Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Milan'a verilen cezalardan sonra Milan ne oluyoruz dedi sanirim

Yorum Yap

Bir cisim yaklasiyooooo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Milana ne cezas? verildiki?

Yorum Yap

yine kuca?a alm??lar bunlar?

Yorum Yap

Ba?kanlar? rutin bir kontrol diyor ama daha ?nce b?yle rutin kontrole denk gelen var m? ? Uefa sitesinde haber yapm?? ayr?ca. Umar?m y?rtmazlar ve bolca ceza al?rlar. Gsnin cezas?ma bak?p Milan'?n cezas?n? azalt?rlarsa yuh art?k yani..

Yorum Yap

Bu m?lan m yapt?da ceza ald?.bunlar?n sucu ne

Yorum Yap

Amat?r k?mede s?r?nd?g?n? g?rmek nasip olsun. Evlat olsan sevilmezsin.

Yorum Yap

hadi in?allah. keser sap? gibi girsin gaylere

Yorum Yap

B?y?k ihtimalle Milan gs?yi ?rnek g?stermi?tir, ama gs?ye + bir ceza gelece?ini d???nm?yorum. ?ocuk oyunca?? de?il sonu?ta. Yaln?z Milan bile bu durumdaysa biz .oku yemi?iz.

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      B?y?k ihtimalle Milan gs?yi ?rnek g?stermi?tir, ama gs?ye + bir ceza gelece?ini d???nm?yorum. ?ocuk oyunca?? de?il sonu?ta. Yaln?z Milan bile bu durumdaysa biz .oku yemi?iz.
                      Milan ?n bu sene harcad??? para ak?llara zarar. Bir cac?k ta olmad? i?im ters taraf?

Yorum Yap

Gayse ?l de madara olacak hi? ??phem yok. Bi ara gelen giden d?rtliyordu bunlar? Dortmund Arsenal filan ?yle bir y?l bekliyorum.. orda kimse koruyup kolamaz ..

gayse'den 100% febe'den 99,9% nefret ederim...

Yorum Yap

Cl ?ok g?zel olacak. E?lenece?iz

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Gayse ?l de madara olacak hi? ??phem yok. Bi ara gelen giden d?rtliyordu bunlar? Dortmund Arsenal filan ?yle bir y?l bekliyorum.. orda kimse koruyup kolamaz ..

gayse'den 100% febe'den 99,9% nefret ederim...
                            ak?amki ma?? izlemedim ama rezil bir ?ampiyonlar ligi performans? bekliyorum bende gs den.
                            ?yle b?yle rezil olmas?nlar. bidaha ?ampiyon olup oraya gidecek y?zleri kalmas?n
                            ??yle sa?lam 3 tak?m gelir de bi g?zel madara olurlar.

Yorum Yap

twitter ve eksisozlukte tartisilan bir konu da GS'ye fiksturde ayricalik taninmasi iddiasi.
                              (GS'ye uygulanan) Icerde mac oynayip avrupa kupasi maci ve sonra ligde deplasmana mi gitmek daha avantajli yoksa,
                              deplasmanda lig maci sonrasinda avrupa maci oynayip icerde lig macina mi cikmak?
                              - bence 2. sini yapmak avrupada basariyi getirir lige olumsuz yansir. hem akillar haftaicinde olur hem de deplasman maci oldugu icin puan kaybi olasiligi artar.
                              - GS'ye uygulanan yani ilki ligde basari saglar, avrupa notr.

Yorum Yap

http://www.mackolik.com/Mac/3113181/Porto-Galatasaray

?u ma?? sab?rs?zl?k ile bekliyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X