Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    En iyi g?nleri olsun bu g?nler. Tarihten silinip gidece?i g?nleri g?r?r?z in?allah ama inanmay?n b?yle ?eylere heriflerde hayvan gibi mal var. Satarlar toparlan?rlar.
    Y?llard?r bi satamad?lar
    Satamad?lar ama var i?te heriflerde.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      En iyi g?nleri olsun bu g?nler. Tarihten silinip gidece?i g?nleri g?r?r?z in?allah ama inanmay?n b?yle ?eylere heriflerde hayvan gibi mal var. Satarlar toparlan?rlar.
      Y?llard?r bi satamad?lar
      Satamad?lar ama var i?te heriflerde.
      Genel kurullar? bu ?ekilde te?kil edildik?e satamazlar, ki ke?ke satsalar. Bu kafayla o paray? da kullanamazlar, faiz ve vergi bor?lar?n? ?derler. Eskisi gibi altyap?lar? yok, sporcu giderleri ?st seviyede,bunlar? k?smadan d?ze ??kamazlar, hel bir de 1-2 sene sportif ba?ar? yakalayamazlarsa ne ada kurtar?r ne Riva.Beter olsunlar.

Yorum Yap

Jurnal Spor @JurnalSpor 22 dk.22 dakika ?nce
        Galatasaray'dan #Kam??laBeniBa?laBeni kampanyas?

hahahahahaha

Yorum Yap

Vah Vah sen bu hallere d?secek kul?p m?yd?n???
          Her sey para icin!

Yorum Yap

H?rs?zlar. ??imden acayip ?ekilde kendilerine k?f?r edesim geliyor durduk yere. Tutacak de?ilim ya kendimi yap??t?r?yorum renklerine
            Konya ma??nda da puan kaybetmelerinden sonra "gaassarayl?y?m ama fazla ilgilenmiyorum" d?nemi ba?lam??t?r.

Yorum Yap

N.Ozturk ‏@nurullah_ozturk 1 Std.Vor 1 Stunde "Feda" kampanyas?n? BJK'ta taraftar GS 'da y?netim ba?latt?.BJK taraftar? kampanyas?yla gurur GS taraftar? YK kampanyas?yla utan? duyuyor.

Yorum Yap

Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                N.Ozturk ??@nurullah_ozturk 1 Std.Vor 1 Stunde "Feda" kampanyas?n? BJK'ta taraftar GS 'da y?netim ba?latt?.BJK taraftar? kampanyas?yla gurur GS taraftar? YK kampanyas?yla utan? duyuyor.

Bir de ?u var abi; "ah dostum ?erafettin...hastas?n biliyorsun, yatakta olman gerekirken hala Be?ikta?, hala Be?ikta?...Be?ikta? seni ?ld?recek dostum bu gen? ya??nda." dedi doktor Enver.

ince bir sesle "FEDA" dedi ?eref bey.

Yani biz; Be?ikta?'a CANIMIZ FEDA diyoruz..

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  N.Ozturk ??@nurullah_ozturk 1 Std.Vor 1 Stunde "Feda" kampanyas?n? BJK'ta taraftar GS 'da y?netim ba?latt?.BJK taraftar? kampanyas?yla gurur GS taraftar? YK kampanyas?yla utan? duyuyor.

Bir de ?u var abi; "ah dostum ?erafettin...hastas?n biliyorsun, yatakta olman gerekirken hala Be?ikta?, hala Be?ikta?...Be?ikta? seni ?ld?recek dostum bu gen? ya??nda." dedi doktor Enver.

ince bir sesle "FEDA" dedi ?eref bey.

Yani biz; Be?ikta?'a CANIMIZ FEDA diyoruz..
                  bizim icin feda sadecebir s?zc?k degil

Yorum Yap

Feda kelimesinin bu kan? bozuklarla yanyana gelmesine ayar oluyorum.

Bu karaktersizler daha Feda'n?n ne oldu?unu anlam?n? anlamam??lar.

Yorum Yap

Bunlar Feda dan ne anlar. Bunlar her?eye kar??l?k ister. Doymayan ??mar?k zengin ?ocuklar? gibiler. Bi s?r? taraftar? b?yle y?netime b?yle oyunculara bi kuru? vermem diyor. Bu mudur feda

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bileklik Kampanyas?

Ahmet ?akir :

Tatil K?y? Bilekli?i Gibi

Ahaha

Quaresma7Amokachi14Nouma21
                        Ak?am izlemedim ama gs i?in her?ey dahil 20 dolara tatil k?y? demi?ler para nerdeydi paraa, biri komidin mi dedi...

Yorum Yap

4 y?lda 3 ?ampiyonluk ya?atm?? oyuncular? yuhalamak,anca b?yle kahpelere yak???r.ba?ar? odakl? embesil toplulu?u.?n?m?zdeki 5 y?l sizinle ?ok i?imiz var ?ookk.komidin arenada g?r??mek ?zere.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            vur lan hamzaaa

Hamza Hamzao?lu: Sezon sonu hedefimiz ilk 6'y? yakalayabilmek. Baz? kul?pler ceza al?rsa, 7. ve 8. kul?pler Avrupaya gidebilir.
                            Ahahaha! Yard?r Hamza...

Bi Azize vurur bi hamza vurur iyice K???k Emrah'a d?nd? yosmalar.

Emrah ko?...
                            😂😂😂😂

LG-D802TR cihaz?mdan g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu iyiydi yaa ahahahaha

LG-D802TR cihaz?mdan g?nderildi

Yorum Yap

Hamza koymu? ?ocu?u Bursa'ya sempati duymaya ba?lad?m valla

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X