar )
    Yani sezon basi 4 yillik bi plan yapmissin 1 ay sonra milan yuzunden tekrar cagiriyosun 3 ay sonra kafana gore yine cagiriyosun anlam veremedim.
    Zaten kademeli olarak abuk sabuk bi sampiyonlar ligi sistemiyle orta seviye takimlari bitirdin.
    Komple ozaman alma bizim gibileri eurolig gibi istedigini al oyna.
    32 degil 16 takim yap takil kendi kafana gore bakip bu kadar izleniyormu.
    Uefa bitti onu gectim sampiyonlar ligini bile bitirdiler her sene ayni takimlar ayni isler ayni muhabbetler yaa son 6-7 sene de dunya futbolunda ronaldo-messi disinda bi mubabbet varmi ?
    Eskiden grup asamasi zevkli ve baya takip edilirdi simdi grup asamasi uefa grup asamasi gibi olsun bitsin gecsinde su ceyrek finaller baslasin modunda herkes.
    Valla ben pogba nin parladigi juve doneminden beri avrupa futbolunda heycan veren bi olay gormedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Huseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaa gs cezaalsin o ayri da bu uefa’nin Turk kuluplerine karsi olan bu tutumu cidden artik asiriya kacti.
    Ki benzeri geldi.
    Yani sezon basi 4 yillik bi plan yapmissin 1 ay sonra milan yuzunden tekrar cagiriyosun 3 ay sonra kafana gore yine cagiriyosun anlam veremedim.
    Zaten kademeli olarak abuk sabuk bi sampiyonlar ligi sistemiyle orta seviye takimlari bitirdin.
    Uefa bitti onu gectim sampiyonlar ligini bile bitirdiler her sene ayni takimlar ayni isler ayni muhabbetler yaa son 6-7 sene de dunya futbolunda ronaldo-messi disinda bi mubabbet varmi ?
    Eskiden grup asamasi zevkli ve baya takip edilirdi simdi grup asamasi uefa grup asamasi gibi olsun bitsin gecsinde su ceyrek finaller baslasin modunda herkes.
    Valla ben pogba nin parladigi juve doneminden beri avrupa futbolunda heycan veren bi olay gormedim.

Durum bahsettigin gibi degil. Oncelikle bu haramzade kulübün nasıl oldu da cezadan yirttigini sorgulamak lazım.
    Durumun ne kadar vahim unsurlar barindirdigini belirteyim once.

Beşiktaş UEFA ile bir FFP anlaşması yapti ve buna uymak icin en iyi defans oyuncusunu (Marcelo) satmak zorunda kaldı, Aboubakar'i 10 milyon euroya alamadı, Cenk'i devre arasında satmak zorunda kaldı. Fenerbahce hakeza elindeki en iyi oyuncuları satip yerine daha iyilerini koyamadı.

Peki GS ne yapti? UEFA ile anlaşmaları olmalarına ragmen gecen sezon usulsuz bir sekilde tonlarca para harcayıp kadroyu yeni bastan kurdular (Gomis, Fernando, Mariano, Belhanda, Feguli, Rodriguez, N'diaye). Yani anlaşmayı hice sayarak UEFA anlaşmasına sadik kalan iki ezeli rakibine karşı haksiz rekabete girişti. Bu konuda ceza almalarına kesin gözüyle bakılırken herifler cezadan yırttı. Ne yaptılarsa UEFA'yi da bu haksiz rekabetin ortağı haline getirdiler.

Fakat UEFA'nin baska bir denetim kanadı oynanan oyunu farketti. GS'ye ceza kesilmesi gerekirken, yani men edilmesi gerekirken yeni bir anlaşma yoluna gidilmesinde usulsuzluk farketti. Simdi de diyorlar ki "adam gibi inceleyin bunları ve gerekli cezayı kesin." Yani GS'ye ceza gelme ihtimali %100. Sanırım bugun UEFA başkanı bunların kulagina kar suyunu kacirdi, yani "size ceza gelecek büyük ihtimalle, hazirliginizi yapın" dediler. Bunlarda hemen casa basvuracagiz aciklamasini yapti. Durum bu.

Benim hala anlayamadığım olay Milan'a 2 yıl men cezası verip sonrada onun kaldırılması.Uefa neye göre ceza verip neye göre kaldırıyor?

Bilezik gibi geçirirler inşallah. Şöyle 40 milyon artı avrupadan 2 sene men. duaların takımı şerefsiz gayler

Alıntı Abdulmenaf Karabulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Huseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ki benzeri geldi.

Durum bahsettigin gibi degil. Oncelikle bu haramzade kulübün nasıl oldu da cezadan yirttigini sorgulamak lazım.
    Durumun ne kadar vahim unsurlar barindirdigini belirteyim once.

Beşiktaş UEFA ile bir FFP anlaşması yapti ve buna uymak icin en iyi defans oyuncusunu (Marcelo) satmak zorunda kaldı, Aboubakar'i 10 milyon euroya alamadı, Cenk'i devre arasında satmak zorunda kaldı. Fenerbahce hakeza elindeki en iyi oyuncuları satip yerine daha iyilerini koyamadı.

Peki GS ne yapti? UEFA ile anlaşmaları olmalarına ragmen gecen sezon usulsuz bir sekilde tonlarca para harcayıp kadroyu yeni bastan kurdular (Gomis, Fernando, Mariano, Belhanda, Feguli, Rodriguez, N'diaye). Yani anlaşmayı hice sayarak UEFA anlaşmasına sadik kalan iki ezeli rakibine karşı haksiz rekabete girişti. Bu konuda ceza almalarına kesin gözüyle bakılırken herifler cezadan yırttı. Ne yaptılarsa UEFA'yi da bu haksiz rekabetin ortağı haline getirdiler.

Fakat UEFA'nin baska bir denetim kanadı oynanan oyunu farketti. GS'ye ceza kesilmesi gerekirken, yani men edilmesi gerekirken yeni bir anlaşma yoluna gidilmesinde usulsuzluk farketti. Simdi de diyorlar ki "adam gibi inceleyin bunları ve gerekli cezayı kesin." Yani GS'ye ceza gelme ihtimali %100. Sanırım bugun UEFA başkanı bunların kulagina kar suyunu kacirdi, yani "size ceza gelecek büyük ihtimalle, hazirliginizi yapın" dediler. Bunlarda hemen casa basvuracagiz aciklamasini yapti. Durum bu.
    Soyle bisey biz zaten bunun cilesini yillarca cektik fener bu sene biraz da gecen sene ffp belasindan dolayi cekti cilesini gs icin kimse anlam veremedi zaten orasi ayri uefa biline biline gecen sene biz alalim alacagimizi bu sonraki sene ffp basimiza bela olacak dediler ama benim dedigim genel tutumu uefa’in.
    Ornegin milan ? Ne du alindi ?
    Psg ? Taraftar mesake yakti stadi yakti ? 200m a transferler yaptilar ?
    Ya da o kadar oyuncu satip hala zarar eden , bi dunya oyunlar ceviren portekiz kulupleri ?
    Benim demek istedigim uefa’nun avrupa kupalarini eurolig e dogru devsirmesi.
    Yoksa gs kendi etti kendi buldu ama ayni olaylar da bi baska italyan fransiz ingilize yapilamazdi.

Alıntı Cihan Yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hala anlayamadığım olay Milan'a 2 yıl men cezası verip sonrada onun kaldırılması.Uefa neye göre ceza verip neye göre kaldırıyor?
    Ya da gs davasi baz alinip da milan avrupa ya gitmisti simdi gs alirsa onlar ne olacak !?