Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu haftasonuna kadar "nefretim de??ls?n gese" ?perim bal dudaklar?ndan

Yorum Yap

Hadi gassay yenersen belki az?c?k daha az Nefret edebilirim senden gassay ..
      Pislik gassay

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

"Batt? demediniz mi lan?"

G. Onay

Yorum Yap

Bunlar derbiyi biz ligi rize kupay? alsa tad?ndan yenmez.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Nefretimsin Gs

Yeni direkt?r jan olde riekerink olmu? ... O kim la???

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Yeni direkt?r jan olde riekerink olmu? ... O kim la???

Wesley tavsiye etmis diyorlar, altyapi hocasi. Umarim iyi hazirlar takimi ve Fenere ?elme takarlar.

Yorum Yap

Bi i?e yaray?n.

Yorum Yap

bu gs nin fb den puan alabilece?ini d???nen var m?? 3 tane atar ge?er hi? umutlanmay?n derim ben...bizde gs ye bi b.ka yaray?n diye s?vd???m?zle kal?r?z. bunlar ba? sat?c?d?r eyyamc?n?n ?nde gideni ?ikecinin a?a babas?d?r. fb bunlara bak yay?n gelirlerimiz d??er Be?ikta? ?ampiyon olursa desin hemen alt?na yat?verir fb nin. bunlar?n ipiyle kuyuya inilmez bizde inmeyelim koyal?m ge?elim kendi i?imizi kendimiz g?relim...

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bu gs nin fb den puan alabilece?ini d???nen var m?? 3 tane atar ge?er hi? umutlanmay?n derim ben...bizde gs ye bi b.ka yaray?n diye s?vd???m?zle kal?r?z. bunlar ba? sat?c?d?r eyyamc?n?n ?nde gideni ?ikecinin a?a babas?d?r. fb bunlara bak yay?n gelirlerimiz d??er Be?ikta? ?ampiyon olursa desin hemen alt?na yat?verir fb nin. bunlar?n ipiyle kuyuya inilmez bizde inmeyelim koyal?m ge?elim kendi i?imizi kendimiz g?relim...
                    Yok be a?abey ben berabere biter diyorum lakin derbi ve kendi evlerinde oynaman?n avantaj? ile yenilmezler diye d???n?yorum

Yorum Yap

It iti ?s?rmaz derler.

Yorum Yap

Hakemler in?allah gese ye ?ald?klar? penalt?lara bu hafta da devam eder ba?ka t?rl? puan alamazlar.

Yorum Yap

Acaba diyorum, 3 haftad?r bunlara ?al?nan komedi ?tesi penalt?lar, bu hafta olacak derbi ma?ta fener lehine yap?lacak hatalar?n k?l?f? m? olacak.
                          "Bak?n efendim 3 haftad?r lehlerine hata oluyordu bu ma?ta da aleyhine oldu. B?y?t?lecek bir ?ey yok. Kas?t yok. Hakem hatas? sadece"...

Yorum Yap

Yenmek zorunda de?ilsiniz beraberlik bile gardlar?n? d???rmeye yetebilir

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Acaba diyorum, 3 haftad?r bunlara ?al?nan komedi ?tesi penalt?lar, bu hafta olacak derbi ma?ta fener lehine yap?lacak hatalar?n k?l?f? m? olacak.
                              "Bak?n efendim 3 haftad?r lehlerine hata oluyordu bu ma?ta da aleyhine oldu. B?y?t?lecek bir ?ey yok. Kas?t yok. Hakem hatas? sadece"...
                              acaba diyorum Cumhurba?kan?m?z uefan?n cezas?n? haks?z buldu ya, ondan sonra bu cezan?n bir an ?nce bitmesi ad?na geseye uefa kat?l?m hakk? kazand?rmak i?in bu haftada penalt? verilir mi

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                acaba diyorum Cumhurba?kan?m?z uefan?n cezas?n? haks?z buldu ya, ondan sonra bu cezan?n bir an ?nce bitmesi ad?na geseye uefa kat?l?m hakk? kazand?rmak i?in bu haftada penalt? verilir mi
                                Bunu daha ?ok sevdim abi Dedi?in gibi olsun in?allah...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X