Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

uefa bunlara ac?maz. bugun gorusme var ceza ne zaman ac?klan?yo b?lg?s? olan varm???

Yorum Yap

ulan nevzat d?ndar tam b? am?gosun. avrupadan men ve transfer yasag? soz konusu deg?lm?s. ne cezas? ver?cekler o zaman.. h?yara bak.. ulan tes?slerde k?rm?z? etl? menu yok heps? tavuk..

Yorum Yap

Galatasaray'?n satt???n kadar alabilirsin anla?mas? yoktu muhtemelen verilecek ceza o olacak fb ve bizim gibi satmadan adam alamayacaklar tabi bizim bu yaz bitiyor onlar?n daha yeni ba?l?yor bu b?y?k avantaj bizim i?in

Yorum Yap

Sabahtan beri sab?rla bekliyorum, 1 sene men + transfer yasa?? falan tad?nda bir ceza ?ampiyonluk motivasyonlar?n? da yar? yar?ya azalt?r, vurdu?un gol olsun UEFA!

Yorum Yap

1 sene men gelse 3.bile bitirsek ligi CL ye gideriz. in?allah en az 1 y?l men al?rlar, transfer yasa?? da kayma?? olur

Yorum Yap

31 martta belli olcak cezalar?. Ne ceza al?rlarsa als?nlar seneye i?in i?lerini zorla?t?raca?? kesin.

Yorum Yap

Aslı Ozgur Karaarslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ulan nevzat d?ndar tam b? am?gosun. avrupadan men ve transfer yasag? soz konusu deg?lm?s. ne cezas? ver?cekler o zaman.. h?yara bak.. ulan tes?slerde k?rm?z? etl? menu yok heps? tavuk..
                o adama ?yle bir uyuz oluyorum ki anlatamam,bi ara a sporda ??k?yordu haz?ms?z?n biri.

Yorum Yap

Baskanlari simdi konustu.Konusmasindan korkmus gibi gordum

Yorum Yap

komutan logar bi cisim yaklas?yor efendim
                    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  gecirznho.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  18.8 KB

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DX2Zxw7X4AUowc1.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  68.9 KB

Yorum Yap

?n?allah in?allah...
                        Bunlar kendilerine ba?lad?lar hortumu kendilerine ba?lad?lar.

Yorum Yap

Hahahaaa

Yorum Yap

Bunlar ceza alacak m?? Ayr?nt?l? bilgi sahibi olan varsa ayd?nlatsa bizi.

Yorum Yap

Aslı Kursat Temizyurek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bunlar ceza alacak m?? Ayr?nt?l? bilgi sahibi olan varsa ayd?nlatsa bizi.
                              Ceza alacaklar? ba?kanlar?n?n konu?mas?ndan bile belli, tek soru ne ceza alacaklar?

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X