Konu: Nefretimsin Gs

Bütün cezalar 2-3 maç iner bu konuda herkes hem fikir herhalde

Gs'liler kupa maçının bizim maçtan sonra olduğunu söylüyorlar ama bakıyorum da geçen sene ilk maçlar 28 Kasım'da oynanmış (3 büyüklerin ilk maçları)

Derbi 2 Aralık'da, o zaman yetişiyor bizim maça 3 maç ceza alanlar. Yani Garry.

Kupa maçı bizim maçtan sonra sanırım. İndirim olmasa Rodriges de oynayamaz

Bence ndiaye ve rodrigues az ceza almış bide belhandanında ceza alması gerekiyordu

Belhanda 5 maç olmalıydı, Serdar Aziz 3 maç olmalıydı !

Biraz önce TV'de haberde 10 fotoğraf gösterdiler maçla ve cezalarla alakalı; 5-6sında Belhanda var.

Ama Belhanda'ya ceza yok? Serdar Aziz'e ceza yok?

Mustafa Cengiz'e, Abdulrahim Albayrak'a ceza yok?

Hadi ordan.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs'liler kupa maçının bizim maçtan sonra olduğunu söylüyorlar ama bakıyorum da geçen sene ilk maçlar 28 Kasım'da oynanmış (3 büyüklerin ilk maçları)

Gecen sezon uefanın sacma ligi yoktu belki o yuzden sonra olabilir

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şimdi baktım 28 kasım haftası avrupa maçları varmış büyük ihtimal kupa maçları bizim maç sonrasındaki hafta olacak indirim gelmezse Rodrigueste oynamayabilir

Bizim maçta olursa rodrigez olur. O da tek başına bir halt yapamaz. ndiaye olmaması yeterli kıyıda fatoş ta yok. bunlar geçen sene ki tarifeyi yapsak bana yeter

Zaten 2 lig 1 kupa maçında oynamaz garry bizim maçta oynar. 3 maç almış. Ndiaye ve Donk kesin oynamaz. Akbaba da sakat. Eren Maicon Feghouli de tamamen silinmiş vaziyetteler. Muslera Linnes Serdar Ozan Nagatomo Fernando Selçuk Belhanda Sinan Garry Onyekuru böyle çıkarlar bize.

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten 2 lig 1 kupa maçında oynamaz garry bizim maçta oynar. 3 maç almış. Ndiaye ve Donk kesin oynamaz. Akbaba da sakat. Eren Maicon Feghouli de tamamen silinmiş vaziyetteler. Muslera Linnes Serdar Ozan Nagatomo Fernando Selçuk Belhanda Sinan Garry Onyekuru böyle çıkarlar bize.
    Kupa değil cl maçı varmış. İndirim olmazsa bizim maçta oynamaz garry.

belhanda nerde ya ? ciban basi o asil

Gs bizim maç öncesinde moskova deplasmanına gidiyor.

Cezalılardan indirim sayesinde bizim maça yetişen olursa ülkeyi ayağa kaldırmamız lazım.

Quaresma ve Caner'in cezaları nasıl indirime gitmediyse,
    Talisca'nın ayağına basılmasına ve Medel'in topa dokunmasına rağmen sarı kart cezaları iptal edilmeyip ikisi de derbi kaçırdıysa gs'in cezalıları bizim maçta olmayacaklar.NET

Fernando 1 hafta sonra sahalara dönüyormuş. 12 Kasımda bitiyor görünüyor sakatlığı. Ndiaye ve Donk kesin yok bizim maçta. Fernando da sakatlıktan dönmezse Selçukun yanında oynayacak orta sahaları yok.

Rodrigues de indirim almazsa cezada bizim maçta yok

Alıntı Yusuf Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fernando 1 hafta sonra sahalara dönüyormuş. 12 Kasımda bitiyor görünüyor sakatlığı. Ndiaye ve Donk kesin yok bizim maçta. Fernando da sakatlıktan dönmezse Selçukun yanında oynayacak orta sahaları yok.

Rodrigues de indirim almazsa cezada bizim maçta yok
    Fernando Selçuk Belhanda olur bizim maçta banko.