Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Anlasmayi iyilestirmezlerse bende birsey bilmiyorum.

Yorum Yap

Uefada iyice ?ocuk oyunca??na ?evirdi olay?..

Yorum Yap

Verdikleri para cezas?n? kald?r?rlar bunlara hi? bi ?ey olmaz

Yorum Yap

Aciklama yapmislar zaten CL yi etkilemiyecek falan diye. UEFA nin ne yaptigi anlasilir degil. Zaten basli basina vermedikleri ceza anlasilir degildi.

Yorum Yap

Uefa T?rkiye ve t?rk takimlar hakkinda cok negatif d?s?n?yor...
            onun icin olumlu birsey beklemesinler...

Yanacaklar...

Not: Bizim de bir K?c?k acigimizi bulurlarsa FFP veya Trib?n olaylari ile ilgili...
            Ipimizi cekerler direk....

Ayrica Biz Sampiyonlar Ligi macindan 1 g?n ?nce men yedik.... Ancak gurup maclari sirasinda degisiklige gitmezler.
            Seneye yaptirim uygularlar

Yorum Yap

Uefa yeniden g?zden ge?irme karar alm?? bu sefer cinconada ge?irecekler heralde ba?kanlar? casa gidecez diyor a?l?yor

Yorum Yap

Bu ipnelere bu sefer d??erler
                ?yle g?z?k?yor m.cengiz tutu?mu? cas diyor vs diyor
                Frans?z lobiside biyere kadar
                ?n?aallah beter olursunuz kibir abidesi qi?ler

~ intikam intikam ~

Yorum Yap

CAS gidiyorlarsa demek ki UEFA bunlar? kast?. UEFA dan yak?nda resmi a??klama gelebilir.

Yorum Yap

Uefa tekrar yeni bastan inceleme karari almis sanirim. Gs de yeniden inceleme olmamali biz anlastik incelemeyin birdaha diye CAS a gidiyor. Daha verilmis bir ceza fln yok ama demekki gs tekrsr incelenirse bu sefer yirtamayacaklaroni dusunuyor

Sent from my SM-G960W using Tapatalk

Yorum Yap

Yaa gs cezaalsin o ayri da bu uefa?nin Turk kuluplerine karsi olan bu tutumu cidden artik asiriya kacti.
                      Kendi icimizde surekli bogusmakdan hakkimizi savunamaz olduk.
                      Simdi aynisi bizim basimiza geldigini dusunun ?
                      Ki benzeri geldi.
                      Durup durup adamlari tekrar cagiriyolar )
                      Yani sezon basi 4 yillik bi plan yapmissin 1 ay sonra milan yuzunden tekrar cagiriyosun 3 ay sonra kafana gore yine cagiriyosun anlam veremedim.
                      Zaten kademeli olarak abuk sabuk bi sampiyonlar ligi sistemiyle orta seviye takimlari bitirdin.
                      Komple ozaman alma bizim gibileri eurolig gibi istedigini al oyna.
                      32 degil 16 takim yap takil kendi kafana gore bakip bu kadar izleniyormu.
                      Uefa bitti onu gectim sampiyonlar ligini bile bitirdiler her sene ayni takimlar ayni isler ayni muhabbetler yaa son 6-7 sene de dunya futbolunda ronaldo-messi disinda bi mubabbet varmi ?
                      Eskiden grup asamasi zevkli ve baya takip edilirdi simdi grup asamasi uefa grup asamasi gibi olsun bitsin gecsinde su ceyrek finaller baslasin modunda herkes.
                      Valla ben pogba nin parladigi juve doneminden beri avrupa futbolunda heycan veren bi olay gormedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Yaa gs cezaalsin o ayri da bu uefa?nin Turk kuluplerine karsi olan bu tutumu cidden artik asiriya kacti.
                        Ki benzeri geldi.
                        Yani sezon basi 4 yillik bi plan yapmissin 1 ay sonra milan yuzunden tekrar cagiriyosun 3 ay sonra kafana gore yine cagiriyosun anlam veremedim.
                        Zaten kademeli olarak abuk sabuk bi sampiyonlar ligi sistemiyle orta seviye takimlari bitirdin.
                        Uefa bitti onu gectim sampiyonlar ligini bile bitirdiler her sene ayni takimlar ayni isler ayni muhabbetler yaa son 6-7 sene de dunya futbolunda ronaldo-messi disinda bi mubabbet varmi ?
                        Eskiden grup asamasi zevkli ve baya takip edilirdi simdi grup asamasi uefa grup asamasi gibi olsun bitsin gecsinde su ceyrek finaller baslasin modunda herkes.
                        Valla ben pogba nin parladigi juve doneminden beri avrupa futbolunda heycan veren bi olay gormedim.

Durum bahsettigin gibi degil. Oncelikle bu haramzade kul?b?n nas?l oldu da cezadan yirttigini sorgulamak laz?m.
                        Durumun ne kadar vahim unsurlar barindirdigini belirteyim once.

Be?ikta? UEFA ile bir FFP anla?mas? yapti ve buna uymak icin en iyi defans oyuncusunu (Marcelo) satmak zorunda kald?, Aboubakar'i 10 milyon euroya alamad?, Cenk'i devre aras?nda satmak zorunda kald?. Fenerbahce hakeza elindeki en iyi oyuncular? satip yerine daha iyilerini koyamad?.

Peki GS ne yapti? UEFA ile anla?malar? olmalar?na ragmen gecen sezon usulsuz bir sekilde tonlarca para harcay?p kadroyu yeni bastan kurdular (Gomis, Fernando, Mariano, Belhanda, Feguli, Rodriguez, N'diaye). Yani anla?may? hice sayarak UEFA anla?mas?na sadik kalan iki ezeli rakibine kar?? haksiz rekabete giri?ti. Bu konuda ceza almalar?na kesin g?z?yle bak?l?rken herifler cezadan y?rtt?. Ne yapt?larsa UEFA'yi da bu haksiz rekabetin orta?? haline getirdiler.

Fakat UEFA'nin baska bir denetim kanad? oynanan oyunu farketti. GS'ye ceza kesilmesi gerekirken, yani men edilmesi gerekirken yeni bir anla?ma yoluna gidilmesinde usulsuzluk farketti. Simdi de diyorlar ki "adam gibi inceleyin bunlar? ve gerekli cezay? kesin." Yani GS'ye ceza gelme ihtimali %100. San?r?m bugun UEFA ba?kan? bunlar?n kulagina kar suyunu kacirdi, yani "size ceza gelecek b?y?k ihtimalle, hazirliginizi yap?n" dediler. Bunlarda hemen casa basvuracagiz aciklamasini yapti. Durum bu.

Yorum Yap

Benim hala anlayamad???m olay Milan'a 2 y?l men cezas? verip sonrada onun kald?r?lmas?.Uefa neye g?re ceza verip neye g?re kald?r?yor?

Yorum Yap

Bilezik gibi ge?irirler in?allah. ??yle 40 milyon art? avrupadan 2 sene men. dualar?n tak?m? ?erefsiz gayler

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ki benzeri geldi.

Durum bahsettigin gibi degil. Oncelikle bu haramzade kul?b?n nas?l oldu da cezadan yirttigini sorgulamak laz?m.
                              Durumun ne kadar vahim unsurlar barindirdigini belirteyim once.

Be?ikta? UEFA ile bir FFP anla?mas? yapti ve buna uymak icin en iyi defans oyuncusunu (Marcelo) satmak zorunda kald?, Aboubakar'i 10 milyon euroya alamad?, Cenk'i devre aras?nda satmak zorunda kald?. Fenerbahce hakeza elindeki en iyi oyuncular? satip yerine daha iyilerini koyamad?.

Peki GS ne yapti? UEFA ile anla?malar? olmalar?na ragmen gecen sezon usulsuz bir sekilde tonlarca para harcay?p kadroyu yeni bastan kurdular (Gomis, Fernando, Mariano, Belhanda, Feguli, Rodriguez, N'diaye). Yani anla?may? hice sayarak UEFA anla?mas?na sadik kalan iki ezeli rakibine kar?? haksiz rekabete giri?ti. Bu konuda ceza almalar?na kesin g?z?yle bak?l?rken herifler cezadan y?rtt?. Ne yapt?larsa UEFA'yi da bu haksiz rekabetin orta?? haline getirdiler.

Fakat UEFA'nin baska bir denetim kanad? oynanan oyunu farketti. GS'ye ceza kesilmesi gerekirken, yani men edilmesi gerekirken yeni bir anla?ma yoluna gidilmesinde usulsuzluk farketti. Simdi de diyorlar ki "adam gibi inceleyin bunlar? ve gerekli cezay? kesin." Yani GS'ye ceza gelme ihtimali %100. San?r?m bugun UEFA ba?kan? bunlar?n kulagina kar suyunu kacirdi, yani "size ceza gelecek b?y?k ihtimalle, hazirliginizi yap?n" dediler. Bunlarda hemen casa basvuracagiz aciklamasini yapti. Durum bu.
                              Soyle bisey biz zaten bunun cilesini yillarca cektik fener bu sene biraz da gecen sene ffp belasindan dolayi cekti cilesini gs icin kimse anlam veremedi zaten orasi ayri uefa biline biline gecen sene biz alalim alacagimizi bu sonraki sene ffp basimiza bela olacak dediler ama benim dedigim genel tutumu uefa?in.
                              Ornegin milan ? Ne du alindi ?
                              Psg ? Taraftar mesake yakti stadi yakti ? 200m a transferler yaptilar ?
                              Ya da o kadar oyuncu satip hala zarar eden , bi dunya oyunlar ceviren portekiz kulupleri ?
                              Benim demek istedigim uefa?nun avrupa kupalarini eurolig e dogru devsirmesi.
                              Yoksa gs kendi etti kendi buldu ama ayni olaylar da bi baska italyan fransiz ingilize yapilamazdi.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Benim hala anlayamad???m olay Milan'a 2 y?l men cezas? verip sonrada onun kald?r?lmas?.Uefa neye g?re ceza verip neye g?re kald?r?yor?
                                Ya da gs davasi baz alinip da milan avrupa ya gitmisti simdi gs alirsa onlar ne olacak !?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X